15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kendine Güvenen Gelinler İçin 21 Seksi Gelinlik

11. Yan Bölmeli Gelinlik

Yan bölmeli elbiseler çok popüler hale geldi. Etkinliklerde bu stili giyen ünlülerden, özel günlerde elbise giyen moda tutkunlarına kadar. Bu sonraki fikir, yandan bölünmüş bir gelinliğin ne kadar çarpıcı göründüğünü gösteriyor. Gördüğünüz gibi elbise güzel ve zarif ve yırtmaçlı ekstra şık bir özellik. Bu elbiseyi seviyoruz, herhangi bir düğünde harika görünecek.

Yan Bölmeli Gelinlik

Kaynak: @allurebridals

12. Etek Altı Seksi Gelinlik

Gönderinin başlarında, üst etekli bir açıklama elbisesi sunduk. Sırada, üst etekli başka bir gelinliğimiz var, ama bu, tarzın nasıl farklı bir şekilde giyileceğini gösteriyor. Bu elbise kalp şeklinde bir yaka ve tül üst etek ile çok yakışıyor. Tül üst etek elbiseye tamamen farklı bir görünüm kazandırıyor. Klasik prenses görünümü ile şık, modern bir gelinlik elde edersiniz..

Üst Etekli Seksi Dantel Gelinlik

Kaynak: @musebyberta

13. Çarpıcı Omuz Elbisesi

Ardından, omuzdan çarpıcı bir elbisemiz var. Bu elbise beyaz danteldir ve omuz kollarından uzundur, ayrıca muhteşem bir denizkızı eteğine sahiptir. Böyle bir elbise vay olacak ve büyük gününde göz alıcı görünmek isteyen bir gelin için mükemmel olurdu..

Çarpıcı Omuz Kapalı Gelinlik

Kaynak: @designerbridalroomkl

14. Sırtı Güzel Gelinlik

Bir sonraki elbise fikrimiz, sırtında güzel bir özelliği olan bir elbiseyi içeriyor. Elbisenin arkası beyaz işlemeli ve düğmelidir. Arkasındaki beyaz düğmeleri çok seviyoruz çünkü elbiseye zarif bir vintage görünüm kazandırıyor. Bunun gibi düğmelere sahip farklı tarzlarda birçok başka elbise var..

Sırtı Güzel Gelinlik

Kaynak: @justinalexander

15. Pelerinli Deniz Kızı Elbise

Eşsiz ve şık bir elbise istiyorsanız, sıradaki fikir sizin için olabilir. Bu beyaz dantel elbise, şık bir balık etekli eteğe ve çarpıcı bir şeffaf pelerine sahiptir. Pelerin güzel ve stil özelliği o kadar sık ​​görülmez. Farklı olmayı seven, şık görünmek isteyen ve misafirlerinin hatırlayacağı bir gelinlik isteyen gelinlere böyle bir elbise çok yakışacaktır..

Pelerinli Seksi Deniz Kızı Elbise

Kaynak: @designerbridalroomkl

16. Göz Alıcı Önlük

Bir glam düğünü planlıyor ve temaya uygun muhteşem bir elbiseye mi ihtiyacınız var? O zaman bu aradığınız elbise olabilir. Güzel detaylara sahip kalp şeklinde bir yakaya ve yeri süpüren bir eteğe sahiptir. Bu elbise seksi ve zarif görünmek için mükemmel bir yoldur. Herhangi bir gelini büyük gününde harika gösterecek.

Seksi ve Göz Alıcı Gelinlik

Kaynak: @berta

17. Işıltılı Kristaller ile Seksi Gelinlik

Özel günlerin ışıltıya ihtiyacı var! Bu gelinliğin korse çevresinde ve arkadaki iki kayışta çarpıcı kristaller var. Parıltıların eklenmesi, kayışların ve korsajın göz alıcı görünmesini sağlar. Elbisenin dantel ve düğme gibi diğer detaylarına bayılıyoruz. Lüks bir gelinlik isteyen gelinler için harika bir seçim olacaktır..

Işıltılı Kristaller ile Seksi Gelinlik

Kaynak: @timelesselegancetasmania

18. Romantik Dantel Gelinlik

Plaj, boho veya rustik bir düğün mü yapıyorsunuz? O zaman bu elbise mükemmel olabilir. Elbisenin etek kısmı uçuşan iken, transparan korsajlı kalp şeklinde bir yakaya sahiptir. Bu, hafif, şık ve açık hava yaz havasına uygun olduğu için belirtilen temalardan herhangi biri için mükemmel görünecektir..

Romantik Dantel Gelinlik

Kaynak: @lizmartinezbridal

19. Güzel Kol Özelliğine Sahip Seksi Gelinlik

En sade elbise, kollar ve diğer şık özelliklerle süslenebilir. Bu uzun zemin süpürme elbisesi sade bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, şeffaf hafif kollar, görünümü gerçekten canlandırıyor. Kollar olmadan bu elbise şık ve minimal olurdu ama onlarla birlikte elbise güzel ve göz alıcı. Herhangi bir elbise bulabilirsin ve bunun gibi kolları giyebilirsin ya da buna benzer bir şey bulabilirsin.

Güzel Kol Özelliği ile Seksi Gelinlik

Kaynak: @countrybrideandgent

20. Sırtı Dantelli Gelinlik

Bir elbisenin seksi olması için üstte olması gerekmez. Bu sonraki elbise, şeffaf bir korse ve uzun uçuşan bir eteğe sahiptir. Bu daha çok klasik ve geleneksel tasarım olmasına rağmen, seksi ve şık. Böyle bir elbise her geline yakışır. Daha fazla ifade için elbiseyi parlak çiçekler ve güzel kabarıklıklarla canlandırabilirsiniz..

Sırtı Dantelli Güzel Gelinlik

Kaynak: @pronovias

21. Dalgalı Yaka ve Yan Bölmeli Gelinlik

Listemizin sonuncusu dalgalı yakalı ve yandan yırtmaçlı bu gelinlik. Bu elbise, çarpıcı ve seksi bir elbise yaratmak için yazı boyunca öne çıkardığımız bazı görünümleri birleştiriyor. Yan bölünmüş, düşük yaka, şeffaf korse ve hafif malzemeye sahiptir. Böyle bir elbise, kendini ifade etmek isteyen kendine güvenen bir geline çok yakışır. Bir plaj düğünü için harika görünecek.

Dalgalı Yaka ve Yan Bölünmüş Seksi Gelinlik

Kaynak: @berta

Umarız mükemmel seksi gelinliği bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
23 Sevimli Hamilelik Kıyafetleri Kopyalamaya Değer
Next Post
21 ideas de maquillaje de neón para probar este verano