15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Yaz İçin 21 Şık Düğün Konuk Elbisesi

11. Trend Tek Kol Elbise

Tek kollu elbiseler, ilkbahar ve yaz için stilin gözdesi oldu. Antonio Berardi dahil birçok tasarımcı koleksiyonlarında bu görünümü kullandı. Bir sonraki fikrimiz, bu trendi bir düğüne nasıl giyebileceğinizi gösteriyor. Tek kollu elbise oldukça çiçekli bir baskıya sahip ve fırfır özelliği çok güzel. Bunun gibi elbiseleri herhangi bir renkte ve herhangi bir baskıda satın alabilirsiniz..

Trendy Tek Kol Düğün Konuk Elbisesi

Kaynak: @aurboncom

12. Şık Pembe Elbise

Ardından, süper şık bir açıklama elbise fikrimiz var. Pembe elbise uzundur ve çok katmanlı bir peplum görünümüyle donatılmıştır. Bu elbiseden ilham alıp cesur bir renkte uzun bir elbise seçebilir veya belki de peplum özelliğini kullanabilirsiniz. Böyle bir elbise vay canına!

Yaz Düğünü İçin Şık Pembe Elbise

Kaynak: @gelenasolanostyle

13. Kırmızı ve Pembe Çiçek Baskılı Elbise

Bir sonraki elbise fikrimiz romantik bir çiçek baskısına sahip. Kısa elbise kırmızı ve pembe çiçek desenli beyazdır. Bir düğün için kırmızı ve pembe renk düzenini seviyoruz çünkü bunlar aşkın klasik renkleri. Topuklu, güzel sandalet veya takozlu elbise gibi giyin.

Kırmızı ve Pembe Çiçek Baskılı Elbise

Kaynak: @ewelaines

14. Canlı Yüzen Elbise

Bir yaz düğünü için hem serin kalmak hem de şık görünmek istiyorsanız, o zaman bu modele benzer bol dökümlü bir elbise seçebilirsiniz. Kullanılan kumaş, sıcak güneşli bir gün için mükemmel olan çok hafif ve renklidir. Kemer gibi benzer özelliklere sahip bir elbise tercih edebilir ya da sade, uzun ve canlı bir elbise tercih edebilirsiniz..

Düğün Konuğu için Canlı Float Elbise

Kaynak: @thehangerboutiqueklamath

15. Hafif Yazlık Elbise Fikri

Ardından, her düğüne uygun bir yazlık elbise fikrimiz var. Kolsuz elbise, dantel kaplamalı çok açık mavi renktedir. Zarif bir görünüm için topuklu ve gösterişli takılarla böyle bir elbise giyebilir veya bir plaj düğünü için sandaletlerle deneyebilirsiniz. Düğünün bohem bir havası varsa, takozlar ve sevimli takılarla giyin. Böyle bir elbise çok yönlüdür ve herkese yakışır.

Hafif Dantelli Yazlık Elbise Fikri

Kaynak: @scoutandmollyshillsborovillege

16. Çiçek Baskılı Zarif Beyaz Elbise

Sıradaki elbise fikrimiz, daha zarif ve daha klasik bir düğün görünümü isteyenler için. Elbise uzun kollu daha uzun ve güzel bir çiçek baskısı var. Bunun gibi bir elbise, baskıdan bir renk kullanan bir saç aksesuarı ile şık görünecek..

Çiçek Baskılı Zarif Beyaz Elbise

Kaynak: @maiska_shop_05

17. Yaz için Beyaz ve Pembe Elbise

Beyaz ve pembe, özellikle bir düğün için güzel bir renk kombinasyonudur. Bu sonraki fikir, iki rengi birlikte baskılı bir elbise üzerinde nasıl giyebileceğinizi gösterir. Elbise gerçekten şık görünüyor ve herhangi bir yaz etkinliği için mükemmel olurdu. Bunun gibi bir baskı giyebilir veya pembe aksesuarlı beyaz bir elbise giyebilir veya bunun tersini yapabilirsiniz..

Yaz İçin Beyaz ve Pembe Elbise

Kaynak: @lularoenatalievoorhies

18. Çiçek Baskılı Glam Siyah Elbise

Bir düğüne gidiyor olmanız, daha koyu renkler giyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu sonraki elbise nasıl siyah giyebileceğinizi ama aynı zamanda yazlık görünebileceğinizi gösteriyor! Güzel çiçek desenli siyah, uçuşan bir elbise. Hafif kumaşı, stil özellikleri ve parlak deseni bu siyah elbiseyi bir yaz düğünü için mükemmel kılıyor. Etrafta alışveriş yaparsanız, bunun gibi birçok elbise var..

Çiçek Desenli Glam Siyah Elbise

Kaynak: @kupidshoes

19. Muhteşem Tek Omuz Elbise Fikri

Yazının önceki bölümlerinde tek kollu elbiselerden bahsetmiştik. Bir sonraki fikrimiz buna benzer, ancak görünüm daha incelikli. Bu elbise açık renklidir ve bir tarafında kolsuz, diğer tarafında küçük bir askılıdır. Bu elbisenin en son trendlerden birini bu kadar zarafet ve stille kullanmasını seviyoruz. Bunun gibi birçok elbiseyi çeşitli renklerde çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Muhteşem Tek Omuz Elbise Kıyafet Fikri

Kaynak: @ftkwomen

20. Kalın Mavi Elbise Fikri

Ardından, çarpıcı bir mavi elbise fikrimiz var. Bu yazıda bazı açık mavi elbiselere yer verdik ama bu mavi tonu daha koyu ve daha cesur. Elbise ayrıca güzel bir çiçek baskısına sahiptir. Bu elbiseyi seviyoruz çünkü şık ve tasarımcı görünüyor. Bunun gibi elbiseleri online olarak çiçek desenli mavi elbiseyi arayarak bulabilirsiniz. Çiçek size göre değilse, benzer renkte düz mavi bir elbise seçebilirsiniz..

Cesur Mavi Çiçekli Elbise Fikri

Kaynak: @lwestogram

21. Bildiri Baskısı Yapan Elbise

Fikirlerimizin sonuncusu elbise yapan bu ifadedir. Uzun elbisenin tasarımı oldukça basittir ancak güzel, cesur bir baskıya sahiptir. Böyle parlak, yazlık bir baskı seçerek düğünde herkesi gerçekten şaşırtabilirsiniz. Harika baskılara sahip çok fazla elbise var, bu yüzden alışveriş yapın ve sevdiğiniz birini bulun!

Açıklama Yazdır Düğün Konuk Elbise Fikri

Kaynak: @interiordesignerella

Yaklaşan bir düğün için mükemmel elbiseyi bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
Denemeniz Gereken 41 Süper Sevimli Doğum Günü Çivileri
Next Post
31 ideas de atuendos elegantes para Coachella