15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2021 İçin Sevdiğimiz 21 Çıplak Ombre Çivi

Ombre hala en popüler tırnak tasarımlarından biridir. Şık, kullanımı kolay ve her renk kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Ombre sanatınızda kullanımı kolay olan renklerden biri de nude. Nude şıktır, her rengi tamamlar ve istediğiniz kadar ince veya cesur olabilir. Yani ombre sanatını seviyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün size göstermek için 21 muhteşem çıplak ombre çivi var. Sade renk kombinasyonlarımız, canlı maniler ve daha fazlası var. Yeni fikirler edinmek için bir göz atın. Çevrimiçi olarak takip edilmesi kolay birçok ombre tırnak öğreticisi olduğundan, bunlardan bazılarını kendiniz yeniden yaratmayı deneyebilirsiniz..

1. Zarif Çıplak Ombre Çiviler

İlk önce bu basit ve şık ombre fikrimiz var. Yani bu mani için tırnaklar yumuşak bir çıplak renkle başlar ve ardından tırnaklar beyaza karışır. Bu güzel bir Fransız ombre görünümü yaratır. Bu gibi tırnaklar çok zariftir ve her gün veya özel bir gün için giyilebilirler. Beyaz ile herhangi bir nude tonu kullanılabilir..

Elegant Nude Ombre Nails

Kaynak: @nailbycambria

2. Mat Yılan Baskılı Tabut Çivileri

Nude ombre ile pek çok harika tasarım yaratabilirsiniz ve bir sonraki bu harika. Burada yılan baskılı ombre ile hafif çıplak tırnaklarımız var. Böylece tırnaklar mat ve çıplak olur ve ardından renk çok tonlu dokulu yılan baskısına dönüşür. Bu böyle ve modaya uygun ve benzersiz bir tasarım. Açıklama yapmayı seven bayanlar için mükemmel.

Mat Yılan Baskılı Tabut Çivileri

Kaynak: @sheadgüzellik

3. Işıltılı Ombre Stiletto Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri ışıltılı ve şık. Bu mani, açık ten rengiyle başlayan uzun stiletto tırnaklara sahiptir ve daha sonra tırnaklar üstte bir ışıltı süpürme ile belirginleşir. Güzel bir tırnak fikri ve partiler için harika olurdu. Bunu yeniden oluşturabilir veya herhangi bir parıltılı rengi çıplak olarak kullanabilirsiniz..

Işıltılı Ombre Stiletto Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

4. Alev Sanatı ile Çıplak Ombre Tasarımı

Cesur tırnak sanatını seviyorsanız, bu fikir tam size göre! Her çivi farklıdır ve ten rengi ve beyaz ombrenin yanı sıra parıltılı ombre içerir. İki çivi de modaya uygun alevli çivi sanatına sahiptir. Alevler çok havalı görünüyor ve ombreyi gerçekten canlandırıyorlar. Alevli çivi sanatı için çevrimiçi öğreticiler bulabilirsiniz..

Alev Sanatı ile Nude Ombre Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbykatrins

5. Neon Turuncu ve Çıplak Ombre

Sonra, oldukça turuncu bir ombre fikrimiz var. Bu görünüm için tırnaklar uzun ve tabut şeklindedir. Tırnak çıplak başlar ve ardından güzel bir neon turuncu renge karışır. Bu, ilkbahar ve yaz için mükemmel olan sevimli ve eğlenceli bir tasarım. Bu tırnakları yeniden oluşturabilir veya herhangi bir ten rengine uyacağı için daha parlak veya daha koyu turuncu bir ton kullanabilirsiniz..

Neon Turuncu Tabut Çivilerine Çıplak

Kaynak: @nailby_evon

6. Rhinestones ile Zarif Ombre

Bir sonraki tırnak fikri, zarif Fransız ombresini giymenin başka bir yolunu sunuyor. Bu sefer tırnaklar beyaz ombre ile yumuşak bir taban rengidir. Her eldeki bir çivi de yapay elmaslarla süslenmiştir. Eklenen kristaller tasarımı gerçekten büyülüyor. Yapay elmasları çevrimiçi satın alabilir ve tırnak yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsiniz. Bunun gibi vurgulu tırnaklar oluşturun veya tüm tırnaklarınıza değerli taşlar koyun.

Rhinestones ile Zarif Ombre Çiviler

Kaynak: @sheadgüzellik

7. Nude ve Nane Yeşili Ombre

Parlak ve modaya uygun oje renkleri giymeyi sever misiniz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Burada ten rengi ve nane yeşili bir ombreye sahip uzun tabut tırnaklarımız var. Bu şık pastel yeşil, ilkbahar ve yaz aylarında çok sevimli görünecek. Benzer bir maniyi yeniden oluşturabilir veya daha fazla yeşil renk ekleyebilirsiniz. Tasarım, daha koyu yeşil bir gölge kullanılarak sonbahar ve kış için uyarlanabilir..

Nude ve Mint Yeşili Ombre Tırnaklar

Kaynak: @chaunlegend

8. Şık Sarı ve Çıplak Tırnaklar

Nude ile harika görünen bir diğer renk ise sarıdır. Bu sonraki tasarım, nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösterir. Bu mani, uzun tabut tırnaklarına sahiptir ve çoğu farklı tırnak sanatına sahiptir. Bir oje simli ombre, diğeri parlak sarı ombre, diğeri ise nude ve sarı simli ombre. Gördüğünüz gibi, açık sarı gölge, çıplak ile çarpıcı görünüyor. Bu herkese uyacak modern ve şık bir mani. Bunu yeniden yaratın veya tüm tırnaklara ombre uygulayın.

Nude ve Sarı Ombre Tırnaklar

Kaynak: @solinsnaglar

9. Tabut Çivileri için Sevimli Ombre Tasarımı

Nudenin o kadar çok farklı tonu var ki, her seferinde farklı bir ombre görünümü yaratabilirsiniz. Burada başka bir beyaz ombre versiyonumuz var ama bu daha koyu ten rengi bir ton kullanıyor. Gördüğünüz gibi, bu maniyi gerçekten sevimli ve ince yapan daha az pembe tonu var. Bu çarpıcı tasarım düğünler ve gelinler için mükemmel olurdu.

Nude ve Beyaz Ombre Tırnaklar

Kaynak: @clari_s_nails

10. Bahar için Pastel Ombre Çiviler

Bu sonraki fikir bizim favorilerimizden biri! Mani, tabanda parlak çıplak olan çok uzun tabut tırnaklarına sahiptir ve ardından renk farklı bir pastel renge karışır. Her çivi ayrıca güzel 3D çiçeklerle kaplıdır. Pastel gölgeyi nü ile seviyoruz ve çiçekler göz alıcı bir son dokunuş. Bu tırnak tasarımı bahar için mükemmeldir. Bu tırnakları yeniden oluşturun veya farklı bir tırnak şekli ve renk kombinasyonu kullanın.

Çiçekli Nude ve Pastel Ombre Tırnaklar

Kaynak: @clari_s_nails

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos