15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2021’de Folyo Çiviler Kullanmanın 21 Trend Yolu

Tırnaklarınızı güzelleştirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, folyo tırnakları denemelisiniz. Tırnak folyoları her renkte mevcuttur ve pek çok sanatsal şekilde kullanılabilirler. En popüler renkler altın ve gümüştür ve en basit tırnak sanatını gerçekten canlandırırlar. Tırnak folyoları çevrimiçi olarak satın alınabilir. Uygulamaları kolaydır ve yapmanız gereken tek şey:

1. Temel renginizi boyayın ve kurumasını bekleyin

2. Folyoyu istediğiniz şekilde kesin ve tırnağa bir kat tırnak folyo yapıştırıcısı uygulayın

3. Folyoyu yapıştırıcının üzerine yerleştirin, bastırın ve kurumasını bekleyin.

4. İki kat üst kat ile bitirin, ancak her birinin arada denemesine izin verin.

Bunları oluşturmak kolay ve size biraz ilham vermek için 2021’de folyo tırnak takmanın 21 yolunu bulduk. Öyleyse bir göz atın ve denemek için birini seçin.

1. Pembe ve Altın Folyo Çiviler

İlk önce altın folyo ile bu pembe tırnaklarımız var. Tırnaklar kısadır ve sadece iki çivi altın varak tasarıma sahiptir. Bu maninin giyilmesi kolaydır ve herhangi bir tırnak uzunluğuna ve şekline uyacaktır. Benzer bir renk yaz için mükemmeldir ve altın görünümü yeniden yaratabilir veya gümüş folyoyu deneyebilirsiniz çünkü bu da çarpıcı görünecektir..

Pembe ve Altın Folyo Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

2. Zarif Folyo Çiviler

Daha ince ve zarif folyolar istiyorsanız, bu tırnak fikri tam size göre. Burada şık badem şekilli tırnaklarımız var. Her çivi, altın varak lekeleri olan beyaz bir mermer etkisine sahiptir. Her durumda giyebileceğiniz muhteşem ve modaya uygun bir tasarımdır. Mermer çivi sanatı eğitimlerini çevrimiçi olarak kolayca takip edebilirsiniz..

Zarif Folyo Çiviler

Kaynak: @fiina_naillounge

3. Sihirli Mani

Bu sonraki tırnak fikrinin büyülü bir havası var. Her çivi altın varak ile güzel bir tasarıma sahip ve sanatçı opal değerli taşlardan esinlenerek sanat yaratıyordu. Bu güzel bir fikir ve altın folyo kullanmanın eşsiz bir yolu. Bunu yeniden yaratın ya da folyolarla herhangi bir taşı kullanmayı deneyebilirsiniz. Mor ametist veya pembe gül kuvars çarpıcı olurdu.

Altın Folyolu Sihirli Mani

Kaynak: @superflynails

4. Çok Renkli Folyolar

Bir açıklama yapmak ister misiniz? Eğer öyleyse, bu sonraki tırnakları görmeniz gerekir. Bu görünüm için her çivi siyaha boyanmış ve çok renkli folyolarla süslenmiştir. Gökkuşağı efektini seviyoruz ve çok havalı ve şık görünüyor. Bu görünümü, çevrimiçi olarak satın alınabilecek farklı renkli folyolarla yeniden oluşturabilirsiniz. Benzer bir tasarım deneyin veya tek bir vurgulu çivi ile tüm siyah tırnaklara sahip olun.

Renkli Folyo Çiviler

Kaynak: @superflynails

5. Altın Folyo Tabut Çivileri

Ardından, giymesi kolay başka bir görünümümüz var. Bu sefer şık açık pembe tonu olan uzun tabut tırnaklarımız var. Her iki eldeki çivilerden ikisi muhteşem bir folyo tasarımına sahiptir. Böylece vurgu sanatı, beyaz mermer ve altın varak kombinasyonuna sahiptir. Güzel, modaya uygun ve herkese yakışacak. Bunları yeniden oluşturun veya farklı bir renk kombinasyonu kullanın.

Altın Folyo Tabut Çivileri

Kaynak: @nailedbyvu

6. Muhteşem Altın ve Siyah Çiviler

Altın ve siyah çok şık bir renk kombinasyonudur ve işte ikisini şık bir şekilde nasıl giyeceğiniz! Burada, her iki elinde iki vurgulu çivi bulunan siyah mat tabut çivilerimiz var. Vurgulu tırnaklar açıktır ve koyu altın folyolarla süslenmiştir. Bu çok moda, modern ve glam bir fikir. Bu görünümü deneyebilir veya tüm renkler siyahı tamamlayacağı için herhangi bir renk folyo kullanabilirsiniz..

Altın Folyolu Siyah Mat Tabut Çivileri

Kaynak: @shuey_cortez

7. İnce Folyolar

Bir sonraki tırnak fikri, daha ince bir folyo tasarımına sahiptir. Bu görünüm için, tırnaklar iki tür vurgulu çivi ile kahverengidir. Vurgulu tırnaklar net ve düşük tonlu altın folyo parıltılarıyla tamamlandı. Bu tasarımı seviyoruz çünkü renk kombinasyonu çarpıcı, altın göz alıcı görünüyor ve tasarım sanatsal ve benzersiz.

Altın Folyolu Uzun Tırnaklar

Kaynak: @zack_pn

8. Mor ve Altın Folyo Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Burada açık tabut çivilerimiz var. Tırnakların tamamı mor mermer efektli ve altın varaklarla süslenmiştir. Eğlenceli, benzersiz ve açıklama yapan bir tasarımdır. Bu görünümü yeniden yaratın ya da sadece folyo sanatını kullanabilirsiniz. Folyo sanatını bir vurgu çivisi olarak bile kullanabilirsiniz..

Altın ve Mor Tabut Çivileri

Kaynak: @nailsbyyjenn__

9. Trendy Altın Folyo Çiviler

Bir açıklama yapan glam ve modaya uygun tırnakları seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu mani mükemmel olabilir! Bu tırnaklar uzun ve tabut şeklindedir. Çivilerin çoğu, eklenen altın folyolarla çıplak olan aynı tasarıma sahiptir. Ayrıca her elde altın uçlu çıplak bir vurgu çivisi vardır. Çarpıcı bir tasarımdır ve partiler ve özel günler için mükemmel olacaktır..

Trendy Altın Folyo Çiviler

Kaynak: @fiina_naillounge

10. Beyaz Çiviler ve Altın Folyolar

Ardından, başka bir glam çivi fikrimiz var. Bu görünüm için bazı tırnaklar altın varaklı beyaz mermer, bazıları ise Fransız ombre. Bunu seviyoruz çünkü Fransız ombre zarif, altın varak güzel bir mermer etkisi yaratıyor ve tüm görünümün göz alıcı bir havası var. Bu zarif tasarımı yeniden yaratın veya herhangi bir renk kombinasyonunu kullanabilirsiniz..

Altın Folyolu Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @beaunailss

Previous Post
23 En İyi Uzun Kutu Örgüler Saç Modelleri ve Fikirler
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos