15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Yaz İçin 21 Şık Düğün Konuk Elbisesi

Bir düğüne davet edildiniz mi? Ne giyeceğine dair hiçbir fikrin yok mu? O zaman yardım etmek için buradayız! Yaz için 21 muhteşem gelinlik bulduk. Romantik çiçek baskılardan cesur ve parlak renklere ve daha fazlasına kadar herkes için bir elbise var. Düğünün kumsalda ya da göz kamaştırıcı bir mekanda olması fark etmez, sizin için bir elbisemiz var. Biraz ilham almak için bir göz atın!

1. Kalın Pembe Elbise Fikri

Yaz aylarının vazgeçilmez rengi pembedir. Pembe sadece şık değil, aynı zamanda bir yaz düğünü için mükemmel kılan romantizmin renklerinden biri! Bununla birlikte, düğün konukları için ilk elbise fikrimiz bu canlı pembe bedenli elbise. Gördüğünüz gibi güzel görünüyor ve özel bir etkinlik için mükemmel. Ayrıca farklı bir pembe tonu veya farklı bir elbise stili seçebilirsiniz..

Cesur Pembe Elbise ve Çıplak Topuklu Ayakkabılar

Kaynak: @a_southerndrawl

2. Fırfırlı Zarif Çiçekli Elbise

Bir düğünde giyilmesi kolay bir baskı çiçektir. Bir sonraki fikrimiz, fırsat için nasıl çiçek baskısı giyileceğine dair harika bir örnek. Elbisenin hafif olması onu yazlık kılıyor, zarif bir pembe baskıya sahip ve fırfırlar şık bir özellik. Böyle bir elbise herkes tarafından giyilebilir ve herhangi bir düğünde güzel görünecek.

Fırfırlı Zarif Çiçekli Elbise

Kaynak: @indexrouge

3. Güzel Mavi Broderie Anglaise Elbise

Sonra, güzel bir mavi elbise fikrimiz var. Elbisenin omzu açık ve broderie işlemeli veya İngiliz işlemeli. Bu nakış, şık ve hafif olduğu için yaz için çarpıcı bir seçimdir. Bu teknikle istediğiniz renkte bir elbiseye sahip olabilirsiniz..

Güzel Mavi Off-Omuz Dantel Elbise

Kaynak: @cristinasurdu

4. Vintage Elbise Fikri

Öne çıkan gibi bir elbise ile düğüne biraz vintage cazibe getirin. Float elbisenin muhteşem bir çiçek baskısı ve kemeri var. Tüm baskılarda ve renklerde buna benzer elbiseler alabilir, böylece size en uygun elbiseyi seçebilirsiniz. Vintage görünümünüzü tamamlamak için fotoğraftaki gibi bir saç modeli ile giyin.

Bir Yaz Düğünü için Vintage Kıyafet Fikri

Kaynak: @vintageglamourwife

5. Omuzlu Oldukça Kapalı Elbise

Omuzları açık elbiseler yaz için mükemmeldir. Bu sonraki fikir, düğün gibi özel bir durum için stilin nasıl zarif bir şekilde giyileceğini gösterir. Bedene oturan elbise güzel, açık renkte ve fırfır özelliğine sahip. Bunun gibi uçuşan elbiseler de alabilirsiniz. Elbisenin rengine uygun, gösterişli ayakkabılar veya sandaletler ile giyin.

Omuzsuz Güzel Elbise

Kaynak: @theemalexander

6. Çiçekli Elbise ve Kemer Fikri

Bir kemer, bir elbisenin görünüşünde büyük bir fark yaratabilir. Kemerler belinizi gösterebilir ve uzun, uçuşan elbiselerin daha fit görünmesini sağlayabilir. İşte çiçekli bir elbise ile bir kemeri nasıl şekillendirebileceğinize dair harika bir örnek. Yaz ya da plaj düğününe çok yakışacak güzel bir görünüm.

Çiçekli Elbise ve Kemer Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @charmedbycamille

7. Cesur Aksesuarlı Hafif Elbise

Bir düğün misafiri kıyafetini canlandırmanın bir başka yolu da aksesuarlardır. Burada beyaz bir elbise ve koyu mavi ayakkabı, çanta, şal ve saç aksesuarından oluşan bir kıyafetimiz var. Bunun gibi renkli ama zarif bir kıyafet yaratmanın anahtarı, baskıdan bir renk seçmektir. Gördüğünüz gibi elbisenin mavi ve yeşil baskısı var ve aksesuarlarda mavi kullanılıyor. Herhangi bir renkle benzer bir görünüm yaratabilirsiniz..

Kalın Aksesuarlı Hafif Elbise

Kaynak: @haşhaş28

8. Pastel Mor Elbise Fikri

Düğünler için çok popüler bir renk seçeneği mor, özellikle açık mor. Bir sonraki kıyafet fikrimiz, bir yaz düğünü için mükemmel olan süper sevimli mor bir elbise içeriyor. Elbise güzel kolları var ve zarif. Böyle bir elbise ile aksesuarlarınızın rengini de eşleştirebilirsiniz. Herkese uyacak benzer renkte birçok elbise seçeneği var..

Sade, Pastel Mor Elbise Fikri

Kaynak: @southernloop

9. Fırfırlı Yaz Düğünü Konuk Elbisesi Fikri

Sahil düğününe mi gidiyorsunuz? O zaman bu sonraki elbise mükemmel bir seçim olabilir. Elbise hafif, yazlık ve şık. Kısa ve güzel bir fırfır detayına sahip. Bunun gibi bir elbise sahilde harika görünecek, ancak yaz aylarında da diğer düğünler için bazı topuklu ayakkabılar ve ışıltılı mücevherlerle göz kamaştırabilirsiniz..

Fırfırlar ile Yaz Düğün Konuk Elbise Fikir

Kaynak: @diamondgirlsdiary

10. Uzun, Çiçek Desenli Elbise

Uzun maksi elbiseler bir yaz düğünü için mükemmel bir seçimdir. Bu elbiseler sizi serin tutacak ama aynı zamanda çok moda görünecek. Öne çıkan elbise, bir düğünde ne tür uzun elbise giyebileceğinizin muhteşem bir örneğidir. Omuzdan güzel bir tasarıma sahip ve baskı zarif. Böyle bir elbiseyle herkes harika görünürdü.

Uzun Çiçek Desenli Elbise

Kaynak: @silkfred

Previous Post
23 Sevimli Hamilelik Kıyafetleri Kopyalamaya Değer
Next Post
21 ideas de maquillaje de neón para probar este verano