15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2018 İçin 25 Güzel Gelinlik Modelleri

Balo, özel bir elbise gerektiren önemli bir kutlamadır. Mükemmel balo elbisesini bulmak eğlenceli ve heyecan verici ama aynı zamanda zor olabilir. Kendinizi güvende hissettirecek ve muhteşem görünecek bir elbise istiyorsunuz. Dışarıda o kadar çok farklı elbise var ki, sizin için doğru elbiseyi düşünmeye başlamak bile zor olabilir. Size ilham vermek için 2018’in en iyi 25 balo elbisesini bulduk. Işıltılılardan dantellere, sizi kırmızı halı gibi gösterecek elbiselere kadar herkes için bir elbisemiz var..

1. Sevgilim Balo Elbisesi

İlk önce bir prensese yakışan ışıltılı bir elbisemiz var! Elbisenin hoş bir kalp yakası var, vücuda oturan bir korsajı var ve çarpıcı bir taban uzunluğu eteğine akıyor. Bütün elbise parıldayan parıltılarla kaplıdır. Böyle bir elbise herkese yakışır ve baloya cazibe getirir..

Işıltılı Tatlım Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

2. Zarif Turkuaz Balo Elbisesi

Balo, bir açıklama yapmak için mükemmel bir fırsattır, bu yüzden bunun gibi cesur bir renkte bir elbise seçmeyi düşünün. Elbise, korse üzerinde şeffaf paneller ve her yerinde değerli taşlarla turkuaz rengindedir. Bu elbisenin ekstra bir özelliği de kristal çiçek askıları. Kendinizi ifade etmek istiyorsanız, bunun gibi canlı renklere ve benzersiz bir tarza sahip bir elbise seçin..

Zarif Turkuaz Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

3. Siyah Dantel Balo Elbisesi

Siyah bir elbise, yanlış gidemeyeceğiniz her duruma uygundur. Bir sonraki balo fikrimiz, modaya uygun bir güncellemeye sahip siyah bir elbise içeriyor. Elbisenin güzel dantel kolları ve iki eteği var. Bir etek kısa, dik üst etek ise narindir ve yeri süpürür. Böyle bir elbise ile hem klasik bir siyah elbise görünümü hem de resmi bir elbise elde edersiniz..

Siyah Dantelli Balo Elbisesi

Kaynak: @breezebridal

4. Canlı Ombre Elbise

Sıradaki fikrimiz bu eşsiz ombre elbise. Elbise, şık bir kesim ve üst etek ile anvelop, askılı boyun korsajına sahiptir. Beyaz ve mor, güzel bir ombre oluşturmak için her birini mükemmel bir şekilde tamamlar. Bundan ilham alarak ombre bir elbise ya da benzer özelliklere sahip tek renk bir elbise tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da çarpıcı bir balo görünümüne sahip olacaksınız..

Canlı Ombre Balo Elbisesi

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

5. Kırmızı Dantel Elbise

Dantelden bahsetmeden balo elbiselerinden bahsedemezdik. Dantel elbiseler şık, zarif ve muhteşem. Bu kırmızı dantel elbise sırtı açık ve yeri süpürüyor. Kırmızı renk elbiseyi cesur ve açıklama yapar. Diğer renklerde de benzer bir elbise seçebilirsiniz, siyah güzel bir seçim olacaktır. Elbiseniz sırtı açıksa, özelliği göstermek için kabarık bir elbise giymeyi düşünün..

Balo için Uzun Kırmızı Dantel Elbise

Kaynak: @breezebridal

6. Trend Siyah Yere Kadar Elbise

Stil ışıklarında yer alan trendlerden biri de kristal süsleme trendi. Küçük kristal çiçekler ve desenler üstlere, çantalara, kazaklara ve daha fazlasına yerleştirildi. Bir sonraki seçimimiz, bu trendi balo için nasıl giyebileceğinizi gösteriyor. Bu çarpıcı uzun siyah elbisenin korsajı ve kollarında kristal süslemeli file detayı vardır. Gibi bir elbise, görünümünüze renk ve ışıltı katacak.

Trendy Siyah Örgü Uzun Elbise

Kaynak: @teutamatoshiduriqi

7. Hassas Hafif Yere Kadar Elbise

Ardından, çarpıcı bir elbise fikrimiz var. Etekte hafif ve uçuşan bir kumaş kullanılmıştır ve korsajı gerdanlık özelliğine sahiptir. Gerdanlık elbiseler çok şık ve bunun gibi bir tanesi ışıltılı kristallerle kaplı olduğu için özel günler için mükemmel. Elbise genel olarak güzel, narin ve partiye hazır görünüyor.

Narin Uzun Balo Elbisesi

Kaynak: @dressingdreams

8. Siyah Balo Elbisesi

Bir sonraki elbise fikrimiz modaya uygun ve farklı stilleri bir araya getiriyor. Elbisenin eteği siyah, resmi ve yeri süpürürken, elbisenin üstü daha çok bir parti için. Korse, şık kesimlere ve kalp şeklinde bir yakaya sahiptir. Böyle bir elbise ile her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz, özel görünürsünüz ve dans pistine hazır olursunuz..

Siyah Deniz Kızı Balo Elbisesi

Kaynak: @breezebridal

9. Kalın Mavi Elbise

Daha sade elbiseleri tercih ediyorsanız, sıradaki fikir sizin için olabilir. Bu elbise dardır, yere çarpar ve dizin hemen üzerinde biten bir yırtmacı vardır. Bu elbise hakkında karmaşık bir şey yok ve herkes giyebilir. Bunun gibi cesur ve güzel bir mavi elbise seçebilir veya en sevdiğiniz rengi giyebilirsiniz, hemen hemen her renk işe yarar..

Kalın Mavi Balo Elbisesi

Kaynak: @dressingdreams

10. Göz Alıcı Kolsuz Elbise

Göz alıcı bir balo elbisesi ister misiniz? O zaman bir sonraki fikrimizi kontrol etmeniz gerekiyor. Bu elbise kolsuzdur, vücudu sarar ve güzel bir ışıltılı tasarıma sahiptir. Elbisenizi ararken ışıltılı bir desen bulamayacaksınız ama endişelenmeyin, bu görünümün temel unsurları dar kesim, kolların olmaması ve taban uzunluğu etek. Böyle bir elbise için hemen hemen her renk kumaşı seçebilirsiniz..

Göz Alıcı Siyah Kolsuz Balo Elbisesi

Kaynak: @laurabadura

Previous Post
Seveceğiniz 25 Çarpıcı 4 Temmuz Kıyafeti
Next Post
18 lindos atuendos para el día de San Valentín