15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli

21. Omuz Kapalı Beyaz Elbise

Kısa kızlar kesinlikle daha kısa bir uzunluğu tercih etmelidir, çünkü çoğunlukla tüm bu materyaller sizi aksi halde boğacaktır. Dizin biraz yukarısı gerçekten iyi bir seçenek, ancak önce balo için kuralları kontrol etmek isteyeceksiniz. Bazıları uzun etek giymeniz gerektiğini söylüyor. Alternatif olarak, düz olmayan bir elbise tercih edin. Öndeki daha kısa uzunluk hala ‘daha uzun’ olduğunuz yanılsamasını verir (daha kısa bir elbisenin başaracağı gibi), ancak yine de arkada uzun ve göz alıcı uzunluk var. Her yönden bir kazanan!

Beyaz Yüksek Düşük Balo Elbisesi

Kaynak: @friendinfashion

22. Yırtmaçlı Işıltılı İki Parça Elbise

Cesur bir bakış, bunu biliyoruz ama tamamen ulaşılmaz değil. Örneğin, uçuşan etek, beğenmediyseniz bacakları örtmek için harikadır, ancak yarık tam olarak doğru miktarda seksilik sağlar. Kollarınızı oldukça beğendiyseniz, onları göstermek için mükemmel bir fırsatınız var. Bu malzeme de süper gür görünüyor. Dürüst olmak gerekirse, onu ele geçirmek için sabırsızlanıyoruz.

Yırtmaçlı Işıltılı Gri İki Parça Elbise

Kaynak: @breezebridal

23. Sırtı Açık Payet Elbise

Sırtı açık bir balo elbisesi seçmeden önce bilmeniz gereken birkaç şey var. İlk olarak, doğru iç çamaşırını bulmak biraz zamanınızı alacaktır. İkincisi, zaman zaman biraz soğuk olacak. Üçüncüsü, cesur ve cesur ve sallayacaksan sallaman gerekiyor. Ve işte nasıl…

Bu elbiseyi giymeyi kolaylaştırırken kendinize ihtiyacınız olan desteği vermeye devam etmek için etrafı saran sutyen askısı dönüştürücüler kullanın. O zaman en sevdiğin sütyenlerden bazılarını çok fazla uğraşmadan giyebilirsin ve bunun gibi göz alıcı şeyleri daha sık giymenin özgüvenini bulacaksın.!

Vintage Pullu Sırtı Açık Balo Elbisesi

Kaynak: tumblr.com

24. Siyah & Altın

Çok Mısır-esque, Kleopatra benzeri, eğer istersen? Ve bu yüzden dürüst olursak onu seviyoruz. Bu siyah göz kalemi hareketlerini gerçekten sallamak ve giymek için bir fırsat bulmak için can attığınız altın göz farı üzerine yığmak için size mükemmel bir fırsat verecektir. Bu sadece bir gece – canınız ne istiyorsa öyle sallayın!

Uzun Siyah ve Altın Balo Elbisesi

Kaynak: @jovanifashions

25. Uzun Beyaz Balo Elbisesi

Neredeyse gelinlik gibi ve büyük gününüz için en güzel balo elbiselerinin peşindeyken bu gerçekten bir açıklama yapıyor. Eteğin etek ucuna aşığız ve bir çiçeğin taçyapraklarına benzediğini düşünmeden edemiyoruz. Uzun ve ince kızlar için harika bir elbise ve konuşacak bir şeyiniz yoksa bile sahte kıvrımlar yapacak.

Siyah Kızlar İçin Uzun Beyaz Balo Elbisesi

Kaynak: tumblr.com

26. Siyah Pullu Elbise

Jessica Rabbit’in böyle bir elbiseyi seveceğini düşünüyoruz, tüm doğru nedenlerle, doğru ışıklarda parıldayan şımarık küçük bir numara. Sallanan payetlerin zor iş olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bunu güvenle yapmanız gerekir. Siyah renk, örneğin parlak kırmızı Jessica Tavşan tarzı bir elbiseye göre giymeyi anında kolaylaştırır ve diğer her şeyi nispeten sessiz tuttuğunuz sürece kazanan siz olursunuz.

