15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kadınlar için 23 Çarpıcı Beyaz Parti Kıyafeti

Tamamen beyaz bir kıyafetle bir partiye davet edildiniz mi ya da dışarıda bir gece için hafif ve şık bir kıyafet mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, yardımcı olacağız, herhangi bir mevsimde herhangi bir parti etkinliği için giyilebilecek en iyi beyaz parti kıyafetlerinden 23’ünü bulduk. Elbiselerimiz, tulumlarımız, yazlık görünümlerimiz ve daha fazlası var. Mükemmel beyaz parti kıyafetinizi bulmak için bir göz atın!

1. Muhteşem Beyaz Bluz ve Pantolon

Sizlerle paylaşmak istediğimiz ilk kıyafet bu göz alıcı bluz ve pantolon kombinidir. Bu iki parça birlikte giyildiğinde süper şık görünüyor. Herhangi bir bluz ve pantolon giyebilirsiniz, sadece iyi oturduğundan emin olun. Parti kıyafeti olduğu için göz alıcı aksesuarlarla giyin – altın harika bir seçim olur.

Çarpıcı Tüm Beyaz Parti Kıyafeti Fikri

Kaynak: @samiraradmehr

2. Bralette Kısa Üst ve Etek

Ardından, herhangi bir partide hayranlık uyandıracak bir kıyafetimiz var. Görünüm, bir bralet kırpma üst ve bir kalem eteğe sahiptir. Böyle bir kıyafet, bir gece veya yaz partisi için mükemmel olurdu. Ayrıca gelecekteki etkinlikler için farklı kıyafetler yapmak için etek ve üst kısmı karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Büyüleyici bir görünüm için topuklu veya takozlarla giyin.

Beyaz Crop Top ve Etek Kıyafeti

Kaynak: @wor1dfashionista

3. Bohem Parti Kıyafeti Fikri

Bir plaja mı yoksa yaz partisine mi gidiyorsunuz? O halde sıradaki kıyafet tam size göre. Burada, bölünmüş ve sevimli bir üst kısmı olan pantolonları içeren tamamen beyaz bir görünüme sahibiz. Bohem bir görünüm isteyen herkes için mükemmel olan şık ama daha rahat bir parti kıyafeti. Takı ve diğer aksesuarlarla göz kamaştırabilirsiniz. Bu kıyafet festivaller için de harika olurdu.

Tüm Beyaz Bohem Parti Kıyafeti Fikri

Kaynak: @shopbluestonevillage

4. Bildiri Ayakkabılı ve Çantalı Beyaz Elbise

Beyaz her şeyle gider. Böylece kıyafetinizi tamamen beyaz tutabilirsiniz ancak aksesuarlarla biraz renk katabilirsiniz. Belki de resimdeki gibi bir çanta ve ayakkabılarla güzel bir beyaz elbise deneyin. Bunun için herhangi bir renk seçebilirsiniz. Tamamen beyaz bir kıyafetle bir partiye gidiyorsanız, yine de beyaz çanta ve ayakkabılarla kendinizi ifade edebilirsiniz. Sadece çarpıcı bir özelliğe veya sıra dışı bir şekle sahip bir çanta seçin.

Bir Parti için Beyaz Elbise Kıyafet Fikri

Kaynak: @fashionandbeyond_01

5. Şık Tulum

Daha resmi bir kıyafet kuralına sahip bir partiye gidiyorsanız, bunun gibi bir tulum düşünebilirsiniz. Gördüğünüz gibi tulum özel dikilmiş, iyi oturuyor ve güzel bir fiyonk özelliğine sahip. Gösterişli bir kıyafet seçerseniz, şık bir görünüm için ayakkabılarınızı ve aksesuarlarınızı sade tutun..

Şık Tüm Beyaz Tulum Kıyafet Fikir

Kaynak: @styleupla_

6. Yazlık Şort ve Üst

Açık havadaki bir yaz partisine mi davet edildiniz yoksa şehirde bir geceye mi çıktınız? O zaman bir sonraki kıyafet sizin için olabilir. Görünüm, kırpma üstlü anvelop şortlara sahiptir. Crop top sizin için değilse, beyaz bir bluz veya kolsuz bir üst ile benzer şortlar giyebilirsiniz. Bacaklarınızı şortla daha uzun göstermek için topuklu ayakkabı giyin..

Tüm Beyaz Şort ve En İyi Kıyafet Fikri

Kaynak: @sparklethatgüzellik

7. Şık Drapeli Mont ve Pantolon

Beyaz bir ceket, üst ve pantolon giymek kolay ve şıktır. Ancak, karıştırmak istiyorsanız, ceketi omuzların üzerinden atmayı deneyin. Bunu yaparak size A listesi parti görünümü verecek şık bir kıyafete sahip olacaksınız. Ceketin altına herhangi bir beyaz bluz giyebilirsin, dantel harika bir seçim olur.

Kırmızı Topuklu Tüm Beyaz Parti Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @pynkmannequin

8. Spagetti Askılı Elbise

Basit, zahmetsiz ve göz alıcı beyaz bir kıyafet fikri istiyorsanız, sıradaki seçim tam size göre. Burada spagetti kayışlı beyaz bir elbisemiz var. Buna benzer elbiseleri farklı uzunluklarda ve yakalarda çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Işıltılı takılar ve ten rengi veya beyaz topuklu ayakkabılarla giyin.

Sade ve Şık Beyaz Elbise Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @pleatboutique

9. Sevimli Kısa Üst ve Pantolon

Ardından, başka bir kırpma üst kıyafet fikrimiz var. Bu tek kollu kırpma üst, yüksek belli beyaz pantolonla eşleştirildi. Bu pantolonları hafif bir parlamaları olduğu için seviyoruz. Kısa pantolonlar da şık görünecek. Hangi pantolonu seçerseniz seçin, muhteşem bir parti kıyafetine sahip olacaksınız..

Sevimli Beyaz Crop Top ve Pantolon Kıyafeti

Kaynak: @stephjrayner

10. Akıllı Beyaz Tulum

Tulumlar, giyilmesi kolay şık bir parçadır. Bununla birlikte, popüler parti kıyafetleri olmaları şaşırtıcı değil. Bir sonraki fikrimiz, özel dikim pantolonlu ve yüksek yakalı beyaz bir tulum. Bu, herhangi bir parti etkinliğine uyacak çarpıcı bir kıyafet. Bir üst ve pantolonla bile benzer bir görünüm yaratabilirsiniz, sadece üst kısmı içeri sokun.

Smart Tüm Beyaz Tulum Kıyafeti

Kaynak: @babielato.bl

Previous Post
23 Sevimli Hamilelik Kıyafetleri Kopyalamaya Değer
Next Post
21 ideas de maquillaje de neón para probar este verano