15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Denemek İçin Öldüğümüz 21 En İyi Sonbahar Kıyafeti

Sezon değiştiğinde kıyafetleriniz ve olmazsa olmaz trendleriniz de değişir. Sonbahar için yeni sezonun renk ve baskılarını kullanan daha sıcak parçalar seçmek isteyeceksiniz. Sonbahar gardırobunuz için size biraz ilham vermek için denemek için can attığımız en iyi 21 sonbahar kıyafetini bulduk. Klasik ekoseler, sevimli etekler, kazaklar, aksesuarlar ve daha fazlası bizde. Umarız bu sonbahar kıyafetleri size ilham verir.

1. Şık Ekose Kaban Sonbahar Kıyafeti

Size göstermek istediğimiz ilk kıyafet bu şık ekose kaban ve kot pantolon. Ekose sonbaharın olmazsa olmazı, bu yüzden desenli bir ceket mükemmel olurdu. Rahat bir görünüm için kot pantolon ve topuklu ayakkabılarla veya belki kot pantolon ve spor ayakkabılarla giyebilirsiniz. Bir gece dışarı çıkacaksanız veya biraz göz kamaştırmanız gerekiyorsa, ceketi bir elbise veya etekle giyebilirsiniz..

Şık Ekose Kaban Kıyafet Fikir

Kaynak: @aloprofile

2. Kabarık Hırka ve Yırtık Kot Pantolon

Sonbahar mevsimi geldiğinde havalar soğuyacağı için dolabınızda sıcacık bir hırka bulundurmalısınız. Bir sonraki fikrimiz nasıl şık bir hırka giyileceğini gösteriyor. Görünüm, beyaz üst kısmı ve siyah yırtık kot pantolonu olan kabarık bir hırka içeriyor. Bu kıyafeti seviyoruz çünkü sıcak ama modaya uygun. Böyle bir hırka ile onu yukarı veya aşağı giydirebilir ve herhangi bir kot pantolon veya etekle giyebilirsiniz..

Kabarık Hırka ve Yırtık Kot Kıyafet

Kaynak: @şampanyaandchanel

3. Sonbahar için Ekose Gömlek ve Botlar

Ardından, rahat ve giymesi kolay sevimli bir kıyafetimiz var. Kıyafet, uzun çizmeler ile uzun, ekose gömlek elbiseye sahiptir. Zahmetsizce şık ve bunun gibi birkaç uzun gömleğe sahip olabilirsiniz, böylece görünümü karıştırabilirsiniz. Böyle bir kıyafet her bota yakışır.

Sonbahar İçin Ekose Gömlek Elbise ve Bot

Kaynak: @şampanyaandchanel

4. Tartan Eşarplı Nötr Kıyafet

Bir sonraki fikrimiz, nötr bir kıyafet ve canlı, ekose eşarp içeriyor. Kıyafet, süper şık bir kombinasyon olan siyah, beyaz ve diğer açık renklerden oluşan bir renk paletine sahiptir. Ayrıca ekose eşarp ile bir renk patlaması var. Böyle bir kıyafeti dolapta bulundurmak harika çünkü hepsini birlikte giyebilir ve diğer kıyafetlerle ayrı olarak da giyebilirsiniz. Bunun gibi parçaları tekrar tekrar giyeceksin.

Tartan Eşarp Sonbahar Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @hauteofftherack

5. Rahat Palto ve Yağmur Botları

Sonbahar mevsimi genellikle yağmurlu sağanakları beraberinde getirir. Bu yüzden yağmur botları olmazsa olmazlardandır. Çok şık yağmur çizmeleri giyebilirsin ama sadece bizim sözümüze güvenme, sıradaki bu kıyafete bir bak. Görünümde rahat bir kazak, ceket, kot pantolon ve kırmızı yağmur botları bulunuyor. Kırmızı çizmeleri seviyoruz çünkü kıyafete bir renk parıltısı katıyorlar. Herhangi bir kıyafetle de böyle botlar giyebilirsin.

Rahat Kaban, Yağmur Botu ve Ekose Eşarp Kıyafeti

Kaynak: @hauteofftherack

6. Ekose Gömlek ve Kot

Rahat, gündelik ve şık bir kıyafet fikri istiyorsanız, sıradaki seçimimiz sizin için. Görünüm, kot pantolon ve sevimli botlarla ekose bir gömlek içeriyor. Bu, herkese uyacak muhteşem bir kıyafet. Öne çıkan gibi kırmızı bir ekose gömlek seçebilir veya başka bir renk seçebilirsiniz. Botlar size göre değilse spor ayakkabıyı da deneyebilirsiniz..

Ekose Gömlek ve Jeans Sonbahar Kıyafeti

Kaynak: @şampanyaandchanel

7. Bordo Ceket ve Siyah Kot

Ardından, çok moda bir sonbahar kıyafeti fikrimiz var. Kıyafet, choker tarzı bir kazak, kot pantolon, şık botlar ve muhteşem bir ceketten oluşuyor. Böyle bir ceket, rengi nedeniyle sonbahar için mükemmeldir. Bu, bu parçaların birlikte harika göründüğü ve diğer şeylerle de ayrıldığı başka bir kıyafet..

Bordo Ceket ve Siyah Jeans Kıyafet Fikirleri

Kaynak: @hauteofftherack

8. Şık Ekose Etek Kıyafet Fikri

Sonbahar için ekoseyi seviyoruz. Bir sonraki kıyafetimiz, giymenin başka bir yolunu gösteriyor. Burada şirin bir ekose etek, uzun çizmeler ve güzel bir üst ile bir kıyafetimiz var. Bu süper şık bir kıyafet fikridir ve yukarı veya aşağı giyilebileceği için her durum için giyilebilir. Başka renk ekose etekler de mevcuttur.

Şık Ekose Etek Kıyafet Fikri

Kaynak: @şampanyaandchanel

9. Aksesuarlı Sonbahar Kıyafeti

En basit kıyafetleri aksesuarlarla canlandırabilirsiniz. Bu kıyafet gündelik bir üst ve kottan oluşur. Şık bir eşarp ve şık bir şapka ile tamamlanmıştır. Şapka ve atkı serin mevsim için mükemmeldir ve sade bir kıyafeti çok modaya uygun hale getirir. Herhangi bir renk şapka ve atkı kullanabilir ve herhangi bir kıyafetle giyebilirsiniz..

Aksesuarlı Sonbahar Kıyafet Fikri

Kaynak: @jeanwang

10. Ekose Battaniye Eşarp Kıyafeti

Sırada, sevimli ve rahat bir kıyafet fikrimiz var. Görünüm bir kazak, kot pantolon ve ekose bir şal içeriyor. Bu kıyafeti yeniden yaratmak için bir pelerin, panço veya hatta büyük boy bir eşarp kullanabilirsiniz. Bir atkı ile bu şekilde ve boynunuza da takabilirsiniz. Bunun gibi tüm farklı renklerde ve baskılarda da sargılar alabilirsiniz..

Ekose Battaniye Eşarp Kıyafet Fikri

Kaynak: @jeanwang

Previous Post
2021 Baharı İçin 23 Güzel Pastel Çivi
Next Post
21 ideas de maquillaje de mariposas más hermosas para Halloween