15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Kendinizi Deneyebileceğiniz En İyi Beyaz ve Altın Çiviler

Tırnaklara gelince çok farklı renk kombinasyonları var. Genellikle pembe ve beyaz gibi renklerin bir arada olduğunu göreceksiniz. Sevdiğimiz bir kombinasyon beyaz ve altındır. İki renk birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. Sadece bu değil, bu renkler de çok yönlü. İster glam ojeleri ister daha incelikli manikürleri seviyor olun, sizin için bir mani var. Bu renklerin ne kadar muhteşem olabileceğini size göstermek için 23 çarpıcı beyaz ve altın çivi bulduk. Herkes için bir şeyler var ve bunlar partiler, özel günler ve tatil sezonu için harika olurdu..

1. Altın Çizgili Beyaz Tabut Çivileri

İlk tırnak fikri basit, şık ve şık. Bu görünüm için tırnaklar tabut şeklinde ve hepsi beyaz. Ayrıca iki vurgu çivisi vardır. Çivilerden biri ince mermer sanatına sahiptir, diğeri ise iki altın çizgiye sahiptir. Altın şeritler beyaz tırnaklarla çok moda görünüyor. Bu görünümü, çevrimiçi satın alınabilen altın tırnak bandı ile yeniden oluşturabilirsiniz. Mermer sanatı için öğreticiler de var.

Altın Çizgili Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @philglamournails

2. Beyaz ve Çıplak Fransız İpuçları

Beyaz ve altın böyle bir glam kombinasyonudur. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, bu tırnaklara bir bakın! Her çivi Fransız ombre, Fransız uç ve altın varak içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Özel bir fırsat için mükemmel olacak çarpıcı bir mani. Bu görünümün kendi versiyonunu oluşturmak için şablonlar, benzer ojeler ve hatta yapay elmaslar kullanabilirsiniz..

Altın ve Beyaz ile Nude Tırnaklar

Kaynak: @clari_s_nails

3. Altın Fas İlhamlı Çiviler

Ardından, Fas’tan ilham alan bir mani. Bazı tırnaklar sadece beyazdır ve iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu tırnaklar, Fas desenlerine dayanan zarif altın sanatıyla süslenmiştir. Görünümü denemek ve yeniden yaratmak istiyorsanız, Faslı tırnak şablonlarını çevrimiçi satın alabilirsiniz. Bu tasarımı deneyin veya tüm tırnaklarda altın ve beyaz desene sahip olabilirsiniz..

Altın Fas İlhamlı Çiviler

Kaynak: @susansnailsoutloud

4. Beyaz ve Altın Parıltılı Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri sevimli ve ışıltılı. Vurgulu çivi altın folyo ile kaplanmış çıplakken, üç çivi altın parıltılı beyazdır. Altın parıltıyı seviyoruz çünkü basit beyaz tabanı gerçekten canlandırıyor! Bunun gibi tırnakların kullanımı kolaydır ve herkese uyacaktır. Bu görünümü beyaz cila, altın parıltılı cila ve ten rengi cila ile yeniden yaratın.

Beyaz ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @ Nails.n. Makeupbynessa

5. Kalın Altın ve Beyaz Tırnak Tasarımı

Altınla cesur olmak istiyorsanız, bu fikir tam size göre. Burada uzun ve şık tabut çivilerimiz var. Bazıları altın zincirli parlak beyazdır, bir çivi altın yaldızla kaplıdır ve son iki çivi şık bir Fransız ombre tasarımına sahiptir. Bu, özel bir fırsat veya parti için mükemmel olacak çarpıcı bir mani. Tırnak sanatı, herhangi bir tırnak şekli ve uzunluğu üzerinde yeniden oluşturulabilir. Başparmak tırnağınız için görünmeyen tasarımlardan herhangi birini de kullanabilirsiniz..

Zarif Beyaz ve Altın Tabut Çivileri

Kaynak: @that_nailguy_lolo

6. Altın Sanatlı Uzun Beyaz Stiletto Çiviler

Bu sonraki fikir bir glam ifadesi yapar! Tırnaklar uzun stiletto şeklindedir. Bir çivi altın renginde ve ışıltılı, geri kalanı ya beyazdır ya da yapay elmas tasarımına sahiptir. Herkesi büyüleyecek çarpıcı bir görünüm. Tüm maniyi yeniden yaratın ya da tüm tırnaklardaki tasarımlardan sadece birini deneyebilirsiniz. Bunun gibi çiviler, etkilemek istediğiniz zamanlar içindir.!

Altın Sanatlı Uzun Beyaz Stiletto Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

7. Beyaz ve Altın Uçlu Çıplak Tırnaklar

Klasik Fransız manikürü gibi mi? Eğer öyleyse, bu tırnakları görmelisiniz! Bu görünüm için tırnakların hepsi şık beyaz uçlarla çıplak. Uçlara ayrıca altın folyo eklenmiştir. Gördüğünüz gibi, altın gerçekten basit maniyi canlandırıyor. Bu, herkese uyacak lüks ve şık bir tırnak tasarımıdır. Benzer bir versiyonu deneyin ya da sadece bir altın ve beyaz vurgulu çivi ile tüm beyaz ipuçlarına sahip olabilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız harika görünecek.

Beyaz ve Altın Uçlu Nude Tırnaklar

Kaynak: @philglamournails

8. Eşsiz Altın ve Beyaz Tasarım

Ardından, daha benzersiz bir tırnak tasarımımız var. Her çivi farklı görünüyor ve sanat altın krom ve daha fazlasını içeriyor. Bu tırnaklardaki sanat çok şık ve sıradışı. Büyüleyici, yazlık ve boho bir havası var. Yani, yaz ve festivaller için mükemmel olurdu. Deneyin ve benzer bir görünüm yaratın ya da tüm tırnaklardaki tasarımlardan birini deneyebilirsiniz..

Eşsiz Altın ve Beyaz Tırnak Tasarımı

Kaynak: @philglamournails

9. Altın ve Beyaz Vurgulu Fransız Ombre Sanatı

Altın konusunda aşırıya kaçmak istemiyorsanız, bu fikir sizin için mükemmel olabilir. Bazı tırnaklarda Fransız ombre, iki tırnakta ise mermer işlemeler belirgindir. Mermer tarzı sanat, altın folyo ile beyazdır. Ombre, altın ve beyaz kombinasyonunu çok şık, zarif ve trend olduğu için seviyoruz. Ombre, mermer sanatı ve altın yaldızın nasıl uygulanacağı ile ilgili eğitimleri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Altın ve Beyaz Vurgulu Fransız Ombre Sanatı

Kaynak: @laquenailbar

10. Altın ve Beyaz Ombre Glitter Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri çok sevimli ve ışıltılı. Böylece, her çivi altın yaldız ve beyaz ombre içeren aynı tasarıma sahiptir. Ayrıca bir altın parıltılı vurgu çivisi var. Bu harika bir renk kombinasyonuna sahip başka bir mani ve ışıltılı parıltı harika görünüyor. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya tasarımlardan yalnızca birini kullanabilirsiniz..

Altın ve Beyaz Ombre Glitter Tırnaklar

Kaynak: @kleidys_nails

11. Işıltılı Tabut Çivileri

Tırnaklarınla ​​kendini ifade etmeyi seviyorsan, bu tam sana göre! Bu tırnaklar parıltılı ve çok sayıda bling ile kaplıdır. Tüm tırnaklar farklıdır ve beyaz ve pembe ombre, yapay elmaslar ve daha fazlasını içerir. Vay canına olacak inanılmaz bir mani. Bu, özel etkinlikler ve partiler için mükemmeldir. Tatil sezonu için de harika olurdu. Görünümü yeniden yaratın ya da ombre yerine sadece tüm beyaz tırnaklara sahip olabilirsiniz..

Uzun ve Işıltılı Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

12. Kısa Beyaz ve Altın Çiviler

Altın ve beyaz çok yönlü bir renk kombinasyonudur. Sadece birbirlerini değil, diğer renkleri de tamamlarlar. Bu tırnak fikri mükemmel bir örnek. Burada kısa tırnaklar için modaya uygun bir mani var. Bir çivi altın parıltılı, ikisi beyaz ve diğeri açık pembe. Gördüğünüz gibi, tüm gölgeler birlikte harika görünüyor. Görünümü benzer renklerle yeniden oluşturun. Bu renkleri kendi şık tırnak sanatınızı yaratmak için de kullanabilirsiniz..

Kısa Beyaz ve Altın Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

13. Beyaz ve Altın Parıltılı Kısa Çiviler

Gönderinin önceki bölümlerinde altın köşeli çift ayraçların yer aldığı bir mani paylaştık. Bu fikri beğendiyseniz, bunu da görmelisiniz. Bu mani, köşeli çift ayraç takmanın farklı bir yolunu gösteriyor. Bu görünüm için iki çivi sadece beyaz, ikisi ışıltılı altın ve son çivi köşeli çift ayraçlı beyaz. Gördüğünüz gibi çok şık ve güzel bir görünüm. Köşeli çift ayraçlar, tırnak bandı veya bir şablon ile oluşturulabilir. Bu görünümü yeniden yaratın veya tüm zikzak tırnaklara sahip olun.

Beyaz ve Altın Parıltılı Kısa Tırnaklar

Kaynak: @nude_sa

14. Beyaz, Altın ve Siyah Stiletto Çiviler

Ardından, size göstermek için başka bir çekici ve modaya uygun görünümümüz var. Bu sefer tırnaklar stiletto şeklinde ve parıltı, yapay elmas ve tırnak bandı gibi farklı sanatlara sahip. Altın bantlı beyaz çiviyi seviyoruz çünkü çok şık ve sinirli görünüyor. Bu, tüm tasarımları veya sadece birini yeniden oluşturabileceğiniz başka bir mani. Beyaz ve altın rengi bandın tüm tırnaklarda muhteşem görüneceğini düşünüyoruz..

Beyaz, Altın ve Siyah Stiletto Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

15. Altın Yıldızlı Beyaz Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Tüm tırnaklar mat beyazdır ve altın yapay elmas yıldızlarla süslenmiştir. Altın yıldızlar beyaz oje rengiyle göz kamaştırıyor. Birlikte çok güzel ve büyülü bir mani yaratırlar. Tasarımı yeniden yaratmak için altın yıldız çıkartmaları satın alabilir veya yapay elmasları kullanabilirsiniz. Yani, benzer bir görünüm yaratmanın farklı yolları var..

Altın Yıldızlı Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @home_of_deva

16. Pembe, Beyaz ve Altın Tırnak Tasarımı

Sanatsal ve güzel tırnak sanatını seviyorsanız, bu fikir tam size göre. Her çivi aynı tasarımla dekore edilmiştir. Tasarım altın, beyaz ve pembedir ve soyut stil sanatı yaratmak için tırnaklara boyanmıştır. Herkese yakışacak çarpıcı bir görünüm. Bunun gibi sanat, tüm tırnak uzunluklarında ve şekillerinde harika görünecek. Soyut deseni nasıl oluşturacağınızı gösteren çevrimiçi öğreticiler bulabilirsiniz..

Pembe, Beyaz ve Altın Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailz_ann.indigo_

17. Altın Mermer Tırnak Sanatı

Ardından, size göstermek için başka bir mermer tasarımımız var. Bu sefer tırnakların çoğu beyaz ve çıplak Fransız ombresine sahip. İki vurgulu çivi, ışıltılı altın ve gümüş mermer sanatına sahipken. Işıltılı mermer tasarımı özellikle ombre ile çok şık ve zarif görünüyor. Bu glam bir görünüm ve aynı zamanda benzersiz. Bir mermer sanatı öğreticisi ile görünümü yeniden yaratın. Benzer bir şey deneyebilir veya üstte altın yaldızlı mermer olan tüm beyaz tırnaklara sahip olabilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız harika görünecek.

Altın Mermer Tırnak Sanatı

Kaynak: @philglamournails

18. Glam Tabut Tırnak Sanatı Tasarımı

Bu sonraki fikir sadece çarpıcı! Burada uzun tabut çivilerimiz var ve her biri farklı bir tasarımla süslenmiş. Tırnak sanatı yapay elmaslar, krom efekti, altın desenler ve daha fazlasını içerir. Gösterişli ve güzel bir mani. Bu, özel günler için mükemmel olacak başka bir şey. Bunun gibi ışıltılı yapay elmasları internetten satın alabilir ve tırnak yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsiniz..

Altın Rhinestones ile Beyaz Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

19. Altın Zincirli Trend Beyaz Çiviler

Bu sonraki mani bizim favorilerimizden bir diğeri! Sadece çok sinirli ve glam. Bu görünüm için tırnaklar uzun ve tabut şeklindedir. Tırnakların çoğu altın şeritli beyazdır. İki vurgulu çivi aynıdır ancak altın zincirlerle de süslenmiştir. Zincirleri seviyoruz çünkü çok şık görünüyorlar! Bu görünümü beyaz oje, altın oje ve altın zincirlerle yeniden oluşturabilirsiniz. Çivi zincirleri çevrimiçi olarak satın alınabilir ve ayrıca uygulama için öğreticiler de vardır..

Altın Zincirli Trend Beyaz Çiviler

Kaynak: @thenailistaproject

20. Eşsiz Altın Tırnak Sanatı

Ardından, size göstereceğimiz daha eşsiz tırnak sanatlarımız var. Tırnaklar beyaz ve uzundur. Çoğu farklı bir altın tasarımla dekore edilmiştir. Tırnak sanatı yapay elmaslar, korkak altın desenler ve daha fazlasını içerir. Bu çok yaratıcı ve cesur bir mani. Tüm görünümü yeniden yaratın veya ortadaki iki çiviyi deneyin. Tüm tırnaklardaki bu tasarım harika görünecek. Sanat, beyaz cila ve altın varaklarla yaratılmış gibi görünüyor..

Eşsiz Altın Tırnak Sanatı

Kaynak: @nailbythai

21. Fransız Ombre ve Altın Parıltı

Fransız ombre giymeyi seviyorsanız, bu tasarım tam size göre. Bazı tırnaklar ombredir, tırnaklardan ikisi altın bir çizgiye sahiptir ve diğer tırnaklar altın yaldızla kaplıdır. Altın parıltıyı ve ombreyi seviyoruz çünkü çok gösterişli ve güzel bir kombinasyon. Bu mani partiler, Noel ve NYE için mükemmel olurdu. Ayrıca herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde harika görünecek.

Altın ile Fransız Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @posh_nails_sara

22. Altın Folyo Tırnak Tasarımı

Bu sonraki mani çok zarif ve şık görünüyor. Burada uzun tabut çivilerimiz var. Tırnakların dördü beyaza boyanmış, diğerleri şeffaf ve altın varak ile süslenmiştir. Altın folyo beyaz ile harika görünüyor ve tırnaklara lüks bir görünüm kazandırıyor. Altın folyolar pratikle kolayca uygulanabilir ve takip etmesi çok kolay olan videolar, yazılı eğitimler ve daha fazlası çevrimiçi olarak mevcuttur..

Altın Folyolu Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @clari_s_nails

23. Stiletto Tırnak Tasarımı

Size göstermemiz gereken son altın ve beyaz tırnak fikri stiletto şekilli tırnaklar içindir. Gördüğünüz gibi, tüm tırnaklar beyaz ve altın tırnak sanatı ile çıplak. Bu çok güzel ve eşsiz bir görünüm. Böyle bir tasarım herkese yakışacak, her durum için giyilebilir ve tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Beyaz ve Altın Girdap Çiviler

Kaynak: @laquenailbar

Umarız bu beyaz ve altın rengi tırnaklardan ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos