15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 Güzel Mor Tırnak Tasarımları ve Fikirleri

Mor, moda ve güzellikte çok popüler bir renktir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çarpıcı renk tonu olduğu için bu sürpriz değil. Görünümünüze mor eklemenin kolay bir yolu tırnaklarınızdır. Güzel renkle pek çok şaşırtıcı tırnak tasarımı oluşturulabilir. Size biraz tırnak ilhamı vermek için 21 adet mor tırnak tasarımı bulduk. Işıltılı tırnaklar, glam nail art ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Herkes için mor bir mani var ve her duruma uygun tırnaklar da var.!

1. Işıltılı Mor Tırnak Fikir

Size göstermemiz gereken ilk tırnak fikri ışıltılı, sevimli ve takması kolay. Her çivi Color Club cilası, Göksel gölge ile boyanmıştır. Gördüğünüz gibi, morun parlak ve güzel bir tonu. Tüm tırnaklarınızı, öne çıkan mani gibi renklere boyayın veya çarpıcı tırnak sanatı yaratmak için kullanın..

Işıltılı Mor Tırnak Fikir

Kaynak: @badgirlnails

2. Ametist Tırnak Sanatı

Sizi bilmeyiz ama biz kristalleri severiz, özellikle Ametist gibi mor olanları. Bu sonraki tırnak tasarımı, büyülü kristal Ametistten ilham almıştır. Bu görünüm için tüm tırnaklar mor ve hepsinde opal mermer etkisi var. Her çivi ayrıca altın folyo ile süslenmiştir. Bu mistik bir manikürdür ve bu tırnak sanatı için çevrimiçi öğreticiler bulabilirsiniz..

Ametist Tırnak Sanatı

Kaynak: @superflynails

3. Çıplak ve Mor Ombre Çiviler

Ombre, tırnak sanatında çok popüler hale geldi ve bunun gibi bir tasarımla nedenini görebiliriz! Burada güzel tabut çivilerimiz var. Kütikül yakınındaki tırnağın alt kısmı çıplaktır, ardından renk pastel mora dönüşür. Renkler çarpıcı ve tonlar arasındaki geçiş kusursuz. Ombre tırnak sanatı için eğiticileri çevrimiçi olarak görüntüleyebilirsiniz. Sünger kullanabileceğin kadar zor değil.

Pastel Mor Ombre Çiviler

Kaynak: @_alured

4. Mor V Uçlu Çıplak Çiviler

Mor giymenin modaya uygun bir yolunu arıyorsanız, bu sizin için. Bu manikür, uzun tabut şeklinde tırnaklara sahiptir. Tüm tırnaklar mor v uçları ile çıplaktır. Mor giymenin şık bir yoludur ve v uçları klasik uç şekline kıyasla bir açıklama yapar. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya farklı bir mor tonu kullanabilirsiniz. Tırnak bandı ile V uçları oluşturulabilir.

Mor V Uçlu Nude Nails

Kaynak: @chaunlegend

5. Glam Glitter ile Çok Tonlu Mor

Hangi mor rengi deneyeceğinize karar veremiyor musunuz? Eğer öyleyse, neden birkaç tane giymiyorsunuz?! Bunun gibi bir şey yaratabilirsiniz. Bu mani için her çivi farklı mor tonlarında boyanmıştır. Ayrıca bir ışıltılı vurgu çivisi var. Bu çok tonlu görünümü seviyoruz çünkü benzersiz ve süper şık. Herhangi bir mor tonu kullanabilir ve parıltılı veya parıltısız yeniden oluşturabilirsiniz..

Çok Tonlu Mor Tabut Çivileri

Kaynak: @laurenannellis

6. Açık Mor Ombre ve Çiçekler

Bir sonraki tırnak fikri güzel ve şık. Her çivi açık mor ombre ile çıplaktır. Ayrıca çarpıcı beyaz çiçekler ve yapay elmaslara sahip bir vurgu çivisi var. Yumuşak mor renk ve çiçekler çok güzel ve kadınsı bir kombinasyon. Böyle bir mani ilkbahar ve yaz için mükemmeldir. Bu tasarımı deneyin veya daha ince bir görünüm için çiçekler olmadan ombre takabilirsiniz..

Çiçekli Açık Mor Ombre Çiviler

Kaynak: @sheadgüzellik

7. Çarpıcı Koyu Mor Tabut Çivileri

Bu sonraki mani bizim favorilerimizden biri! Burada çok uzun tabut çivilerimiz var ve her biri koyu ve parlak mor tonda boyanmış. Tırnakların şekli, uzunluğu ve rengi inanılmaz bir kombinasyon. Birlikte böyle bir ifade oluştururlar. Bunun gibi çiviler sonbahar ve kış mevsimleri, partiler ve Cadılar Bayramı için de harika olacak. Bunu yeniden oluşturabilir veya herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde benzer bir renk kullanabilirsiniz..