Uzun Siyah Pullu Balo Elbisesi

Kaynak: tumblr.com

27. Sırtı Açık Bordo Elbise

Arkası açık başka bir tasarım, geçen yazdan beri giydiğimiz kafes ve gladyatör tarzı braletlerle tamamen trend oluyor. Ve o koyu kırmızı gölge? Evet, kesinlikle buna da aşığız. Özellikle Hollywood glam makyajıyla çok Hollywood cazibesi. Büyük kırmızı dudakları ve siyah eyeliner kedi yavrusu hareketini düşünün ve doğru fikre sahipsiniz..

Zarif Uzun Bordo Balo Elbisesi

Kaynak: @jovanifashions

28. Eşsiz Açık Mavi Elbise

“Armut tipi” iseniz, bunun gibi bir elbise sizin için harika bir tasarımdır – alt kısmı daha dolgun ve üst kısmı daha dardır. İnce üst yarınız, şimdiye kadar gördüğümüz en güzel balo elbiselerinden biri olan bu güzel dantel desenli detaylarla süslenmek için yalvarıyor. Ne düşünüyorsun? Bu elbise listenizin başında olur mu??

Eşsiz Kısa Açık Mavi Balo Elbisesi

Kaynak: tumblr.com

29. Açık Uzun Nane Elbisesi

Gurur duyacağın bir ganimet var mı? Tanıdığınız herkesten daha fazla squat mı yapıyorsunuz? Kahretsin, o ganimeti senin için sallayan bir elbiseyle salla. Bu açık uzun nane elbisesi, en iyi kıvrımlarınızı vurgulamak için mükemmeldir ve bundan daha da iyisi, hala ağırbaşlı ve sofistikedir. Seksi, şımarık ve biraz tatlı – biz buna bayılıyoruz, ya sen?

Balo için Işıltılı Nane Uzun Elbise

Kaynak: tumblr.com

30. Sade, Açık Pembe Midi Elbise

Bu size en güzel balo elbiselerine modern bir bakış, tasarımcı Victoria Beckham tarafından sunulan birçok yapılandırılmış stile çok benzeyen yapılandırılmış ve kişiye özel bir numara sunuyor. Özellikle o mükemmel ayakkabılarla iş anlamına gelen bir görünüm. Gerçekten kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, kesinlikle bunu yapmanın yolu budur..

Sade Açık Pembe Balo Elbisesi

Kaynak: @friendinfashion

31. Siyah Dantel Elbise

Soğuk omuz trendi, şu anda hepimizin sevdiği başka bir trend ve tüm zarif kesimleriyle bu siyah dantel elbise, bir yaz balosu için temayı değiştirmenin mükemmel bir yolu. Kıstırılmış bel, kontrol edin. Temelde herkes için süper düz olan güzel baldır ortası uzunluğu, kontrol edin. Kesik omuzlar, bingo kanatlarını örten ancak köprücük kemiklerini gösteren, kontrol edin. Balo elbisenizden isteyebileceğiniz her şeye sahip ve diğer durumlar için de kolayca giyilebilecek bir elbise..

Sevimli Siyah Dantel Balo Elbisesi

Kaynak: @friendinfashion

Büyük gününüz için bu en güzel balo elbiselerini bizim kadar sevdiğinizi umuyoruz ve kesinlikle favorilerinizi duymak istiyoruz. Ne giydiğinizi veya ne giymeyi planladığınızı ve bugün size gösterdiğimiz görünümlerden ilham alıp almadığınızı bize bildirin..

En önemlisi, harika bir balo geçirin! Hepinizin muhteşem görüneceğine eminiz!

Previous Post
23 Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümü
Next Post
43 ideas de tatuajes con números romanos que son simples pero geniales