15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bu Sezon Seveceğiniz 41 Sevimli Yaz Kıyafeti

31. Sinirli Ceketli Puantiyeli Elbise

Yaz için denemeniz gereken bir diğer havalı model de puantiyeler. Puantiyeler güzel, eğlenceli ve şık, bu sezon için mükemmel. Bir sonraki görünüm, puantiyeli giymenin modaya uygun bir yolunu gösteriyor. Bu şık bayan, motorcu ceketi ile puantiyeli bir elbise giyiyor. Bu kombinasyonu seviyoruz çünkü ceket sevimli puantiyelere sinirli bir görünüm veriyor. Ayrıca elbiseyi de biraz göz kamaştırıyor. Herhangi bir puantiyeli elbiseyi herhangi bir ceketle giyebilirsin.

Edgy Ceketli Puantiyeli Elbise

Kaynak: @cabermu

32. Yazlık Sarı Elbise

Size göstermek istediğimiz bir sonraki kıyafet çok güzel! Burada kemerli uzun sarı bir elbisemiz var. Sarı çok parlak ve yaz sezonu için mükemmel. İlham alabilir ve benzer bir sarı elbise bulmaya çalışabilir veya tercih ettiğiniz bir elbiseyi giyebilirsiniz. Sarı bir elbise, sadece yaz için harika olan şık ve canlı bir görünümdür..

Yazlık Sarı Elbise ve Terlik

Kaynak: @hajra_aaa

33. Şık Gömlek ve Kot

Tüm parlak renkler ve cesur desenler sizin tarzınız değilse, bunun gibi şık ve klasik bir kıyafet deneyebilirsiniz. Burada ayak bileği grazer kot pantolon ve rahat ayakkabılar ile şık bir gömleğimiz var. Bu, her yerde giyebileceğiniz, giymesi kolay bir görünüm. Aynı kotu farklı bir gömlekle, aynı gömleği diğer pantolon ve eteklerle de giyebilirsiniz. Yani böyle bir kıyafet bir yatırım olacak ve tekrar tekrar giyeceksiniz..

Şık Gömlek ve Kot Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @cabermu

34. Renkli Çizgili Etek

Bu yaz bir açıklama yapmak ister misiniz? O zaman böyle bir kıyafet tam size göre. Bu görünüm, çarpıcı çizgili bir eteğe sahip basit bir siyah üst kısma sahiptir. Etekte kullanılan renkler yazlık, güzel ve parlak! Bunun gibi canlı bir etek, alışverişle geçen bir günden şehirde bir geceye kadar her yerde giyilebilir. Rengarenk çizgili etekleri internetten bulabilirsiniz..

Renkli Çizgili Etek

Kaynak: @mskristin

35. Sevimli Kot Tulum

Yaz için giyilmesi kolay bir başka görünüm de tulumlardır. Tulumlar rahattır ve altını her değiştirdiğinizde farklı görünür. İşte tulum giymenin şık bir yolu. Modaya uygun bir kıyafet ve benzer versiyonu herkese yakışacak. Bunun gibi tulumları satın alabilir veya farklı bir kot rengi seçebilirsiniz..

Sevimli Denim Tulum Kıyafet Fikri

Kaynak: @cabermu

36. Canlı Sarı Ceketli Beyaz Kıyafet

Ardından, başka bir beyaz kıyafet fikrimiz var. Üst ve pantolonun tamamı beyazdır ve görünümü tamamlamak için canlı sarı bir ceket giyilmiştir. Cesur bir kıyafet ekleyerek, beyaz kıyafeti daha belirgin ve benzersiz hale getirirsiniz. Üst ve pantolonu yeniden yaratın ya da beyaz bir elbise ile de benzer bir ceket giyebilirsiniz..

Canlı Sarı Ceketli Beyaz Kıyafet

Kaynak: @cabermu

37. Çizgili Gömlek Elbise

Elbiseler yaz için harika. Tek parça olduğu için giyilmesi kolaydır. Çoğu yazlık elbise hafiftir ve serin kalabilirsiniz. Size göstermemiz gereken bir sonraki kıyafette bir gömlek elbise var. Bu elbise hafif, şık ve modaya uygun çizgili bir desene sahip. Bunun gibi bir elbise tüm yaz kutularını işaretler ve aşağıdaki sayfadan satın alınabilir.

Çizgili Gömlek Elbise

Kaynak: @rovebyronbay

38. Çiçekli Etek

Çiçek desenleri yaz için çok popüler ve bunun gibi eteklerle nedenini görebiliriz! Bu etek, üstünde pembe çiçek baskısı olan çarpıcı bir mavi renktir. Etek sevimli pembe bir üst, pembe çanta ve ten rengi ayakkabılarla giyilir. Bunun gibi bir kıyafet, bir yaz düğünü için ya da sadece güneşli bir günde biraz göz kamaştırmak istiyorsanız mükemmel olur..

Çiçekli Etek Kıyafet Fikri

Kaynak: @mskristin

39. Desenli Yaz Tulum

Elbiseler size göre değilse tulum deneyebilirsiniz. Tulumlar elbise gibi tek parça ama etek yerine pantolon var. Böyle bir tulum, sıcak yaz günleri için mükemmel olurdu! Hafif görünüyor, güzel bir desene sahip ve takım elbise yazlık renklere sahip. Aşağıdaki sayfada bu takım hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz, ancak internette bunun gibi bir sürü başka tulum da var..

Desenli Yaz Tulum Kıyafeti

Kaynak: @rovebyronbay

40. Yılan Baskılı Pantolon

Yaz, moda konusunda biraz daha cüretkar olmak için mükemmel bir zaman. Bunu yapmanın mükemmel bir yolu da desenli pantolonlar! Aşağıdaki kıyafet, sevimli bir ceket ve modaya uygun açıklama pantolonu ile sade bir üst kısma sahiptir. Gördüğünüz gibi, pantolonlar kıyafeti benzersiz kılıyor. Bunlara benzer pantolonları deneyin veya istediğiniz bir baskıyı seçin.

Trendy Yılan Desenli Pantolon

Kaynak: @mskristin

41. Etekli Beyaz Gömlek

Sırada, yaz için şık bir gömlek giymenin başka bir yolu var. Bu beyaz gömlek şık, nötr bir etekle eşleştirildi. Serin ve modaya uygun bir görünümdür. Benzer bir gömlek istediğiniz herhangi bir etekle giyebilirsiniz. Bunun gibi bir kıyafet, herhangi bir duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilir..

Etekli Beyaz Gömlek + Sırt Çantası

Kaynak: @cabermu

Umarız yeni yaz görünümünüz için ilham bulmuşsunuzdur..

Previous Post
23 Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümü
Next Post
43 ideas de tatuajes con números romanos que son simples pero geniales