Çarpıcı Koyu Mor Tabut Çivileri

Kaynak: @chaunlegend

8. Glitzy Mor Tırnak Tasarımları

Funky tırnak sanatını ve çok sayıda blingi seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir! Bazı tırnaklar yapay elmaslarla mat mor, bir tırnak ışıltılı parıltılı ve hatta bazı mermer tırnak sanatı var. Bunu seviyoruz çünkü eğlenceli, benzersiz ve yaratıcı. Bu mani yaz ve tatiller için mükemmel olurdu. Bunu mor ve mat cila ile ve tabii ki bazı ışıltılı yapay elmaslarla yeniden yaratabilirsiniz. Çevrimiçi olarak kullanılabilirler.

Mor Glitzy Tabut Tırnak Tasarımı

Kaynak: @riyathai87

9. Pastel Mor Mat Tırnaklar

Mat tırnaklar bir başka popüler tırnak tasarımıdır. Burada size göstermek için oldukça mor bir versiyonumuz var. Bu tırnaklar çoğunlukla pastel mor ve mat bir bitişe sahiptir ve ayrıca ışıltılı gümüş ve pembe altın rhinestones ile çıplak vurgulu bir tırnak vardır. O kadar çarpıcı ve şık bir tasarım ki. Görünümü yeniden yaratmak istiyorsanız, mat bir üst kata ihtiyacınız olacak. Rhinestones bir tırnak yapıştırıcısı ile kolayca uygulanır. Bu tırnak tasarımı bahar ve Paskalya için mükemmeldir..

Mat Pastel Mor Tırnaklar

Kaynak: @vanessanailzfeatures

10. Glam Nail Art ile Işıltılı Mor Tırnaklar

Tırnaklarınızı bunun gibi mor bir tasarımla süsleyin. Bu görünüm için, bazı çıplak ve ışıltılı detaylarla güzel bir mor tonda boyanmış uzun tırnaklarımız var. Hemen hemen her çivi de renkli bir parıltıyla süslenmiştir. Parıltı ve tırnak sanatı birlikte güzel görünüyor. Böyle bir mani, özel bir fırsat için mükemmel olurdu. Herhangi bir tırnak şekli ve uzunluğu üzerinde benzer bir görünüm yaratabilirsiniz..

Işıltılı Mor Nail Art Tasarım

Kaynak: @amanda.sudolll

11. Kelebekli Mor Tırnaklar

Ardından, size göstereceğimiz sevimli ve canlı bir mani var. Tüm tırnaklar pastel mora boyanmıştır ve vurgulu tırnaklar için tırnak sanatçısı popüler kelebek çıkartmaları ve birkaç yapay elmas kullanmıştır. İlkbaharda giymeniz gereken güzel ve benzersiz bir görünüm. Hangi ojelerin kullanıldığını aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz..

Sevimli Kelebek Nail Art Tasarım

Kaynak: @ivynails

12. Krom Tabut Nail Art Tasarımı

Kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak bir tasarım arıyorsanız, bu tam size göre! Her çivi, ombre, krom, çiçekler ve daha fazlasını içeren farklı sanatlara sahiptir. Eşsiz, sanatsal ve modaya uygun bir mani. Böyle bir şey, açıklama yapmayı seven bayanlar için mükemmeldir. Tüm görünümü yeniden yaratın veya en sevdiğiniz tasarımlardan sadece bir veya ikisini deneyin.

Krom Tabut Nail Art Tasarım

Kaynak: @riyathai87

13. Güzel Mor Mermer Çiviler

Bu sonraki tırnak fikrini seviyoruz! Burada mor stiletto tırnaklarımız var ve her biri muhteşem renk ve mermer efekti ile süslenmiş. Renkler çarpıcı ve genel manikür çok korkak ve sevimli. Böyle bir tasarım, eğlenceli ve parlak tırnak sanatını sevenler için harika. Bu görünüm herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde oluşturulabilir. Parıltıyı seviyoruz, tasarımı gerçekten canlandırıyor.

Mor Mermer Stiletto Çiviler

Kaynak: @dymenai

14. Oldukça Mor Degrade Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri, daha fazla gradyan sanatına sahiptir. Bu sefer tırnaklar koyu renk başlar ve daha sonra morun daha açık tonlarına karışır. Güzel bir tasarım ve kullanılan koyu tonları seviyoruz. Herkese uyacak şık ve giymesi kolay bir degrade. Hangi cilaların kullanıldığını aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz. Bunu yeniden yaratın ya da bazı yapay elmaslar veya parıltılarla maniyi canlandırabilirsiniz..

