15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Göz Alıcı NYE Kıyafet Fikirleri

11. Payetli Tulum

Tulum giymeyi sever misiniz? O zaman bu fikir sizin için. Sıradaki seçimimiz sıradan bir tulum değil, üzeri pullarla kaplı! Kullanılan pullar, ışıltılı, ışıltılı bir görünüm veren gümüştür. Böyle bir tulum içinde kesinlikle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Altın gibi diğer pullu renkte bir tulum da deneyebilirsiniz..

Pullu Tulum NYE Kıyafeti

Kaynak: @aidanmattox

12. Şık Siyah Elbise

Küçük bir siyah elbiseden bahsetmeden bir NYE kıyafet fikirleri listemiz olamazdı. Siyah elbiseler, bir restoranda akşam yemeğinden bir kulüpte bir geceye kadar her duruma uygun olacaktır. Bu siyah elbise klas, zarif ve şık. Basit, giymesi kolay ve muhteşem bir şey istiyorsanız böyle bir elbise seçin..

Zarif Siyah Elbise

Kaynak: @lace.luxury_boutique

13. Uyumlu Dantel Üstler ve Pantolonlar

Biraz farklı bir kıyafet mi arıyorsunuz? O zaman bu fikir tam size göre. Kıyafet dantel üst ve dantel eteklerden yapılmıştır. Bunlar ayrı olsalar da hala eşleşiyorlar. Bu kıyafet fikrini seviyoruz çünkü onları NYE için bu şekilde birlikte giyebilir ve gelecekteki diğer geceler için ayrı olarak giyebilirsiniz. Herhangi bir renk muhteşem görünecek.

Uyumlu Dantel Üst ve Pantolon

Kaynak: @nouveaunoirbutik

14. Payet Etek

Bu NYE’yi bunun gibi pullu bir etekle parlatın. Pullu etek, fazla abartmadan payet giymek isteyen bayanlar için harika bir seçimdir. Bir etekle, görünümü basit bir üst ile tonlayabilirsiniz. Bu payetli etek bir bluzla eşleştirildi, bir parti için mükemmel olan çok sevimli ve güzel bir görünüm. Bunu herhangi bir payetli etek ve bluz ile yeniden yaratabilirsiniz..

Pullu Etek Kıyafeti

Kaynak: @holayaclothing

15. Glam Altın Etek

Bunun gibi altın bir etekle NYE kutlamalarına cazibe katın. Altın lüks ve şıktır, bu nedenle şehirde bir parti veya gece için mükemmel olur. Öne çıkan gibi basit bir üst kısmı olan altın bir etek giyebilir veya ışıltılı bir şey giyebilirsiniz. Her iki şekilde de böyle bir etek olmazsa olmaz.

Glam Altın Etek

Kaynak: @solerfashion

16. Canlı Pullu Elbise

Cesur, eğlenceli ve canlı bir kıyafet istiyorsanız, sıradaki seçim tam size göre. Bu kısa elbise çok renkli pullarla kaplı! Bu elbiseyi seviyoruz çünkü çok ışıltılı ve çekici. Böyle bir şey kasabada bir gece için mükemmel olurdu. Böyle bir elbise giysen dans pistindeki herkesin tarzı kıskanırdı..

Canlı Payetli Elbise

Kaynak: @ladyofthemanor77

17. Kırmızı Şifon Elbise

Koyu kırmızı, sezonun olmazsa olmazı. Sıradaki seçimimiz havadar koyu kırmızı şifon bir elbiseye sahip. Zarif ve güzel görünmek istiyorsanız, bunun gibi gevşek ve hafif bir şey seçmelisiniz. Böyle bir elbiseyle topun güzeli olacaksın.

Kırmızı Şifon Elbise

Kaynak: @showpo

18. Trendy Kırmızı Kadife Elbise

NYE görünümünüzü bunun gibi kırmızı bir elbise ile renklendirin. Bu elbise kırmızı kadifeden yapılmıştır ve dalgalı bir yakaya sahiptir. Elbise kısa ve korkak kollu. Bunun gibi bir şey, bir kulüpte bir gece geçirmek için mükemmel olurdu. Bu, kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen bayanlar için.

Trendy Kırmızı Kadife Elbise

Kaynak: @helenareyboutique

19. Payetli Etek ve Kazak

Ardından, güzel payetli kalem eteğimiz var. Bir kalem etek figürü kucaklıyor ve size sofistike ve zarif bir görünüm kazandıracak. Böyle bir etek her yaştan kadına yakışacaktır. Basit bir siyah üst ile giyin çünkü bu, pulları iltifat edecek ve pullar öne çıkacaktır..

Pullu Etek ve Kazak Kıyafeti

Kaynak: @momtrends

20. Payetli Pantolon

Yazının başındaki payetli pantolonları beğendiyseniz, bunları da beğenebilirsiniz. Düz desende sadece bir renk payet kullanmak yerine, bunlar stil oyununu hızlandırdı. Bu pantolonlar, korkak bir desen oluşturmak için gümüş payetler ve siyah olanlar kullanır. Bunun gibi pantolonlar vay olacak! Bunun gibi pantolonlarla sade bir üst giyin, böylece kıyafetiniz çok meşgul olmaz..

Pullu Pantolon Kıyafeti

Kaynak: @lyn_loves

21. Kadife Üst ve Etek

Kadife gibi ama daha ince bir şekilde giymek ister misin? O zaman böyle bir kadife üst ve etek giyin. Üst kısım, çok fazla olmayan şık bir şekilde kadife giymenizi sağlar. Herhangi bir renk kadife üst giyebilirsin, siyah bir etek seçmeye çalış çünkü her şeye yakışır. Kadife trendini ilk kez denemek isteyen bayanlar için birebir..

Kadife Üst ve Midi Etek

Kaynak: @ellafashionhq

22. Şık Pullu Elbise

Ardından, hafif pullu bir elbisemiz var. Bu renk çarpıcı ve kadınsı ve güzel görünüyor. Benzer renkte bir elbiseyi pullu veya pulsuz giyebilirsin ama pullar ona ışıltı veriyor. Sparkle, NYE için mükemmeldir. Basit aksesuarlarla böyle bir elbise giyin. Altın, aksesuarlarınız için harika bir renk seçimi olacaktır..

Şık Pullu Elbise

Kaynak: @lady.perfection.ua

23. NYE için Pullu Takım

Listemizin sonuncusu bu muhteşem payetli takım! Bu ışıltılı ceket ve pantolon kombinasyonunu çok seviyoruz, eğlenceli ve gösterişli bir görünüm, bir parti için mükemmel olacak. Ayrıca NYE için ceket ve pantolon giyebilir ve daha sonra bunları gelecekte gece dışarı çıkarken ayrı olarak giyebilirsiniz. Bu iki parça olduğu için rengi siyah gibi koyu bir gölgede tutun.

NYE için Pullu Takım

Kaynak: @jenniferlake

Umarız NYE için mükemmel kıyafeti bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Kopyalamak İsteyeceğiniz Kadınlar İçin 23 Seksi Bacak Dövmesi
Next Post
23 Parlak, Şık ve Yaratıcı Yaz Çivileri