15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kış Düğünü için 17 Nedime Tarzı Fikir

Düğününüzde rengin çok önemli bir rol oynadığını söylüyorlar ve bu kesinlikle elbise, çiçek ve büyük gününüzün önemli özelliklerini seçerken geçerli. Her şeyin birbirini tamamlaması gerekir ve bu nedenle kışlık nedime elbiseleri için alışveriş yapmak önemlidir. Size ve elbisenize uyan ama aynı zamanda büyük günün geri kalanında da işe yarayan bir şey bulmalısınız. Bazen ikisini yan yana koymak zor olabilir.

Bir kış düğünü için zarif, modern, benzersiz ve yine de güzel olan nedime elbisesi modelleri arıyorsanız, işte kesinlikle göz atmanız gereken 17 fikir..

1. Gri Elbiseler + Gri Faux Fur Wrap

Gri, kış düğünleri söz konusu olduğunda güzel ve genellikle gözden kaçan bir renktir ve üstüne giyeceğiniz o güzel suni kürklü atkılara sahip olduğunuzda, elbise tasarımlarıyla gerçekten deneysel olabilirsiniz. Bunlara sahip değilseniz, kızlarınızı soğuk havalardan korumak için daha çok örtücü bir elbise düşünmeniz gerekebilir. Unutma, onların da senin kadar soğuğa göğüs germeleri gerekecek..

Gri Nedime Kışlık Elbiseler ve Faux Fur Wrap

Kaynak: @amycarolinefotografi

2. Tüm Siyah Nedime Stilleri + Botlar

Siyah oldukça kontrolcü ve güçlü bir görünümdür ve bu nedenle genellikle kış gelinliklerinde kullanılmaz. Gitmek için oldukça gizemli bir renk ama yine de zarif bir renk, geleneksel bir düğün yerine neredeyse siyah kravat efektli resmi bir görünüm alıyor..

Kış Düğünü İçin Çizmeli Siyah Nedime Modelleri

Kaynak: @emmaleafloral

3. Kırmızı Elbiseler + Gri Örgü Kapaklar

Kırmızı ve gri birlikte çok iyi çalışır, bu da kızların soğukta sizinle birlikte dururken ihtiyaç duyacakları büyük örtüler söz konusu olduğunda size daha fazla seçenek sunabilir. Beyazla gitmek ya da elbisenizin gölgesini eşleştirmek istemiş olabilirsiniz, ancak bu işi yapmakta zorlanıyorsanız, bu gri gölge gerçekten iyi çalışır. Tıpkı bu güzel nedimelerin gelinleriyle gururla gösterdikleri gibi.

Kış Nedimeleri İçin Örme Eşarp Örtüleri

Kaynak: @georgstreetphoto

4. Lacivert Elbiseler + Flanel Örtüler

Tartan veya ekose kışlık gelinlik modelleri için gerçekten harika. Sadece sıcak görünüyor, sence de öyle değil mi? Güneşin batmaya ve soğuk havanın batmaya başladığı zamanlar için mükemmel. Koyu mavi, o kırmızımsı ekose ile de çok iyi gider. Bu size bir kış düğünü ilhamı için nedime tarzı fikirler verdi mi??

Kış Nedime Flanel Kapak Ups

Kaynak: @magnetstreetwed

5. Pembe & Pullu Elbiseler + Beyaz Kürk Şallar

Beyaz kürk şallar hemen hemen her şeyle gider. Zaten biz de öyle hesaplıyoruz. Düğününüzdeki nedimelerin bu gibi elbiselerle kendi pembe tonlarını seçmelerini sağlayabilirsiniz ve bunun herkesi mutlu edeceği garanti edilir. Hepsinin aynı kış düğünü nedime elbiselerini giymelerine gerek yok. Bazen gelenekten kopmak iyidir.

Kış Nedime Pullu Elbiseler Beyaz Kürk Şallar

Kaynak: @jmcburneyfotografi

6. Çıplak Elbiseler + Kahverengi Kürk Şallar

Nude şu an için çok trend bir renk, o halde konu bir kış düğünü için nedime tarzı fikirler söz konusu olduğunda neden nü fikrine bakmıyorsunuz? Bu kahverengi suni kürk şallar, ten rengi tonlarla da çok iyi gidiyor, bu yüzden her yerde herkes kazanıyor.

Nude Gelinlik Modelleri ve Kahverengi Kürk Şallar

Kaynak: @güneydüğünler

7. Siyah Elbiseler + Yeşil Kış Buketleri

Bir zamanlar gelinler sadece gelmiş geçmiş en iyi bekarlığa veda partisini planlamak ve damadın zamanında gelip gelmediğini denetlemek için orada değildi. Aslında bir amaçları vardı. Düğün gününüzü veya hayatınızı mahvetme tehdidinde bulunabilecek kötü ruhları kovmak içindi. Bahse girerim onları şimdi davet ettiğine memnunsundur, eh?

Siyah Kış Nedimeleri Yeşillik Kış Buketleri

Kaynak: @erich.camping

8. Lacivert Elbiseler + Beyaz Kürk Şallar

Nedimelerinize buket atma geleneğini biliyor musunuz? Pekala, bir zamanlar onlara gerçekten bir ayakkabı fırlatırdın ve kime vurursan vur o zaman henüz evlenmemiş olurdu. Eski geleneği ayakkabı yerine buket olarak değiştirmelerine sevindik. Siyah bir göz almamayı tercih ederiz!

Lacivert Kış Nedime ve Beyaz Kürk Şal

Kaynak: @georgstreetphoto

9. Ekose Battaniye Eşarplar

Tekrar ekoseye döndük ve bu da görünümün gerçekten ne kadar çok yönlü olduğunu gösteriyor. Mavi kış gelinlik modelleri ile gördük, şimdi ise kırmızı olanlarla görebilirsiniz. Aynı derecede zekice çalışıyor! Emin olmak isteyeceğiniz tek şey, büyük günde herkesin sıcak olmasıdır. Kesinlikle hayatınızın en önemli günü olması gereken bir günde insanların size homurdanmasını istemezsiniz.!

Kış Nedime Ekose Eşarplar

Kaynak: @düğünshoppeinc

10. Siyah ve Kırmızı Kış Nedimeleri

Siyah oldukça gizemli bir renktir ve düğün günü renkleri söz konusu olduğunda kırmızının da bir arka planı vardır. Çok uyarıcı ve sıcak bir renk ve kesinlikle yüksek enerji getiriyor. Aynı zamanda istediğiniz siyaha karşı mükemmel bir kontrast olarak da çalışır. Ne düşünüyorsun? sen?

Siyah ve Kırmızı Kış Nedime Stili

Kaynak: @kertenkele

Previous Post
35 Yılbaşı Kıyafet Fikirleri
Next Post
41 lindas y creativas ideas para anuncios de embarazo