Güzel Mor Degrade Çiviler

Kaynak: @badgirlnails

15. Mor Krom Çiviler

Bunlar gibi stiletto tırnaklarla kendini ifade et! Bazı tırnaklar sadece mat mor, diğerleri ise mor krom içerir. Vurgulu çivi kirli beyaz bir tabana ve mor folyoya sahiptir. Çarpıcı bir mani ve tüm görünümü veya tüm tırnaklarda sadece bir tasarımı deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, bu keskin tırnak şekli mor renge vay faktörü verecektir..

Mor Krom Çiviler

Kaynak: @nail_poisk

16. Kısa Mor Çiviler

Parıltı ve gümüş süslemelerle tırnaklarınızı canlandırın. Bunun gibi bir şey oluşturabilirsiniz. Burada mor ombre tırnaklarımız var. Her biri gümüş bir pırlanta ile dekore edilmiştir. Bir de ışıltılı vurgulu çivi var. Bunu seviyoruz çünkü gümüş pırlanta maniyi gerçekten büyülüyor ve ona modaya uygun bir görünüm kazandırıyor. Bunun gibi süslemeleri herhangi bir şekil ve renkte çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Bunu yeniden yaratın veya kendi korkak tasarımınızı deneyin.

Gümüş Parıltılı Kısa Mor Tırnaklar

Kaynak: @amvpnails

17. Koyu Mor Mat Tırnaklar

Sırada, size göstermek için şirin ve basit bir fikrimiz var. Burada mat kaplamalı koyu mor tırnaklarımız var. ayrıca gümüş parıltılı iki vurgu çivisi vardır. Buna benzer bir görünüm deneyin veya vurgulu tırnaklar için herhangi bir rengi kullanabilirsiniz. Altın ve mor renk kombinasyonu da harika olurdu. Mat tırnakların nasıl oluşturulacağına ilişkin eğiticileri çevrimiçi olarak görüntüleyebilirsiniz..

Mat Koyu Mor Tırnaklar

Kaynak: @nail_sunny

18. Mor Glitter Tabut Çivileri

Bir sonraki fikir, daha güzel ve şık tırnak sanatına sahiptir. Bu sefer tırnaklar, dört ışıltılı mor vurgulu çivi ile açık mor bir gölgedir. Tırnaklarda da küçük yapay elmaslar varsa iki. Çarpıcı bir tasarım ve renk kombinasyonunu seviyoruz. Herhangi bir mor gölge ile benzer bir görünüm yaratabilirsiniz..

Mor Glitter Tabut Çivileri

Kaynak: @çiviler.xmxnx_

19. Trendy Koyu Mor ve Çıplak Tırnaklar

Nude ve mor, modaya uygun bir renk kombinasyonudur. Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, bu maniyi inceleyin. Bazı tırnaklar çıplak, bazıları ise koyu mor bir tonda. Bir çivi de korkak mor bir desenle süslenmiştir. Böyle bir tasarım cesur, benzersiz ve modaya uygun. Herkese uyacak ve tüm tırnak uzunluklarında ve şekillerinde harika görünecek..

Trendy Mor ve Nude Nails

Kaynak: @nailsrnd

20. Siyah, Mor ve Altın Degrade Çiviler

Degrade tırnak sanatını seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bir sonraki fikri görmeniz gerekir. Bu gradyan için, tırnak kütikülün yanında parlak altın rengindedir, ardından renk mora dönüşür ve son olarak tırnakların uçlarında siyah olur. Bu, sonbahar ve Cadılar Bayramı için mükemmel olacak bir vampir mani. Bunu yeniden yaratın veya daha ince bir görünüm için ışıltı olmadan aynı renk kombinasyonunu deneyin.

Siyah, Mor ve Altın Degrade Çiviler

Kaynak: @badgirlnails

21. Güzel Pembe ve Mor Tırnak Tasarımı

Son tırnak tasarımı güzel ve ışıltılı! Bazı tırnaklar parlak mor bir tonda, diğerleri ise ışıltılı öpücüklerle yumuşak pembe. Mor ve pembe çok çarpıcı bir renk kombinasyonudur. Bunu yeniden oluşturun veya her iki rengin farklı tonlarını kullanabilirsiniz. Tırnaklara vay faktörü verdiği için yapay elmasları tutmaya çalışın!

Mor ve Pembe Tabut Çivileri

Kaynak: @nailby_evon

Umarız denemek için mor bir tırnak tasarımı bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos