15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Başları Döndüren 21 Şık Nedime Elbisesi

Mükemmel nedime elbisesini bulmak zor! Tabii ki düğün mevsimi ve birçok nedime mükemmel elbiselerini arıyor. Nedime iseniz veya nedime elbisesi arayan bir gelinseniz, doğru yere geldiniz! Günümüzde nedime elbiseleri giderek daha şık ve modaya uygun hale geliyor. Gelinin elbette çarpıcı ve harika görünmesi gerekiyor ama nedimeler de öyle. İster bir ister on nedime sahibi olun, onların elbiselerini beğendiklerini ve onu giyerken kendilerini rahat hissettiklerini bilmek istersiniz. Ne de olsa bütün gün takmak zorundalar, böylece mutlu olmalarını istersiniz.

Nedimelerin giymesi gereken belirli bir renk veya elbise türü yoktur. Tamamen size kalmış. Düğün teması içinde kalması gerekebilir ama her türlü düğüne kesinlikle uyacak birçok elbisemiz var. Siyah elbiselerden beyaz midi bodycon elbiselere kadar her şey bizde.

Herkesin seveceği 21 şık ve muhteşem nedime elbisesi bulduk. Bir nedime ya da elbise arayan bir gelin iseniz, burada bir ya da iki tane bulacağınızı garanti edebiliriz! İyi seyirler ve tebrikler.

1. Zarif, Allık Elbiseler

Bu sezon popüler bir renk. Pembe, çıplak ve mor arasında bir haç. Bu zarif, allık renkli nedime elbiseleri çok şık ve düğün havası taşıyor. Renk çok popüler ve gelecek birçok mevsim için olacak.

2. Beyaz, Bodycon Midi Elbiseler

Tamam, geleneksel olarak gelinin sadece beyaz giydiğini biliyoruz ama birçok gelin bu deneyimi paylaşıyor. Birçok gelin bunun çılgın bir fikir olduğunu düşünebilir, ancak bu fikir dünya çapında giderek daha popüler hale geliyor. Beyazın sadece gelin için olduğunu ve nedimenin farklı bir renkte olması gerektiğini düşünüyorlar. Bu fotoğrafa baktığınızda gelinin hangisi olduğunu renginden değil elbisesinin tarzından anlayabilirsiniz. Bunun bir sorun olduğunu düşünmüyoruz ve hepsi şık ve çarpıcı görünüyor.

Nedimeler İçin Beyaz Bodycon Midi Elbiseler

Kaynak: @gelinler

3. Siyah Dantel Elbiseler + Kırmızı Buketler

Siyah beyaz bir temanız varsa, nedimenizi siyah giymeyi düşünebilirsiniz. Koyu renk bir elbise kesinlikle gelini öne çıkaracaktır. Siyah elbiseler özellikle kırmızı buketlerle karanlık ve gizemli görünüyor. Canlı renk buketi ile siyah bir elbiseye sahip olmak kıyafetinize renk katacaktır..

Nedimeler için Siyah Dantel Denizkızı Elbiseleri

Kaynak: @bridalbutterflyy

4. Altın Uyumsuz Elbiseler + Beyaz Orkide Buketleri

Uyumsuz nedime elbiseleri bu sezonun trendi. Son birkaç sezonda trend oldular ve nedenini görebiliriz. Birbiriyle uyumsuz nedime elbiselerine sahip olmak çarpıcı görünüyor ve her bir karakteri sergiliyor. Hala aynı renk temasına sahipler ama biraz farklı uyum ve stiller.

Nedimeler İçin Altın Pullu Uyumsuz Elbiseler

Kaynak: @georgeelsissa

5. Uzun, Lacivert Elbiseler

Bu gelinler mavi bir şey mi? Gelin bunu mavi bir şey olarak isterse, yine de sayılır! Donanma zamansız ve klastır. Birçok nedime daha koyu tonlarda rahat hisseder. Lacivert koyu bir gölge ama yine de bir renk tonu var. Mavi renk gerçekten göze çarpıyor. Bu nedime elbiseleri uyumsuz ve çarpıcı görünüyor.

Nedimeler İçin Uzun Lacivert Elbiseler

Kaynak: @bridalbutterflyy

6. Bir Yaz Düğünü için Kısa, Dantel Elbiseler

Dantel her düğüne uyar. Gelin dantel giyiyorsa, takım elbiseyi takip etmek ve nedime dantel temalı bir elbise giydirmek harika bir fikir olacaktır. Nedime elbiselerinin maksi bir elbise olmasına gerek yok, daha kısa bir elbise tercih etmeyi de düşünün. Özellikle düğünün yaz aylarında olması mantıklıdır. Bu kısa nedime elbiseleri de muhteşem bir renkte, çok trend!

Nedimeler için Allık Dantel Yazlık Elbiseler

Kaynak: @düğünlerbyyourstruly

7. Uzun, Zarif Beyaz Elbiseler

Biraz karıştırın ve çevirin. Değiştirerek, nedimenin beyaz giyeceğini ve gelinin geleneksel nedime rengi giyeceğini kastediyoruz! Bu da bu yıl popüler ve birçok gelin bunun farklı olmasını tercih ediyor. Günümüzde birçok kız, düğünlerini özel kılmak istiyor ve geleneksel beyaz değil farklı bir renk gelinlik seçerek düğünlerini benzersiz ve beğenilerine göre yapıyor. Nedime ve gelinlik için belirli kurallar yoktur, bu nedenle kendinizi rahat ve şık hissettiğiniz şeyleri giyerek kendi kurallarınızı belirleyin..

Nedimeler İçin Uzun Beyaz Elbiseler

Kaynak: @weddedwonderland

8. Uzun, Bordo Elbiseler

Uzun bordo elbiseler harika görünüyor canım! Bu elbiseler seksi, sofistike ve zariftir. Bir düğün için daha ne isteyebilirsiniz ki? Herhangi bir vücut şekline uyacaklar ve biz uzunluğu seviyoruz!

Nedimeler İçin Uzun Dantel Bordo Elbiseler

Kaynak: @melisasassinemakyaj

9. Seksi, Siyah Kolsuz Elbiseler

Bunlar şık ve seksi. Bu fotoğrafta gelinin kim olduğunu tahmin etmeye gerek yok! Elbette nedime olan her kız seksi hissetmek ister. Bu elbise kesinlikle onları gün için seksi ve özel hissettirecek. Gelini tamamlarken seksilik ve stil sızdırırlar. Sırtsızlar ve bir yaz düğünü için mükemmeller. Siyah nedime elbiselere sahip olmak zamansız, şık bir düğün olacak ve birkaç yıl sonra geriye dönüp baktığınızda gülümseyecek ve hiçbir şeyden pişman olmayacaksınız.!

Nedime için Seksi Siyah Kolsuz Elbiseler

Kaynak: @düğüngünlüğü

10. Açık Pembe, Sırtı Açık Elbiseler

Pembe nedimeler için mükemmel bir renktir. Bu fotoğraflara baktığınızda onların nedime olduklarını hemen anlıyorsunuz. Elbise kız gibi, kadınsı ve düğün çığlıkları atıyor. Açık pembe çarpıcı bir renktir ve hatta geline uygun bir balık kuyruğu vardır. Ayrıca daha sıcak düğünler için mükemmel olan sırtı açık.

Açık Pembe Nedime Elbiseleri

Kaynak: @melisasassinemakyaj

Previous Post
35 Yılbaşı Kıyafet Fikirleri
Next Post
41 lindas y creativas ideas para anuncios de embarazo