15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Noel için 21 Şık Kıyafet Fikirleri

Noel, hediyeler, yiyecekler, partiler ve daha fazlasıyla dolu bir tatildir. Yılın özel bir zamanı olduğu için, bunu en iyi şekilde değerlendirin ve fırsat için giyin. Çok fazla sosyalleşeceksiniz ve hatta belki bir veya iki Noel partisine katılacaksınız, bu nedenle şık ve şenlikli kıyafetlere sahip olmak önemlidir. Size biraz ilham vermek için 21 Noel kıyafeti fikri bulduk. Rahattan glam’a kadar herkes için bir şeyler var. Bir göz atın ve favorinizi bulun.

1. Noel Kazak ve Kotları

İlk önce bu sevimli kazak ve kot pantolonumuz var. Noel olduğu için süveterin önünde sevimli bir şenlikli tasarım var. Gündelik bir günde veya hatta bir partide böyle bir kıyafet giyebilirsin. Bir parti için ise rahat ayakkabılar yerine topuklu ayakkabılar giyin. Satın alabileceğiniz çok fazla Noel kazağı var, bu yüzden herkes için bir stil var.

Noel Kazak ve Kot

Kaynak: @jodieslittlefashionboutique

2. Yeşil Kadife Gerdanlık Üstü

Gerdanlıklar bir süredir olmazsa olmazlardan. Bu sonraki kıyafet fikri, Noel için bu tarzın nasıl giyileceğini gösteriyor. Üst kısmı kadife kumaştan yapılmıştır ve koyu yeşil renktedir. Bunun gibi bir üst göz alıcıdır ve herhangi bir bayram vesilesiyle giyilebilir. Koyu yeşil, kırmızıya alternatif arayanlar için harika bir Noel rengidir..

Yeşil Kadife Gerdanlık Üst

Kaynak: @pencieandginger

3. Yılbaşı Kırmızı Elbise

Festival sezonunda küçük siyah elbiseye veda edin ve kırmızı elbiseye merhaba deyin. Kırmızı, Noel için olmazsa olmaz bir renk ve süper şık görünecek. Bir sonraki fikrimiz, ince siyah kuşaklı uzun kollu kırmızı bir elbise. Bunun gibi bir kıyafet, bir iş Noel partisinden aile ile Noel yemeğine kadar her durum için güzel görünecek..

Noel Kırmızı Elbise

Kaynak: @essential_mommies

4. Sevimli Kazak ve Etek

Bir sonraki kıyafet fikrimiz nasıl şenlikli ve şık görünebileceğinizi gösteriyor. Kıyafet bir kazak ve midi etek ile bir araya getirilir. Kazak süper sevimli ve ışıltı kelimesini içeriyor. Bunu seviyoruz çünkü Noel biraz ışıltı olmadan tamamlanmaz. Bu görünümü herhangi bir kazak ve etek kombinasyonuyla yeniden yaratabilirsiniz, sadece Noel stilini kullanmayı deneyin..

Sevimli Kazak ve Etek

Kaynak: @fwp_by

5. Vintage Tatil Görünümü

Bunun gibi bir kıyafetle tatil sezonuna biraz eski cazibe katın. Bu modacı, kırmızı ayakkabılarla güzel bir koyu yeşil ekose elbise giymiş. Kıyafet iki klasik Noel rengini zarif bir şekilde birleştirdi. Böyle bir kıyafet her durum için güzel görünecek.

Vintage Tatil Görünümü

Kaynak: @katrinaariana

6. Parıltılı Şık Siyah Kıyafet

Noel partisine mi gidiyorsun? O zaman bu kıyafete bir göz atmalısın. Kıyafet, düz siyah pantolon ile üstte siyah ve ışıltılı. Bu görünümü benzer bir tulumla veya ayrı bir üst ve pantolonla yeniden yaratabilirsiniz. Kıyafet tamamen siyah ama ışıltı nedeniyle şenlikli görünüyor. Böyle bir şey tatil sezonunda zarif ve şık görünmek isteyen bayanlar için..

Işıltılı Şık Siyah Kıyafet

Kaynak: @ellevoudrait

7. Şenlik Kırmızı Eşarp ve Wellies

Görünümünüze bazı şenlikli aksesuarlar eklemek istiyorsanız, neden bunun gibi kırmızı bir fular denemiyorsunuz? Eşarp, sizi rahat ettireceği ve şık görüneceği için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Kırmızı, tatilin klasik bir rengidir, bu nedenle herhangi bir kıyafeti biraz Noel gibi gösterecektir..

Festival Kırmızı Eşarp ve Wellies

Kaynak: @OutfitsHunter

8. Eğlenceli ve Şenlikli Noel Elbisesi

Şenlikli ve eğlenceli bir Noel kıyafeti ister misiniz? O zaman bu sonraki seçim sizin için. Bu kıyafet, Noel’den ilham alan bir baskıya sahip parlak yeşil bir takımdır. Bunun gibi bir kıyafet, Noel’i seven ve bir yenilik öğesinden hoşlanan insanlar içindir. Noel günü veya bir parti için böyle bir şey giyebilirsin..

Eğlenceli ve Şenlikli Noel Takımı

Kaynak: @karşıtlar

9. Kırmızı Ekose Gömlek

Ekose kış aylarının vazgeçilmezi. Şık görünüyor ve yukarı veya aşağı giyilebilir. Noel olduğu için böyle kırmızı ekose giyebilirsin. Şenlikli bir havası olan modaya uygun bir görünüm elde edersiniz. Bunun gibi bir gömlek herkese yakışır ve kot pantolon veya etekle giyilebilir..

Kırmızı Ekose Gömlek

Kaynak: @giyimshoponline

10. Sevimli Kırmızı Elbise

Sonra sevimli bir kırmızı kıyafet fikrimiz var. Kıyafet, ışıltılı bir görünüme sahip kısa kırmızı bir elbiseye sahiptir. Böyle bir elbise bir parti için mükemmel olurdu. Şenlikli bir görünüm elde edersiniz, ancak süper şık ve trend görüneceksiniz. Bir glam Noel kıyafeti için böyle bir elbise ile altın aksesuarlar giyin.

Sevimli Kırmızı Elbise

Kaynak: @thepaisley_boutique

Previous Post
Seveceğiniz 25 Çarpıcı 4 Temmuz Kıyafeti
Next Post
18 lindos atuendos para el día de San Valentín