15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2018 İçin 25 Güzel Gelinlik Modelleri

11. Kraliyet Balo Elbisesi

Sıradaki elbisemiz muhteşem bir havaya sahip ve sizi balo kraliçesi gibi gösterecek. Korse, güzel çiçek süslemelerine ve kayışlara sahipken, etek taban uzunluğunda ve dolu. Muhteşem olan sadece özellikler değil, aynı zamanda kumaştır. Kumaş kaliteli görünüyor ve dantel gibi desenli. Bu çarpıcı elbiseyi seviyoruz!

Regal Gri Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

12. A Listesi Siyah Elbise

Ardından, kırmızı halı için hazır görünen bir balo elbisemiz var. Bu siyah elbise, dalgalı bir yakaya ve uylukta yüksek bölmeye sahiptir. Böyle bir elbise düz siyah kumaşta çok güzel durur ama stil oyunu hızlandırılmış ve ışıltılı siyah kumaş kullanılmıştır. Parıltılar elbiseye ekstra özel bir son dokunuş katıyor.

A Listesi Siyah Balo Elbisesi

Kaynak: @dressingdreams

13. Kırpma Üst Elbise

Mahsul üstler birkaç sezondur olmazsa olmazlardan oldu ve stil yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor. Bu sonraki fikir, bir kırpma üst elbiseye sahiptir. Hem korse hem de etek uyumu, görünümü akıcı hale getirir ve iki parçayı birleştirir. Böyle bir elbise şık bir açıklama yapmak isteyen herkes için.

İki Parça Bordo Balo Elbisesi

Kaynak: @sherrihill

14. Kırmızı Gül Balo Elbisesi

Bu sonraki elbiseyi seviyoruz! Elbise, ince bir ışıltı ile kırmızı ve kayışlarda güller var. Kırmızı güller elbiseyi bir peri masalından fırlamış gibi gösteriyor. Bunun gibi çiçekli askılar, şık bir arka elbise üzerinde güzel görünecekti. Görünümden ilham alabilir ve güllü kırmızı bir elbiseyi aksesuar olarak veya hatta saçınıza bir gül takabilirsiniz..

Kırmızı Gül Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

15. Yan Bölünmüş Elbise

Daha minimal bir görünüm tercih ediyorsanız bu elbise tam size göre olabilir. Elbisenin yular boyun, uzun üst etek ve kesik gibi birkaç farklı özelliği var ancak elbise siyah ve şık olduğu için görünümü basit tutuyor. Böyle bir elbise giymek kolaydır ve herkese yakışır.

Siyah Yan Bölünmüş Balo Elbisesi

Kaynak: @dressingdreams

16. İfade Işıltılı Elbise

Sıradaki elbisemiz bir moda dergisinden fırlamış gibi görünüyor! Sırtı açık elbisenin yanlarında şeffaf paneller ve çarpıcı bir zemin süpürme balık kuyruğu etek bulunuyor. Kumaş, ince bir ışıltıya sahip güzel bir mor tonudur. Böyle bir elbise vay olacak ve her renkte muhteşem görünecek.

Bordo Sırtı Açık Balo Elbisesi

Kaynak: @breezebridal

17. Muhteşem Lacivert Elbise

Vintage havası olan bir elbise mi arıyorsunuz? O zaman bu elbise senin için olabilir. Koyu lacivert elbise pırıltılar, ince askılar ve güzel bir eteğe sahiptir. Böyle bir elbise ile eski bir saç modeli seçin ve ışıltılı mücevherlerle giyin. Bunun gibi elbiseler siyah, kırmızı ve gümüş gibi diğer renklerde muhteşem görünecek..

Muhteşem Lacivert Balo Elbisesi

Kaynak: @jovanifashions

18. Köpüklü Prenses Elbisesi

Balo, giyinmek ve bir prenses gibi hissetmek istediğiniz özel bir fırsattır. Bu sonraki elbise fikri, bunu yapmanın yolu. Elbisenin ana rengi, üstte gümüş parıltılı yumuşak bir pembedir ve etek uzun ve uçuşandır. Böyle bir elbise kadınsı, güzel ve narindir. Yumuşak ve romantik saçlar ve doğal makyaj ile giyin.

Köpüklü Prenses Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

19. Modaya Uygun Kesim Elbise

Modern, modaya uygun ve sinirli bir havası olan bir elbise mi istiyorsunuz? O zaman bu sonraki seçim sizin için olabilir. Siyah taban uzunlukta elbise, bağcıklı yanları olan bir kesim kumaşa sahiptir. Böyle bir elbise cesur ve cüretkar olmak isteyen biri içindir. Siz de bundan ilham alabilir ve her iki özelliğe de sahip olmanıza gerek olmayan kesimli veya bağcıklı bir elbise seçebilirsiniz..

Trendy Kesilmiş Siyah Balo Elbisesi

Kaynak: @dressingdreams

20. Güzel Mavi Balo Elbisesi

Ardından, bu çarpıcı mavi elbisemiz var. Korse şeffaf mavi panellere, pullara ve modaya uygun kayışlara sahiptir. Korse birçok özelliğe sahipken, etek sade ve mavidir. Böyle bir elbise sizi büyüleyecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Farklı bir renkte benzer bir elbise seçebilirsin ama mavi çok şık.

Güzel Prenses Mavi Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

21. Parlak Siyah Elbise

Burada muhteşem bir siyah elbisemiz var. Elbise zemini süpürüyor ve güzel bir sırt dekoltesi özelliğine sahip. Kumaşı, bazı yerlerde ışıltılı ve şeffaf olduğu için seviyoruz. Bu elbise ve bunun gibi bir elbise ile saçınızı toplayabilir veya eski bir cazibe havası için saçınızı yandan takabilirsiniz..

Seksi Köpüklü Siyah Balo Elbisesi

Kaynak: @breezebridal

22. Parıltılı Tanrıça Elbisesi

Sıradaki elbisemiz bir tanrıçaya yakışmış. Bu elbisenin kumaşı hafif, uçuşan ve yumuşak pembe renktedir. Korse güzel bir altın detaya sahip ve elbise de ince bir ışıltıya sahip. Böyle bir elbise herkese yakışacak, giymesi kolay ve zahmetsizce muhteşem.

Balo için Işıltılı Tanrıça Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

23. Şık Siyah Püskül Elbise

Bu sonraki elbiseyi seviyoruz! Siyah, vücudu saran elbise yeri süpürür ve çarpıcı bir püskül detayına sahiptir. Bu elbise sadece güzel. Bir kabarık veya akan bukleler ile giyin. Vintage bir görünüm için, görünümü tamamlamak için kırmızı ruj ve dumanlı gözler kullanmayı deneyin..

Şık Siyah Püsküllü Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

24. Dantel Detaylı Balo Elbisesi

Ardından, süper şık bir dantel balo görünümüne sahibiz. Bu fikir ekin üst ve etek gibidir, ancak onu resmi bir elbise olarak nasıl giyebileceğinizi gösterir. Üst ve etek hem gri bir dantel hem de mükemmel uyum sağlar. Siyaha benzer bir şey giyebilirsin.

Gri Dantel İki Parça Balo Elbisesi

Kaynak: @breezebridal

25. Vintage Glamour Elbise

Böyle bir elbiseyle baloya vintage cazibe getirin. Son fikrimiz, boncuk işlemeli ten rengi bir elbise. Eski bir Hollywood filminden fırlamış gibi görünüyor. Sırtı açık özelliğini göstermek için böyle bir elbise ile saçınızı yukarı veya yandan giyin.

Vintage Glamour Balo Elbise Fikir

Kaynak: @breezebridal

Umarız mükemmel elbisenizi bulmuşsunuzdur. Öne çıkan elbiselerden herhangi biri herhangi bir balo için güzel görünecek.

Previous Post
Kopyalamak İsteyeceğiniz Kadınlar İçin 23 Seksi Bacak Dövmesi
Next Post
23 Parlak, Şık ve Yaratıcı Yaz Çivileri