15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2021’de Denenecek 23 Çarpıcı Gümüş Çivi

İster modada, ister makyajda, ister tırnakta gümüş, giyebileceğiniz en şık renklerden biridir. Çok yönlü bir renktir ve modaya uygun, sinirli ve hatta zarif görünebilir. Yani, herkese ve her duruma uygundur. Bununla birlikte, oje koleksiyonunuza eklemek için mükemmel bir renk ve bir dahaki sefere manikür salonunu ziyaret ettiğinizde tırnaklarınızda denemek için harika bir renk olduğunu düşünüyoruz. Size gümüş çivi ilhamı vermek için en iyi 23 gümüş çiviye sahibiz. Parıltı, kelebekler, kalpler ve hatta bazı ince manikürler bulacaksınız. İlham almak için bir göz atın! Bir sonraki DIY tırnak sanat projeniz için bunlardan bazılarını kendiniz bile deneyebilirsiniz..

1. Gri ve Gümüş Çiviler

İlk tırnak fikri basit ve süper sevimli. Burada kısa tırnaklarımız var. İki çivi metalik gümüş, diğerleri açık gri. Parıltılı gümüşte bir vurgu çivisi de var. Gri ve gümüş renk kombinasyonu çok şık ve giymesi kolay. Bu görünümü herhangi bir gri gölgeyle yeniden oluşturabilirsiniz. Bu tasarım daha uzun tırnaklarda da harika görünecek.

Kısa Gümüş ve Gri Çiviler

Kaynak: @getbuffednails

2. Metalik Gümüş Çiviler

Gümüş bir ifade vermek istiyorsanız, bu tırnak fikri tam size göre. Bu mani, tamamı modaya uygun metalik gümüş kromla boyanmış uzun tırnaklara sahiptir. Böyle cesur ama tasarım oluşturmak kolaydır. Bunun gibi ojeleri internetten satın alabilirsiniz. Bunu böyle basit tutun ya da parıltı veya yapay elmaslarla süsleyebilirsiniz..

Metalik Gümüş Tırnak Tasarımı

Kaynak: @_beyliz_

3. Güzel Kelebek Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Bu tırnaklar büyülü bir gümüş kelebek tasarımına sahiptir. Böylece, iki çivi dokulu dalga sanatına sahiptir ve diğer üç çivi gümüş kelebek kanadı tasarımıyla süslenmiştir. Çarpıcı bir mani ve kanatlar eterik görünüyor. Kanatları elle boyayabilirsiniz ve tüm farklı kanat tasarımları için çevrimiçi eğitimler var. Tam gümüş payet kelebekler çevrimiçi olarak mevcuttur.

Güzel Kelebek Tabut Çivileri

Kaynak: @riyathai87

4. Gümüş Folyo Uçlu Çıplak Çiviler

Ardından, gümüş giymenin çarpıcı ve şık bir yolu var. Bu görünüm için tırnaklar çıplaktır ve her birinin gümüş bir holografik ucu vardır. Ayrıca her tırnağın ortasında beyaz bir şerit bulunur. Bu, gümüş takmanın modaya uygun bir yoludur ve oldukça düşük anahtardır. Bu, yeni tırnak sanatını denemekten hoşlanan ancak çok cesur bir şeyden hoşlanmayanlar için harika. Bu tasarım tırnak folyoları ile oluşturulmuş gibi görünüyor ve bunlar internetten satın alınabiliyor..

Gümüş Folyo Uçlu Nude Nails

Kaynak: @superflynails

5. Pembe Mermer ve Parıltılı Çiviler

Sevimli ve parlak tırnak sanatını giymeyi sever misiniz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Üç çivi pembe ve beyaz mermer işlemeli, bir çivi gümüş yaldızla kaplanmıştır. Pembenin iki farklı tonu kullanılmış ve tüm renkler gümüşü mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Bu, ilkbahar ve yaz için mükemmel olacak eğlenceli ve canlı bir tırnak fikri..

Pembe Mermer ve Parıltılı Çiviler

Kaynak: @nailbykatrins

6. Fransız Ombre ve Gümüş Işıltı

Gümüş çok yönlüdür, bu nedenle bir gün sinirli ve modaya uygun olabilir ve ertesi gün yumuşak ve zarif olabilir. Bu mani çok şık. Bazı tırnaklarda Fransız ombresi bulunur. Fransız ombre klasik pembe ve beyaz renkleri ile bir Fransız manisine benzer ancak ombre oluşturmak için harmanlanmıştır. Diğerleri gümüş simlerle süslenirken. Bu glam ve güzel bir tırnak fikri. Herkese yakışacak ve düğün gibi durumlar için harika olacak.

Gümüş Parıltılı Fransız Ombre Tırnakları

Kaynak: @joannasnails

7. Gümüş Kalpler Tırnak Tasarımı

Bir sonraki gümüş çivi fikri çok güzel ve şirin! Bu görünüm için tırnaklar beyaza başlar ve ardından uçlara doğru netleşir. Şeffaf bölümler ayrıca gümüş pul kalplerle süslenmiştir. Kalpleri seviyoruz çünkü şık ve tatlılar. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya çevrimiçi olarak gümüş kalpler satın alabilir ve herhangi bir blok renk tabanına yapıştırabilirsiniz. Tüm tırnağınızı beyaza veya pembeye boyayabilir ve ardından kalplerle süsleyebilirsiniz..

Gümüş Kalpler Tırnak Tasarımı

Kaynak: @sheadgüzellik

8. Gümüş Parıltılı Tabut Çivileri

Parıltıyı sever misin? Eğer öyleyse, bu maniye bir göz atın. İki çivi tamamen gümüş yaldızla kaplanırken, diğerleri uçlara doğru gümüş parıltılı beyazdır. Renkler çarpıcı ve parıltı çok ışıltılı ve çekici. Bu, düğünler ve partiler için harika olacak başka bir zarif mani. Bunun gibi tırnak sanatı, uzun bir stiletto şekliyle de harika görünürdü..

Gümüş Parıltılı Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbyeffi

9. Çıplak ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Sırada, şık ve takması kolay başka bir tırnak fikrimiz var. Çiviler tabut şeklindedir. Üçü çıplak boyanmış, diğerleri gümüş ve ışıltılı. Her elde birer çivi de elmas taklidi ile süslenmiştir. Çarpıcı ve şık bir mani. Nude renk gümüş parıltıyı azaltıyor, bu yüzden göz alıcı ama daha sade tırnakları sevenler için mükemmel.

Nude ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @nailbybano

10. Glam ve Işıltılı Mani

Bu sonraki tırnak fikri, başka bir ışıltılı ve çekici. Burada tamamen parıltıyla kaplı uzun tırnaklarımız var. Çivinin tabanı açık gümüş parıltılıdır, tırnakların uçları daha büyük parıltılı parçacıklarla daha koyudur. Bu maniyi seviyoruz ve iki parıltı türünün birlikte harika göründüğünü düşünüyoruz..

Glam ve Işıltılı Gümüş Mani

Kaynak: @nailbyeffi

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos