15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2021 İçin 23 Sevimli Saç Rengi ve Trendi

Aynaya baktığınız yerde hepimiz oradaydık ve saçınızdan tamamen bıktınız. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu saç rengidir! Yeni bir saç rengi saçı kaldırabilir ve ona yeni bir hayat verebilirken, daha koyu renkler saçınızı tamamen değiştirecek, bu yüzden eğlenceli ve muhteşem. 2021’de yeni bir renge geçmeyi düşünüyorsanız, görmeniz gereken 23 sevimli saç rengimiz ve trendimiz olduğu için okumaya devam edin. Sarışın gibi doğal görünen renklerden pamuk şeker pembesine kadar her şeye sahibiz. Herkese uygun bir renk var ve bunlar saçınıza harika görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacak şık bir görünüm kazandıracak.!

1. Sevimli Pembe Saç Rengi

Size göstermek isteyen ilk saç rengi fikri pembe ve çok şirin! Bu renk stilist tarafından Pembe Zehir olarak tanımlanmıştır. Saç, kökten uca farklı pembe tonlara sahiptir. Pembe tonlarını seviyoruz çünkü birbirlerini mükemmel şekilde tamamlıyorlar ve bir açıklama yapıyorlar. Bu saç rengi yaz için mükemmel.

Sevimli Pembe Saç Rengi Fikir

Kaynak: @kristalkaos

2. Buz Kraliçesi

Sarışın, en popüler saç renklerinden biridir ve bunun nedeninin bir nedeni, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk tonu olmasıdır. Bu sonraki sarışın görünüme Buz Kraliçesi denir. Gördüğünüz gibi, saç neredeyse beyaz görünen açık bir sarı tonudur. Sadece muhteşem. Böyle saçlar kış olduğu için her mevsim için harika ama yaz için de parlak.

Buz Sarısı Saç Rengi Fikir

Kaynak: @breakingbronde

3. Gül Altın Balayaj

Pembe altın tonları da saçların olmazsa olmazı oldu ve bunun gibi stiller ile nedenini görebiliyoruz! Burada Rose Bronze adında bir saç rengimiz var. Yumuşak pembe altın balayaja sahiptir. Bu muhteşem bir saç fikri ve sevimli, modern ve cesur bir renk isteyenler için harika. Saç stilini de yeniden yaratın veya size uygun değilse, renk tüm saç tiplerine, uzunluklarına ve stillerine uyacaktır..

Gül Altın Balayaj Bob Saç Modeli

Kaynak: @shmeggsandbaconn

4. Çarpıcı Sarışın Öne Çıkanlar

Sırada şık, şirin ve klasik bir saç rengimiz var. Bu görünüm için, eklenen sarışın vurgularla saç kökünde karanlıktır. Vurgular, hem soğuk hem de hafif sarışın tonlarının bir karışımına sahiptir. Herkese yakışacak, çarpıcı ve takması kolay bir saç fikri. Sarışın daha koyu saçlara güneş öpücüğü verir.

Çarpıcı Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @kaite_capellihair

5. Güzel Kahverengi Saç Rengi

Koyu renk saçlara sahipsen ama onları toparlamak ve yeni bir renk katmak istiyorsan bu tam sana göre. Burada daha sıcak kahverengi vurgulara sahip koyu saçlarımız var. Stil sevimli dalgalarla tamamlandı. Bu, çok abartılı bir renk istemeyenler için harika, şık bir saç fikri..

Güzel Kahverengi Saç Rengi Fikir

Kaynak: @cherryblossomsalon

6. Gökkuşağı Alt Işıkları

Bu sıradaki saç fikri bizim favorilerimizden biri! Saçlar üst katmanlarda çok açık sarı, altında gökkuşağı alt ışıkları var. Daha önce alt ışık duymadıysanız, bu sadece saçın üst katmanlarına değil alt katmanlarına eklenen renktir. Yani bununla, sarışının altında bir gökkuşağı sürprizi elde edersiniz. Sevimli, büyülü ve tek boynuzlu atları ve koyu saç renklerini sevenler için mükemmel..

Gökkuşağı Işıklı Açık Sarı Saç

Kaynak: @kristalkaos

7. Bal Sarışın Bob

Sıradaki saç rengi çok tatlı ve şık. Burada bal sarısı rengimiz var. Bu saç modeli, hem hafif hem de sıcak olan farklı sarışın tonlarına sahiptir. Daha zengin ve daha koyu sarışın baldır. Gördüğünüz gibi, çok güzel ve modaya uygun bir fikir. Kör bir bob gibi muhteşem bir kesimle eşleştirin ve harika bir stiliniz var. Bob size göre değilse, bal sarısı tüm kısa ve uzun stiller için de uygundur..

Bal Sarışın Bob

Kaynak: @shmeggsandbaconn

8. Altın Karamel Saç Fikir

Daha cesur saç renklerini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Saç uzun ve kıvırcık. Saçların çoğu koyu kahverengi tonlarındadır ancak daha parlak ve daha altın rengi de eklenmiştir. Bu sıcak altın karamel saç fikri çok etkileyici. Renk gerçekten bir açıklama yapar ve koyu kahverengi saça bir asansör verir.

Altın Karamel Saç Fikir

Kaynak: @emmediparrucchieri

9. Maviden Mor Saça

Bu sonraki sevimli saç rengini seviyoruz. Bu çok özgün ve cesur bir fikir. Saç, kökte koyu mavi bir gölge ile başlar. Daha sonra ortada gri bir tona ve son olarak uçlarda açık mora karışır. Renk değişimi çarpıcı ve stilist tarafından Moonshine olarak adlandırıldı. Bu, kalabalığın arasından şık bir şekilde sıyrılmak için eksiksiz bir saç dönüşümü isteyenler için mükemmeldir..

Maviden Mor Saça

Kaynak: @bohemianblonder

10. Sıcak Sarı Noktalara Sahip Koyu Saç

Koyu saçlarınıza ekleyebileceğiniz bir diğer renk ise sıcak sarıdır. Bu saç modeli, sarışınların nasıl güzelce giyileceğini gösterir. Gördüğünüz gibi, saçın önünde ve diğer her yerde alt kısımlarda eklenen sarı vurgularla saç çok koyu. Bu herkese yakışacak sevimli, yazlık ve muhteşem bir stil..

Sıcak Sarı Noktalara Sahip Koyu Saç

Kaynak: @charlie_edwardsandco

11. Sevimli Gül Altın Ombre Saç

Yazının önceki bölümlerinde pembe altın saç rengine yer verdik. Bunu beğendiyseniz, bu saç fikrine de bir göz atın. Bu sefer rose gold ombre ile daha koyu saçlara sahibiz. Bunu seviyoruz çünkü modaya uygun ve modern bir rengi denemenin harika bir yolu. Size göre olmadığına karar verirseniz veya gölgeyi sadece eğlence için denemek isterseniz, o zaman kolayca büyüyecektir. Bu bahar için mükemmel olan güzel bir saç fikri.

Sevimli Gül Altın Ombre Saç

Kaynak: @breakingbronde

12. Uzun Kıvırcık Saçlar İçin Karamel Öne Çıkanlar

Kıvırcık saçlarınız varsa, bir sonraki fikri görmelisiniz! Burada daha açık renk eklenmiş kahverengi saçlarımız var. Sıcak ve parlak renk, bukleleri gerçekten öne çıkaran saçın üst katmanlarına eklenmiştir. Bu çarpıcı bir saç fikri ve vay canına! Ayrıca bu renk kombinasyonu diğer saç tiplerinde de işe yarayacaktır..

Uzun Kıvırcık Saçlar İçin Karamel Öne Çıkanlar

Kaynak: @supvalerie

13. Mavi Işıklı Sarı Saç

Ardından, başka bir ışık altı fikrimiz var. Bu sefer saçlar mavi alt ışıklı platin sarısı. Hem açık hem de koyu olarak farklı mavi tonları kullanılmıştır. Muhteşem bir saç fikridir ve renkleri daha sade bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Mavi alt ışıklar sadece sarışın değil her saç rengiyle kullanılabilir..

Mavi Işıklı Sarı Saç

Kaynak: @supvalerie

14. Ateşli Saç Rengi Fikri

Görünümünüzü bunun gibi ateşli bir sıcak saç rengiyle renklendirin. Burada sevimli ve bakırımsı bir renge boyanmış uzun saçlarımız var. Muhteşem ve cesur bir gölge. Bu kırmızı tonları seviyoruz çünkü herkese ve her mevsime yakışıyorlar. Saçlar yazın parlak, kışın ise sıcak olacaktır. Bu renk herhangi bir stille harika görünecek.

Ateşli Saç Rengi Fikir

Kaynak: @cherryblossomsalon

15. Siyah ve Gri Ombre Saç Fikri

Sevdiğimiz bir diğer renk kombinasyonu ise siyah ve gri! Bu saç fikri, nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösterir. Saç kökünde siyahtır ve ardından modaya uygun gümüşi bir griye dönüşür. Griyi seviyoruz çünkü çok şık ve iddialı. Siyah ve gri görünümü yeniden yaratın, ancak gri diğer saç renklerine de uyacaktır. Ayrıca aşağıdaki Instagram sayfasında festivaller için mükemmel olan gerçek örgülü stil için bir eğitim okuyabilirsiniz..

Siyah ve Gri Ombre Saç Fikir

Kaynak: @nealmhair

16. Cesur Ombre Saç Rengi Fikri

Saç rengiyle gerçekten etkileyici olmak istiyorsanız, bu mükemmel. Bu renk kombinasyonu sonbahardan ilham alıyor. Böylece saç zengin bir kırmızı tonda başlar, ardından pembeye ve son olarak da turuncuya karışır. Çok eğlenceli ve sevimli bir saç fikri! Tropikal bir yaz görünümüne sahip olacağı için daha açık bir kırmızı kullanırsanız bu saç yazın da işe yarayacaktır. Bu renk paletini seviyoruz ve gerçekten denemek istiyoruz.!

Cesur Ombre Saç Rengi Fikir

Kaynak: @viridian__172191212

17. Büyük Sarışın Öne Çıkanlar

Ardından, çarpıcı çok boyutlu bir saç rengimiz var. Boyutlu renk, daha şık ve doğal görünen saçlar yaratmak için açık ve koyu tonların kullanılmasıdır. Yani bu görünüm için, eklenen sarı tonları ile saç kökünde karanlık. Gördüğünüz gibi hem soğuk hem de sıcak tonlar var. Bu, herkesin üzerinde harika görünecek, giymesi kolay bir saç fikri..

Büyük Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @supvalerie

18. Pamuk Şeker Pembe

Yazının başında pembe bir saç rengi paylaşmıştık. Bu fikri beğendiyseniz, bunu da görmelisiniz. Bu, ona pamuk şeker görünümü veren daha hafif ve pastel bir tondur. Sadece parlak, eğlenceli ve süper sevimli. Böyle saçlar ilkbahar ve yaz için mükemmeldir ve pembe tüm saç stillerine uyacaktır..

Pamuk Şeker Pembe Saç Rengi

Kaynak: @shmeggsandbaconn

19. Güzel Platin Sarı Saç

Bir sonraki saç fikri sadece muhteşem! Burada platin sarısı bir ton olan uzun ve şık saçlarımız var. Bu çok güzel bir sarışın tonu ve gerçekten vay. Bunun gibi parlak bir sarışın, öne çıkmayı seven bayanlar için harika. Bu yaz için harika olacak başka bir renk ve stil.

Güzel Platin Sarı Saç

Kaynak: @goodhairsociety

20. Koyu ila Açık Renk Erimesi

Bu saç fikri bizim favorilerimizden bir diğeri. Tarz, Black Pearl adı verilen çarpıcı bir renk eriyiğine sahiptir. Böylece saç koyu renk başlar ve daha açık tonlara karışır. Kömür ve dumanlı griden allık pembe ve gümüşe kadar pek çok farklı ton var. Muhteşem bir saç fikri ve sonbahar ve kış mevsimleri için mükemmel..

Koyu ila Açık Saç Rengi Erimesi

Kaynak: @nealmhair

21. Yumuşak Çilek Saçı

Sevimli ama doğal bir renk istiyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir. Burada yumuşak çilek saçlarımız var. Saç, kökten uca açık bakır rengindedir. Güzel giyinmek çok kolay. Böyle bir renk herkese harika görünecek ve tüm saç stillerini iltifat edecek..

Yumuşak Çilek Saç Rengi Fikir

Kaynak: @mikkiauldhair

22. Sevimli Sarışın Bukleler

Bu sonraki saç fikrini seviyoruz. Çok sıkı bukleleri olan bayanlar için mükemmeldir. Buklelere eklenen farklı sarı tonları ile saç kökünde koyu renklidir. Birden fazla sarı tonu kullanarak saçlar daha doğal ve güneşten öpülmüş görünüyor. O kadar güzel ve şirin bir tarz ki! Sarışın size göre değilse, pembe veya kırmızı gibi daha cesur renkler ekleyebilirsiniz..

sevimli sarışın bukleler

Kaynak: @keystothekulture

23. Erimiş Bakır Ombre Saç

Sevimli saç renklerimizin sonuncusu bu erimiş bakır görünümü. Saç koyu kırmızı bir tonla başlar, ardından turuncuya ve ardından sarıya karışır. İnanılmaz bir renk erimesi ve saç gerçekten ifade ediyor. Saçlar hem ateşli hem de yazlık olduğu için her mevsime yakışacaktır..

Eritilmiş Bakır Ombre Saç

Kaynak @kristalkaos

Umarız siz de bu sevimli saç renklerini bizim kadar seversiniz.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos