15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Sevdiğimiz 23 Sevimli Yan Örgü Saç Modeli

Son zamanlarda saçınızdan biraz sıkıldıysanız ve kuaföre kestirmek veya renklendirmek için gidemiyorsanız, işte tam da ihtiyacınız olan şey bu. Size göstermek için en iyi 23 yan örgü saç modelini bulduk. Örgüler saçınızı canlandırmanın çok kolay bir yoludur ve yan örgüler gevşek saçlar, at kuyruğu, glam updos ve daha pek çok şeyde kullanılabilir. Sadece bu değil, her duruma uygun bir yan örgü var. Öyleyse, bir göz atın ve hangi saç stillerini yaratabileceğinizi görün. Hatta pratik yapıp hepsini giyebilirsin çünkü favorini seçemeyeceksin!

1. Basit Hollandalı Yan Örgüler

İlk saç modeli iki basit yan örgüye sahiptir. Bu klasik bir saç modeli, giymesi kolay ve herkese yakışıyor. Yaz için harika bir stildir ve egzersiz yapmak istediğiniz zamanlar ve daha fazlası için saçlarınızı yoldan uzak tutmak için pratiktir. İnternette benzer bir görünüm için öğreticiler bulabilir ve hem uzun hem de kısa saçlarda yeniden oluşturulabilir..

Basit Hollandalı Yan Örgüler

Kaynak: @michaelgrayhair

2. Zarif Örgülü Kabarık

Yan örgüler hem gündelik olabilir hem de özel bir durum için göz alıcı olabilir. İşte yan örgüyü daha şık bir şekilde nasıl takabileceğiniz. Saç, başın yanında bir kafa bandı gibi uzanan gevşek bir balık kuyruğu örgüsüne örülmüştür. Önde gevşek bukleler var ve saçın geri kalanı alçak bir kabarıklıkta. Bu çarpıcı bir kabarık ve düğünler ve balo için mükemmel.

Zarif Örgülü Kabarık

Kaynak: @lenabogucharskaya

3. Kısa Saçlar İçin Sevimli Yan Örgü

Ardından, sevimli bir yan örgümüz var ve bu bizim favori görünümlerimizden biri. Bu saç modeli dokulu bir bob’a sahiptir ve saç bir yandan örülmüştür. Örgü ayrıca bazı kurdele ve boncuklarla süslenmiştir. Bunu seviyoruz çünkü kurdele ve aksesuarlar örgünün şık ve benzersiz görünmesini sağlıyor. Bu görünümü herhangi bir renkteki benzer saç aksesuarlarıyla yeniden oluşturabilirsiniz..

Kısa Saçlar İçin Sevimli Yan Örgü

Kaynak: @natalieannehair

4. At Kuyruklu Yan Örgü

Yan örgü, at kuyruğunu canlandırmanın harika bir yoludur. Burada, yandan şık ve gevşek bir örgü ile basit bir at kuyruğumuz var. Çok hoş bir görünüm ve bu model için balık kuyruğundan üç tele kadar herhangi bir örgü tipini kullanabilirsiniz. Bu yaz için başka bir güzel saç fikri. Ayrıca plaj havası var.

At Kuyruklu Yan Örgü

Kaynak: @blohaute

5. Kalın Açık Pembe Yan Örgüler

Bir sonraki saç fikri, muhteşem bir stil ve saç rengine sahiptir. Bu görünüm, ortada buluşan iki yan örgülü dalgalı saçlara sahiptir. İki örgü, sevimli bir yarı yukarı, yarı aşağı stil yaratır. Bu yeterince sevimli değilse, saç da pastel pembe tonudur. Bu saç fikrini seviyoruz ve daha cesur bir görünüm istiyorsanız renk denemek harika.

Kalın Açık Pembe Yan Örgüler

Kaynak: @hairicome_

6. Saç Halkalı Uzun Yan Örgü

Bu sıradaki saç modeli bizim favorilerimizden bir diğeri! Saç çok uzun ve bir yan kısmı ile şık. Bir tarafta saçlar gevşek bırakılır ve diğerinde bir örgü bulunur. Örgü ayrıca saç halkaları ile aksesuarlandırılmıştır. Saç halkaları, saçınıza modaya uygun ve keskin bir görünüm kazandırmanın harika bir yoludur. Bunları online olarak satın alabilir ve herhangi bir örgü modeli ile kullanabilirsiniz..

Saç Halkalı Uzun Yan Örgü

Kaynak: @sherrymaldonado

7. Dalgalı Küçük Yan Örgü

Daha özel bir gün için bir saç modeli arıyorsanız, buna bir göz atmalısınız. Burada küçük bir yan örgülü uzun dalgalarımız var. Stil, ışıltılı bir aksesuarla tamamlanır. Bunu yeniden yaratabilir veya örgüyü şık saçlarla veya daha sıkı buklelerle deneyebilirsiniz. Böyle saçlar nedime ve balo için harika.

Dalgalı Küçük Yan Örgü

Kaynak: @lenabogucharskaya

8. Şık Yan Örgülü At Kuyruğu

At kuyruklu örgüler gibi mi? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Bu saç modeli, at kuyruğuna bağlanan bir yan örgü ile uzun bir at kuyruğuna sahiptir. Bu basit bir fikir ve çok şık görünüyor. Bunun gibi saçlar çok yönlüdür ve her duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilir. Spor salonundan bir geceye kadar, bu saç sizi örtecek.

Şık Yan Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @sherrymaldonado

9. Bukleli Güzel Örgüler

Tüm örgüler büyük ve cesur olmak zorunda değildir. Bunun gibi daha küçük ve daha ince yan örgülere sahip olabilirsiniz. Bu görünüm için saçlar, ortada buluşan iki ince örgü ile kıvırcıktır. Herkese yakışacak sevimli ve güzel bir görünüm. Bunun gibi bir saç modeli yaz, festivaller ve daha özel etkinlikler için harika. Çiçekler gibi bazı aksesuarlar bile ekleyebilirsiniz..

Bukleli Güzel Örgüler

Kaynak: @güzellikbyjenniferr

10. Uzun Saçlar İçin Büyük Aksesuarlı Yan Örgü

Ardından, size göstermek için başka bir aksesuarlı görünümümüz var. Saç, geniş bir yan örgü şeklinde şekillendirilir. Bu, yazlık ve kumsal bir havası olan dokulu bir balık kuyruğu örgüsüdür. Stil, birçok sevimli kliple tamamlandı. Klipleri seviyoruz çünkü farklı tasarımlar benzersiz görünüyor. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya daha küçük ve daha şık bir örgü deneyebilirsiniz. Bunun gibi saç tokaları internetten satın alınabilir.

Uzun Saçlar İçin Büyük Aksesuarlı Yan Örgü

Kaynak: @blohaute

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos