15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kendine Güvenen Gelinler İçin 21 Seksi Gelinlik

Evleniyor ve mükemmel elbiseyi mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin. O kadar çok farklı gelinlik var ki, sevdiğiniz ve kendi tarzınıza uygun bir elbise bulmak çok zor olabilir. Size ilham vermek için 2019 için 21 seksi gelinlik bulduk. Transparan elbiselerden klasik beyaz dantelli elbiselere kadar herkes için bir şeyler var. Bir göz atın, özel gününüz için güzel bir elbise bulabilirsiniz..

1. Sırtı Dantelli Seksi Gelinlik

Size göstermemiz gereken ilk gelinlik bu güzel yer süpürme elbisesi. Bu elbisenin etek kısmında dantel olduğu gibi sırt kısmında da dantel özelliği bulunmaktadır. Böyle bir elbise, büyük gününde herhangi bir gelinin muhteşem görünmesini sağlayacaktır. Arkadaki dantelleri göstermek için saçınızı böyle bir elbiseyle kabarık bir şekilde giymeyi düşünün..

Sırtı Dantelli Seksi Gelinlik

Kaynak: @allurebridals

2. Sırtı Şık Askılı Dantel Gelinlik

Sırada, geleneksel gelin görünümünü modern bir tasarımla birleştiren bir elbisemiz var. Bu elbise, arkada çarpıcı bir askılı özelliği olan klasik beyaz danteldir. Askılar elbisenin şık ve seksi görünmesini sağlar. Öne çıkan gibi bedene oturan bir elbise veya benzer bir sırta sahip ancak balo etekli bir elbise seçebilirsiniz..

Sırtı Şık Askılı Dantel Gelinlik

Kaynak: @countrybrideandgent

3. Seksi Gelinlik

Her gelin, hayranlık uyandıracak ve hatırlanacak bir elbise ister. Bir sonraki fikrimiz, tam da bunu yapacak bir açıklama elbisesi! Bu elbise dalgalı bir yaka ile donatılmıştır. Ayrıca çarpıcı bir üst eteği var. Üst eteği seviyoruz çünkü şık, modern elbisenin yanı sıra daha klasik bir prenses elbisesi de oluyor. ikisinden de en iyisini alırsın.

Seksi Gelinlik

Kaynak: @stephenyearick

4. Basit ve Seksi Gelinlik

Daha azına daha çok inanıyorsanız, bir sonraki elbise sizin için. Bu elbisenin tatlım yakalı güzel bir dantel korsajı ve beyaz zemin süpürme eteği var. Böyle bir elbise, göreceğiniz bazı elbiselerden daha sade ama size seksi ve şık bir gelin görünümü kazandıracak..

Sade ve Seksi Gelinlik

Kaynak: @justinalexander

5. Dantel & Tül Üst

Sıradaki elbisemiz vintage bir cazibeye sahip. Elbise, çarpıcı uçuşan kollu ve hafif, ince bir eteğe sahip şeffaf dantel korsajlı. Bu elbisenin korsajını hem şık olduğu için hem de beyaz dantel gibi klasik gelinlik unsurları kullandığı için seviyoruz. Böyle bir elbise herhangi bir gelin üzerinde güzel görünecek. Özellikle boho, vintage ve rustik düğünlere çok yakışacaktır..

Tül Üstlü Vintage Gelinlik

Kaynak: @innocentisposa

6. Zarif, Dantelli Omuz Elbisesi

Omuzları açık elbiseler şık ve trend, bu yüzden neden düğününüz için bu görünümü giymiyorsunuz? Öne çıkan elbiseden de görebileceğiniz gibi, omuzları açık bir gelinlik çarpıcı görünüyor. Bu elbisenin omuzları kapalı özelliği de askılı. Benzer bir stil seçebilir veya omuz askısız seçebilirsiniz. Bu elbiseyi seviyoruz!

Zarif, Dantelli Omuz Açık Gelinlik

Kaynak: @allurebridals

7. Sırf Dantel Korsajlı ve Kollu Elbise

Şeffaf dantel elbiseler süper şık ve ünlüler arasında favori. Bu A listesindeki görünümü özel gününüze bunun gibi seksi bir gelinlik ile getirebilirsiniz. Elbisenin kolları, transparan ve dantelli bir korsajı ve uzun uçuşan bir eteği vardır. Bu elbise çarpıcı ve lüks, modaya uygun ünlü modasını klasik gelinlik unsurlarıyla birleştiriyor. Bunun gibi elbiseler her düğüne ve geline yakışacak.

Transparan Dantel Korsajlı ve Kollu Gelinlik

Kaynak: @designerbridalroomkl

8. Seksi Backless Gelinlik

Zarif ve seksi bir gelinlik arıyorsanız, sıradaki fikir tam size göre olabilir. Elbisenin tamamı dantel ve sırt dekoltelidir. Bu, gelinliklerde tül ve dantelin ne kadar güzel çalıştığının bir başka örneğidir. Güzel sırtı açık özelliğini göstermek için saçınızı böyle bir elbiseyle kabarık bir şekilde giyin. Ayrıca ters kolyeler de takabilirsiniz..

Seksi Backless Gelinlik

Kaynak: @lizmartinezbridal

9. Dayan Yakalı Gelinlik

Ardından, bir prenses için uygun görünen güzel bir elbisemiz var. Elbisenin eteği beyaz tül iken şeffaf korsajı ve kristalleri olan dalgalı bir yakaya sahiptir. Tül bir gelinlik için mükemmeldir ve güzel ve zarif görünür. Böyle bir elbise, açıklama yapmak isteyen bir gelin için mükemmeldir..

Dalgalı Yaka ile Güzel Gelinlik

Kaynak: @musebyberta

10. Dar Kesim Dantel Elbise

Bir sonraki fikrimiz dantel bir elbise. Bu elbise, klasik beyaz dantel ile sade bir tasarıma sahip olduğu için öne çıkardığımız diğerlerinden daha geleneksel. Bu, görünümü zarif ve şık tutarken nasıl seksi görünebileceğinizi gösterir. Böyle bir elbise her geline yakışır.

Dar Kesim Dantelli Gelinlik

Kaynak: @allurebridals

Previous Post
2021 Baharı İçin 23 Güzel Pastel Çivi
Next Post
21 ideas de maquillaje de mariposas más hermosas para Halloween