15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Pembe ve Beyaz Ombre Tırnakları Giymenin 21 Yolu

Ombre tırnaklar hala sahip olunması gereken tırnak tasarımlarından biridir. Trend devam ediyor, bu yüzden denemediyseniz, şimdi yapmanın tam zamanı! Denemek için çok fazla ombre renk kombinasyonu var ama sevdiğimiz pembe ve beyaz. Bu renk kombinasyonunu giymek çok kolaydır ve çok sayıda pembe tonu ve herkese uygun bir ombre versiyonu vardır. Sadece bu da değil, daha canlı pembeler önümüzdeki yaz sezonu için mükemmel! Ombreden ilham almanız için en iyi 21 pembe ve beyaz ombre ojesini bulduk. Parıltı, yapay elmas, çiçek sanatı ve daha fazlası var, bir göz atın.

Ombre evde oluşturulabilir, böylece bunlardan bazılarını deneyebilirsiniz. İnternette ombre tırnak eğitimleri var ama en popüler yöntemlerden biri sünger kullanmaktır. Renklerinizi küçük bir süngerin üzerine şeritler halinde boyayın, tırnaklarınıza sürün, hepsi bu. Daha ayrıntılı talimatları çevrimiçi olarak bulabilirsiniz, ancak denemek için basit bir tasarımdır. Öyleyse bir şans ver!

1. Canlı Pembe ve Beyaz Ombre Çiviler

İlk tırnak fikri canlı, cesur ve güzel. Bu görünüm için tırnaklar parlak pembe ile başlar ve ardından beyaza karışır. Denemek için basit ve eğlenceli bir tasarım. Bunu yeniden yaratın ya da daha yumuşak bir pembe tonu deneyebilirsiniz. Bu tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Ayrıca, basit tutun veya yapay elmaslarla canlandırın.

Canlı Pembe ve Beyaz Ombre Tırnaklar

Kaynak: @kt_tk1

2. Şık Fransız Ombre Çivileri

Popüler bir pembe ve beyaz ombre görünümü Fransız ombresidir. Bunu daha önce duymadıysanız, bu tasarım klasik açık pembe ve beyaz renkleri kullanır, ancak beyaz ipuçları oluşturmak yerine renkler bir ombre karışımında kullanılır. Gördüğünüz gibi, sonuç çok şık ve giymesi kolay. Bunun gibi çiviler her duruma uygun olacak.

Şık Fransız Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbybano

3. Işıltılı Tabut Çivileri

Parıltıyı, çekiciliği ve kendini ifade etmeyi seviyorsan bu ojeler tam sana göre. Yani, burada ekstra uzun stiletto tırnaklarımız var. Tırnakların çoğu, pembe ve beyaz ombre, pembe ve ten rengi ombre ve ombre parıltılı tırnak içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Burada kullanılan tüm farklı trendleri ve tırnak sanatını seviyoruz. Tırnaklarınızı büyüleyecek eğlenceli bir fikir.

Pembe ve Beyaz Ombre Çiviler

Kaynak: @solinsnaglar

4. Mat Ombre Çiviler

Belki daha eğlenceli, güzel ve özgün tırnak tasarımlarını tercih ediyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Bu uzun tabut çivileri, mat kaplamalı açık pembe ve beyaz ombreye sahiptir. Ayrıca iki ışıltılı ve ışıltılı tırnak vardır. Bu mani ayrıca küçük ve büyük yapay elmaslarla tamamlandı. Çok eğlenceli bir görünüm ve pembe renk beyaz parıltıyla harika görünüyor. Bu mani, Sevgililer Günü gibi özel günler için idealdir.!

Pembe ve Beyaz Glitter Tabut Çivileri

Kaynak: @nailsbyyjenn__

5. Işıltılı Pembe Tabut Çivileri

Ardından, size göstermek için ışıltılı bir tasarımımız var. Bu çiviler tabut şeklinde olup dört farklı tasarım kullanılmıştır. Parlak rengimiz, her yerinde parıltılı, pembe ombre ve parıltılı ombre var. Hatta bazı yapay elmaslar da var. En sevdiğimiz oje, ışıltılı pembe ve beyaz ombre, çarpıcı görünüyor. Bu mani, gösterişten, ışıltıdan ve kalabalıktan sıyrılmaktan hoşlandığınızı gösterir..

Işıltılı Pembe Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbybano

6. Açık Pembe ve Beyaz Ombre Tabut Çivileri

Pembeyi daha ince bir şekilde giymek istiyorsanız bu tam size göre. Burada şık tabut çivilerimiz var. Tırnaklar, ombre ve parıltı dahil olmak üzere farklı tasarımlara sahiptir. Kullanılan daha yumuşak ve daha ince pembeyi seviyoruz ve parıltı gerçekten bir renk ve ışıltı patlaması katıyor. Tırnak parıltısını çevrimiçi satın alabilirsiniz ve çevrimiçi olarak nasıl uygulanacağına dair birçok talimat ve öğretici vardır..

Açık Pembe ve Beyaz Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @amelasnailz

7. Açık Pembe ve Beyaz Tabut Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Burada birçok harika tırnak sanatına sahip uzun ve modaya uygun tırnaklarımız var. Yani, bir çivi V uçlu ve yapay elmaslara sahipken, diğerinde ombre ve bol ışıltı varken, geri kalanı pembe ve ışıltılı yapay elmaslara sahip. Bu muhteşem bir tırnak tasarımı. Tüm görünümleri veya sadece bir veya iki tanesini deneyebilirsiniz.

Açık Pembe ve Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @onyxfiles

8. Fransız Ombre Stiletto Çiviler

Bu sonraki tırnak tasarımını gerçekten seviyoruz. Bu mani stiletto tırnaklara sahiptir ve her birinin modaya uygun ombresi vardır. Ancak bazıları yapay elmaslarla süslenmiş, bazıları ise üzerlerine küçük boncuk benzeri süslemeler yapıştırılmış. Bu güzel bir mani ve biz pembenin bu somon tonunu daha çok seviyoruz. Rengi giymenin daha sade bir yolu.

Fransız Ombre Stiletto Çiviler

Kaynak: @kphnails.bykim

9. Çiçek Tırnak Tasarımı

Ardından, çarpıcı bir çiçek tasarımımız var. Bunun için tırnaklar tabut şeklindedir ve hepsinde Fransız pembesi ve beyaz ombre bulunur. İki çivi de çiçekler ve gümüş parıltılarla süslenmiştir. Bu muhteşem bir fikir ve çiçekler ombrenin eşsiz görünmesini sağladı. Bu mani ilkbahar ve yaz için idealdir. Benzer bir şey yaratın veya istediğiniz herhangi bir çiçek türünü ve rengini kullanın.

Çiçekli Tırnak Tasarımlı Fransız Ombre Çiviler

Kaynak: @wisterialaneuk

10. Kısa Ombre Çiviler

Kısa tırnaklar için bir tasarım arıyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir. Gördüğünüz gibi, tırnaklar çok kısa. Bazılarında pembe ve beyaz ombre varken, her iki elindeki iki çivi gümüş ve ışıltılı. Herkese yakışacak sevimli ve takması kolay bir tırnak tasarımıdır. Elbette bu görünümü daha uzun tırnaklarda da deneyebilirsiniz..

Pembe ve Beyaz Kısa Ombre Çiviler

Kaynak: @saranailusa

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos