15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet

31. Oyuncak Ayı Paltosu

Kışın olmazsa olmazı bir oyuncak ayı montudur. Bu paltolar süper sevimli ve rahat ve tüylü görünüyor. İşte bir oyuncak ceketin muhteşem bir örneği. Gördüğünüz gibi, oyuncak ayı üzerinde görebileceğiniz kabarık bir malzemeden yapılmıştır. Tüm farklı stil ve renklerde bu kabanları online olarak satın alabilirsiniz. Böyle bir ceket her kıyafete yakışır.

Oyuncak Ayı Kaban Kıyafeti

Kaynak: @envogueblonde

32. Yüksek Çoraplı ve Çizmeli Sevimli Elbise

Ardından, şık ve sevimli bir görünüme sahibiz! Kıyafet kısa bir elbise, kazak, palto, uzun çorap ve diz üstü çizmelerden oluşuyor. Giyinmek ve aynı zamanda rahat olmak istediğiniz her gün için mükemmel olacak güzel bir kıyafet fikri. Böyle bir kıyafeti herhangi bir elbise ve botla, herhangi bir renkte yeniden yaratabilirsiniz..

Yüksek Çoraplı ve Çizmeli Sevimli Elbise

Kaynak: @bohoandbraidsblog

33. Canlı Sarı Kışlık Mont

Tıpkı bunun gibi havalı bir palto ile görünümünüzü anında canlandırabilirsiniz. Kıyafet açık renktir ve canlı bir ceket ile tamamlanmıştır. Gördüğünüz gibi, ceket nötr kıyafete şık bir ektir. Bunun gibi sarı bir ton diğer renklere de çok yakışacaktır, böylece diğer tüm kıyafetlerinizle benzer bir ceket giyebilirsiniz. Gri, kış günlerine eğlence ve renk katacak muhteşem bir kaban fikri..

Canlı Sarı Kışlık Mont

Kaynak: @xosara_outfits

34. Şık Etek, Ceket ve Bere

Bu kıyafetle kışa şık bir Paris havası verin. Bu kıyafet sevimli bir etek, kazak, ceket, bot ve güzel bir bere içerir. Sıradan bir alışveriş gezisinden bir akşam yemeğine kadar her yerde böyle bir şey giyebilirsiniz. Bu kış kıyafetini seviyoruz, benzer bir görünüm herkese yakışacak.

Şık Etek, Ceket ve Bere Kıyafeti

Kaynak: @bohoandbraidsblog

35. Şiddetli Deri Etek ve Bot

Harika görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacak bir kıyafete mi ihtiyacınız var? O zaman bu senin için! Burada deri kalem etekli ve çizmeli kırmızı bir süveterimiz var. Gördüğünüz gibi, daha önce sunduğumuz kıyafet gibi 70’lerin görünümüne sahip. Bu vahşi kıyafeti seviyoruz ve onu yeniden yaratabilir veya farklı botlarla deri bir etek deneyebilirsiniz..

Fierce Deri Etek ve Bot Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @modainspirationmodest

36. Şık Uzun Kaban ve Kazak

Bir sonraki fikrimiz şık, konforlu ve rahat bir kıyafet gösteriyor. Görünüm, güzel bir uzun paltolu bir süveter içeriyor. Kot pantolon veya etekle böyle bir ceket ve kazak giyebilirsiniz. İki parça da herhangi bir duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilir. Benzer parçaları çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz ve herkes üzerinde harika görüneceklerdir..

Şık, Kahverengi Uzun Kaban ve Kazak

Kaynak: @josieloves

37. Tüm Beyaz Kış Kıyafeti Fikri

Bir sonraki kıyafet beyaz ve açık tonları kullanıyor ve sanki bir kış harikalar diyarında giyilmesi gerekiyormuş gibi görünüyor! Bu görünüm bir kazak elbise, bot ve uzun, rahat bir paltodan oluşuyor. Böyle bir kıyafet, bir kış tatili veya hafta sonu kaçamağı için mükemmel olurdu. Gittiğiniz her yerde şık ve şık görünmenizi sağlayacaktır..

Tüm Beyaz Kış Kıyafeti Fikri

Kaynak: @majamarko7

38. Rahat ve Rahat

Sizi kış için şık ve rahat tutacak rahat bir kıyafet mi arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Bu bayan sevimli şapkalı bir eşofman giyiyor. Çok rahat ve modaya uygun görünüyor. Böyle bir kıyafet, iyi görünmek ama aynı zamanda rahat hissetmek istediğiniz günler için harika. Herhangi bir eşofman ve şapka ile yeniden yaratabilirsiniz..

Rahat ve Günlük Kış Kıyafeti

Kaynak: @madrugada_sahar

39. Tamamen Siyah Kıyafet

Tüm parlak renkler senin işin değilse, o zaman bu kıyafet tam sana göre. Bu görünüm tamamen siyah bir kıyafete sahiptir. Siyah, gündüzden geceye şık görünmenizi sağlayacak şık ve trend bir renktir. Kot pantolonlarla benzer bir görünüm yaratabilir veya siyah bir etek hatta siyah bir elbise seçebilirsiniz. Tüm siyah kombinasyonlar işe yarayacak!

All Black Outfit Kış Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @harneet094

40. Açıklama Kışlık Mont

Kışlık gardırobunuzu oluştururken minimal ve nötr parçalar seçmek daha kolay. Bu şekilde karıştırıp eşleştirebilirsiniz ve her zaman şık görüneceksiniz. Bununla birlikte, kombininizi canlandırmak istiyorsanız, açık bir kaban seçebilirsiniz. Cesur bir ceket, temel gardırobunuzun daha benzersiz ve modaya uygun görünmesini sağlayacaktır. Bu harika bir örnek! Bu görünümü yeniden yaratın veya farklı bir renk ve desen deneyin.

Açıklama Kışlık Mont

Kaynak: @majamarko7

41. Parlak Çantalı Nötr Kıyafet

Sezonun en sıcak rengini veya baskısını görünümünüze eklemenin bir başka kolay yolu da çanta kullanmaktır. Bu kıyafet tamamen nötr ama cesur bir kırmızı çanta var. Çanta sadece şık bir renk sıçraması ekler ve kullanıcının benzersiz stilini gösterir. Kış görünümünüze istediğiniz renkte, istediğiniz çantayı ekleyebilirsiniz..

Parlak Çantalı Nötr Kışlık Kıyafet

Kaynak: @envogueblonde

Umarız sevimli kışlık kombinlerimizden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres