15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2018 İçin 23 Şirin ve Trendy Yaz İş Kıyafeti Fikirleri

11. Basit ve Yazlık

Baskılar ve parlak renkler size göre değilse, bunun gibi sade ve yazlık bir kıyafet seçebilirsiniz. Kıyafet, koyu kolsuz bir üst kısmı olan güzel bir beyaz eteğe sahiptir. Bu iki parça birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. İş için şık tutmak için beyaz ve lacivert veya beyaz ve siyah gibi bir kıyafet seçin.

İş İçin Siyah Beyaz Etek Kıyafet Fikri

Kaynak: @nakubrusly

12. Zarif Pembe ve Beyaz Takım Elbise

Sıradaki kıyafetimiz, şık bir iş kıyafeti yaratmak için pembe ve beyazı nasıl karıştırıp eşleştirebileceğinizi gösteriyor. Görünüm, yumuşak pembe pantolon, koyu pembe bir üst ve beyaz bir ceketten oluşuyor. Bu zarif ve güzel kıyafeti seviyoruz. Benzer bir kıyafet de giyebilir, ancak ceketi ve üstünü beyaz bir bluzla değiştirebilirsiniz..

Ofis İçin Şık Pembe Beyaz Takım

Kaynak: @snigdhaparijat

13. Oldukça Pileli Etek

Ardından, pileli etek içeren güzel bir kıyafet fikrimiz var. Pileli etekleri modaya uygun, zarif ve şık oldukları için seviyoruz. Bu etekleri çeşitli renk ve uzunluklarda alabilirsiniz. İş için olduğu için çok kısa bir etek seçmeyin. Eteğinizi bir bluzla kombinleyin, belki sade beyaz bir bluz.

Pileli Midi Etek İş İçin Kıyafet Fikri

Kaynak: @cristinasurdu

14. Hafif ve Şık Takım

Hafif takım elbiseler yukarı ve aşağı giyilebilir. İş yerinizin rahat bir havası varsa ama yine de profesyonel görünmek istiyorsanız, böyle bir kıyafet giyebilirsiniz. Hafif takım elbise beyaz üst ve spor ayakkabılarla muhteşem görünüyor. Spor ayakkabı yerine düz ayakkabılarla da benzer bir kıyafet giyebilirsiniz..

İş İçin Beyaz ve Nude Takım Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @difabydianaenbo

15. Yazlık Çizgiler

Çizgiler her zaman süper şık görünür. Sarı ve beyaz gibi parlak şeritler giyerek çizgilerinizi yaz için güncelleyebilirsiniz. Öne çıkan kıyafette de görebileceğiniz gibi, sarı çizgiler muhteşem görünüyor. Beyaz veya siyah pantolonla benzer bir gömlek giyebilirsiniz. Diğer şerit renk kombinasyonları da mevcuttur.

Çizgili Gömlek ve Beyaz Pantolon Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @nena_kay_

16. Nötr ve Çiçekler

Çiçeklerden bahsetmeden yazlık iş kıyafetlerimiz olmazdı. Çiçek desenleri sezonun olmazsa olmazı. Kıyafet iş için olduğu için yumuşak, nötr çiçekler giymeyi düşünün. Bu şekilde yazlık ama profesyonel görünebilirsiniz. Böyle bir kıyafet mükemmel olur.

Neutrals ve Floral Print Kıyafet Fikri

Kaynak: @inekewynant

17. Güzel Mavi Kıyafet Fikri

Yazının başlarında mavinin yaz için ne kadar harika bir renk seçeneği olduğundan bahsetmiştik. Bu sonraki kıyafet, sezon için mavi giymenin başka bir güzel yolunu gösteriyor. Görünüm, mavi baskılı bir bluz ve açık mavi bir eteğe sahiptir. Böyle bir kıyafet herkese uygun olacak ve herhangi bir iş günü için harika görünecek..

Gri Midi Etek ve Mavi Bluz Kıyafet Fikir

Kaynak: @prissysavvy

18. Beyanname Ceketi

Görünümünüzü canlandırmak için bir açıklama ceketi giyebilirsiniz. Bir açıklama ceketi iş kıyafetinizi aydınlatacak ve kıyafet kuralları katıysa, oraya vardığınızda onu çıkarabilirsiniz. Birçok farklı yaz iş kıyafeti yaratmak için farklı baskılarda ve renklerde çok sayıda hafif ceket alabilirsiniz..

Açıklama Ceket Yaz İş Kıyafeti Fikri

Kaynak: @merel.stevens

19. Akıllı Mavi Pantolon

Yazının başında ifade pantolonlarından bahsetmiştik. İşte iş için kalın pantolon giymenin başka bir yolu. Parlak sarı yerine maviyi seçebilirsiniz. Bu güzel bir mavi ve herkese yakışacak. Ayrıca işten sonra böyle pantolonlar giyebilirsin. Bunun gibi pantolonlarla birçok yazlık iş kıyafeti oluşturulabilir..

Smart Mavi Pantolon ve Beyaz Üst

Kaynak: @nohely.kristal

20. Canlı Yaz İş Kıyafeti

Yaz için siyah pantolonları bir kenara bırakıp beyaz pantolonları tercih edebilirsiniz. Beyaz pantolonlar profesyonel ve yazlık görünüyor. Beyaz pantolonunuzu parlak bir üst ile giymeyi düşünün. Öne çıkan gibi bir kıyafet seçebilirsiniz. Modaya uygun, klas ve akıllıdır.

Canlı Yaz İş Kıyafeti

Kaynak: @prissysavvy

21. Hafif Gömlek ve Beyaz Pantolon

Kalın bluz size göre değilse, beyaz pantolonunuzu onun yerine hafif bir bluz ile giyebilirsiniz. Öne çıkan gibi mavi bir bluz mükemmel olurdu. Mavi gömleğinizi ve pantolonunuzu düz ayakkabı veya şık topuklu ayakkabılarla giyin. Çizgili bir bluz da harika görünecek.

Hafif Gömlek ve Beyaz Pantolon Kıyafet Fikri

Kaynak: @modeboxemmendingen

22. Şık Yaz İş Kıyafeti Fikri

Zarif ve şık bir yaz iş kıyafeti mi arıyorsunuz? O zaman bu sonraki bakış sizin için olabilir. Kıyafet, nötr pantolon ve ayakkabı ile beyaz bir bluza sahiptir. Herkesin üzerinde harika görünecek yumuşak ve kadınsı bir kıyafet. Ayrıca bu gibi parçaları karıştırıp eşleştirebilirsiniz..

Şık Yaz İş Kıyafeti Fikri

Kaynak: @nohely.kristal

23. Çizgili Şık

Listemizin sonuncusu bu çizgili ceket. Bir ceket, sahip olduğunuz parçaları güncellemenin harika bir yoludur. Çizgiler şık ve yazlık göründükleri için yaz için mükemmeldir. Beyaz ve siyah çizgili bir ceket seçebilir ve herhangi bir pantolonla giyebilirsiniz..

Yaz İçin Çizgili İş Kıyafeti Fikri

Kaynak: @barışandrockpr

Yaz iş kıyafetleriniz için ilham kaynağı bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
Denemeniz Gereken 41 Süper Sevimli Doğum Günü Çivileri
Next Post
31 ideas de atuendos elegantes para Coachella