15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Şimdi Kopyalanacak 31 Şık Kış Kıyafeti

21. Gümüş Pullu Yelek

Kaynak: styllove.blogspot.co.uk

Kaynak: styllove.blogspot.co.uk

Şenlikli kıyafetinize biraz parıltı eklemek için birkaç payetle yanlış gidemezsiniz. Bu ışıltılı küçük gümüş numara gibi basit payetli bir yelek gibi bir şey seçmek, çok fazla parıltılı bir top gibi hissetmeden kıyafetinize trend eklemenin harika bir yoludur. Daha önce hiç payet kullanmadıysanız, bunaltıcı olabilirler ancak küçük başlayıp yukarı doğru ilerleyin ve yakında neyin sıcak neyin neyin olmadığını anlamaya başlayacaksınız..

22. Süper Beden Gömlek

Kaynak: themysteriousgirl.ro

Kaynak: themysteriousgirl.ro

Süper beden gömleğin birçok amacı vardır. Kış için, eklenen küçük bir şeyle ekstra bir katman sağlar. Yaz için şort ve sade beyaz bir yelek üzerine giyebilirsiniz. Onu giymenin yüzlerce yolu var ve bu kış için onu yeniden icat etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Kadınsı tutmak ve belinizi göstermek için bir kemer ekleyin.

23. Kışlık Mont İlavesi

Kaynak: myblondegal.com

Kaynak: myblondegal.com

Sırf yaz bitti diye yazlık dolabınızı tavan arasına veya bodrum katına çekmeniz gerektiği anlamına gelmez. Kışın el ele gitmek için nasıl düzgün bir şekilde aksesuar yapacağınızı öğrenirseniz, normalde yaz aylarında giyeceğiniz birçok şeyi giyebilirsiniz..

Bu görünüm yazın sevimli topuklu ayakkabılarla süslenirdi ve bir mont ya da cekete gerek kalmazdı. Kış için, bir çift bej ayak bileği botu ekleyin, yarı saydam çoraplar veya taytlar giyin ve eşleşen bir ceket ve çanta kombinasyonu ile eşleştirin. Yazlık kıyafetlerinizi gururla giyin!

24. Klasik Converse

Kaynak: içtenliklejules.com

Kaynak: içtenliklejules.com

Bugünlerde herkes bu klasik Converse’i giyiyor ve bunun iyi bir nedeni var – çok yönlüler. Bunlar gibi sevimli siyah bir çift pompa, kış için kot pantolon ve ceketle olduğu kadar küçük yazlık elbiselerle de kolayca giyilebilir..

25. Pembe Güzel

Kaynak: sarışın-mery.blogspot.com.es

Kaynak: sarışın-mery.blogspot.com.es

Kış deyince aklınıza hep bebe mavisi gelir – kar neredeyse beyaz ve mavi bir arada görünüyor, değil mi? Mercan pembesi bir palto gibi parlak bir renk patlamasıyla neden kendi şenlikli dokunuşunuzu eklemiyorsunuz? Ayrıca, tıpkı bunun gibi rahat bir pastel pembe süveter sallamak için bir bahane sunar ve süper sıcak görünür!

26. Çılgın Kedi Günlük

Kaynak: www.style-splash.com

Kaynak: www.style-splash.com

Üzerine en sevdiğiniz hayvanın işlenmiş olduğu bir giysiniz yoksa kendinize #crazycatlady diyemezsiniz. Artı kabul edelim, gerçekten çok şirin bir kazak. İçinizdeki kediyi serbest bırakın ve kendinize bir kedi kazağı koyun. Burada gösterildiği gibi kot pantolon, sevimli küçük bir etek veya hatta şık siyah pantolonlar sallayın.

27. Gömleği

Kaynak: merhabashopping.de

Kaynak: merhabashopping.de

Zaten erkek gömlekleri kadınlarda her zaman daha iyi durur ve eğer kendi üstünüze bir şey döktüyseniz veya başka bir nedenle, onunkilerden birini giymeniz gerekiyorsa, sadece topuklu patik ve skinny jean pantolonlarla sahip olun ve kendinize bir kazancınız var. kombo. Zahmetsizce havalı.

28. Tartan Etek

Kaynak: sandrab.ro

Kaynak: sandrab.ro

Daha soğuk, kış aylarına gelindiğinde aklınıza hemen bir mini etek gelmeyebilir, ancak kabarık, beyaz oversize bir kazak ve havalı diz boyu çizmeler ile ekose/ekose mini etek takımı tam anlamıyla mükemmel bir görünüm. Çıplak ayakla gitmek için çok soğuksa tayt ekleyebilir ve daha sevimli bir çekicilik için diz boyu yerine ayak bileği botları da ekleyebilirsiniz..

29. Düğmeli Etek

Kaynak: mypeeptoes.com

Kaynak: mypeeptoes.com

Bu model, giyebileceğiniz en kolay olanlardan biri olan kot düğmeli etekle spor yapıyor. Kışa hazır ve tamamen zahmetsiz bir görünüm için basit bir tişört ve süper havalı botlarla eşleştirin.

30. Deri Ceket Görünümü

Kaynak: güzel-pepa.com

Kaynak: güzel-pepa.com

Siyah deri (görünümlü) ceket her kadının gardırobunun temel parçalarından biri olmalı ve henüz bir ceketiniz yoksa neyi kaçırdığınızı bilmiyorsunuz. Aksi takdirde sıkıcı bir kıyafeti anında sallar veya “sasar” ve hemen hemen istediğiniz herhangi bir kıyafetle birlikte kullanılabilir. İster kot pantolon ve bot, ister güzel siyah bir elbise ya da yazın kısa bir kot pantolon olsun, deri ceket hemen hemen her şeyle gider..

31. Bir Pop Portakal

Kaynak: zorannah.com

Kaynak: zorannah.com

Kışın kasvetli gri ve siyahlarına kapılmak kolaydır, ancak neden her şeyi güzelce ısıtmak için gerçekten zengin bir renk tonu eklemeyi düşünmüyorsunuz? Turuncudan daha iyi, daha sıcak renk ne olabilir??

İşte karşınızda – bu yıl sallayabileceğiniz en havalı kış görünümlerinden 31 tanesi. Dolabınızı biraz yenilemenin zamanı gelmedi mi??

Previous Post
23 Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümü
Next Post
43 ideas de tatuajes con números romanos que son simples pero geniales