15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri

41. Şık Kırmızı Beyaz Kıyafet

Ardından, size göstermek için şık ve şenlikli bir kıyafet sunuyoruz. Bu kıyafet, özel dikim beyaz pantolonlu cesur ve Noel havası kırmızı bir üstten oluşuyor. Noel partileri ve diğer özel etkinlikler için mükemmel bir kıyafet. Klasik kırmızı ve beyaz renkleri seven ama onları klas bir şekilde giymek isteyenler için harika. Bu kıyafet, Rose içinde Lovers + Friends Kendall bluz ve Rachel Parcell’den geniş paça takım pantolonuyla oluşturuldu..

Şık Kırmızı Beyaz Noel Kıyafeti

Kaynak: @marinamcavoy

42. Şenlikli Kadife Elbise

Tatil sezonu için güzel elbiseler giymeyi seviyorsanız, bu sizin için mükemmel! Burada glam kadife ile yapılmış şenlikli bir yeşil elbisemiz var. Elbisenin üzerinde fırfırlar ve ince bir kemer de var. Çok güzel bir elbise ve kadife ve yeşil renk gerçekten Noel havası veriyor. Bu, BB Dakota West Village Kadife Elbise’den bir JACK’tir ve çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Şenlikli Kadife Elbise

Kaynak: @jen_weatherall

43. Pullu Pantolon ve Kazak

Elbiseler ve etekler senin işin değil mi? Eğer öyleyse, sizin için bir çözümümüz var! Bu şık bayan, pullu pantolonlu şık bir kazak giydi. Pullu pantolonlar göz alıcı ve partiye hazır görünüyor ancak giymeleri daha rahat. Bunun gibi pantolonları bir kazak ile giyebilir veya daha gösterişli bir üst tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da, harika görüneceksiniz. Görünümü yeniden yaratmak için Free People Night Moves Pullu Harem Pantolon ve seçtiğiniz bir üst ihtiyacınız olacak.

Pullu Pantolon ve Kazak

Kaynak: @cellajaneblog

44. Sevimli Noel Kıyafeti

Ardından, başka bir sevimli, Noel havası ve rahat kıyafetimiz var. Bu sefer tıknaz bir kazak ile güzel bir payet etek giyildi. Sadece çekici görünmenin başka bir yolunu gösteriyor ama aynı zamanda rahat. Ayrıca, kazak ve etek kombinasyonunu giymenin başka yollarını da sunar. Böyle bir kıyafet Noel günü için harika olacak. Bu görünüm Free People Trompet Pullu Etek ile oluşturuldu ancak şu anda yalnızca siyah renkte mevcut. Yine de benzer gümüş etekler çevrimiçi olarak bulunabilir. Ancak, gri bir kazak ile siyah eteğe gidebilirsiniz – harika görünecek!

Sevimli ve Rahat Pullu Yılbaşı Kıyafeti

Kaynak: @stylinbyaylin

45. Gümüş Pullu Elbise

Güzel bir parti elbisesi arıyorsanız, bunu kontrol etmeniz gerekir. Burada gümüş pullarla kaplı kısa bir şal elbisemiz var. O kadar ışıltılı ve muhteşem ki. Böyle bir elbise Noel partileri ve büyük gün için mükemmel olacak. NYE için de harika olurdu. Elbise vault206’da mevcuttur.

Gümüş Pullu Elbise Kıyafeti

Kaynak: @kristinncoffey

46. ​​Pembe Kazak ve Gümüş Etek

Bir sonraki Noel kıyafeti fikri, başka bir kazak ve payet kombinasyonuna sahip. Bu sefer midi payet etekli şirin pembe bir süveterimiz var. Eğlenceli ve parlak bir kıyafettir. Bunu yeniden yaratın ya da pembe süveteri kırmızı veya yeşil olanla değiştirebilirsiniz. Bu size çok çekici ve şenlikli bir görünüm verecektir..

Pembe Kazak ve Gümüş Etek

Kaynak: @jen_weatherall

47. Şarap Severler için Noel Kıyafeti

Bu sonraki fikir bizim favorilerimizden biri! Burada şarap severler için bir kıyafetimiz var. Bu şenlikli modacı, klasik Noel şarkısının eğlenceli bir versiyonu olan “İçerken seni görüyor” yazan bir üst giyiyor. Onu sevimli bir Noel Baba şapkasıyla takmış ve bir kadeh şarabın tadını çıkarıyor. Bu tişörtler sensiblechaos28’de mevcuttur. Tabii ki, bira, kokteyl veya diğer alkollü içecekleri seviyorsanız bu üst giyilebilir..

Şarap Severler için Komik Noel Kıyafeti

Kaynak: @sierrainthecity

48. Yeşil Üst ve Sevimli Kırmızı Etek

Ardından, vintage bir vibe ile şenlikli bir kıyafetimiz var. Kıyafet, güzel ve cesur bir kırmızı eteğe sahip Noel yeşili bir üst içerir. Eteği seviyoruz çünkü 50’lerde Noel’de giyilecek bir şeye benziyor. Herkese yakışacak eğlenceli ve çarpıcı bir görünüm. Benzer üstler ve etekler çevrimiçi olarak bulunabilir.

Yeşil ve Kırmızı Yılbaşı Kıyafeti Fikri

Kaynak: @vandifair

49. Eğlenceli ve Şenlikli Kıyafet

Tatil sezonunu seviyorsanız ve eğlenceli ve şenlikli bir kıyafet istiyorsanız, bu tam size göre. Burada kısa bir payet etekle giyilen bir Noel süveterimiz var. Pullar ışıltılı ve kazak Noel için mükemmel. Bu görünüm, TOPSHOP’tan Fa La La La Kazak ve Pullu Drape Mini Etek ile oluşturuldu.

Eğlenceli ve Şenlikli Kıyafet Fikri

Kaynak: @vandifair

50. Pullu Etek ve Şenlikli Kırmızı Kazak

Pullu etekleri ve kazakları sevdiniz mi? Eğer öyleyse, bunu görmeniz gerekir. İşte kırmızı bir kazak ve sevimli aksesuarlarla giyilen gümüş bir kalem etek. Gördüğünüz gibi, şenlikli kırmızı, gümüş pullarla harika görünüyor. Bu, Noel günü veya partiler için giyilebilecek başka bir kıyafet..

Pullu Etek ve Şenlikli Kırmızı Kazak

Kaynak: @cellajaneblog

Previous Post
Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu
Next Post
63 ideas de maquillaje de payaso de moda para Halloween 2020