15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020 İçin 63 Çarpıcı Balo Saç Fikirleri

51. Daha Kısa Saçlar İçin Çarpıcı Balo Saç Modeli

Daha kısa saçlarınız varsa, bir sonraki fikri görmeniz gerekir. Burada, başın ortasında arkada buluşan iki yan örgüye sahip orta uzunlukta saçlarımız var. Herkese yakışacak sevimli ve kolay giyilebilen bir tarz. Şimdi, bu stil orta uzunlukta saçlarda, ancak görünümü çok kısa boblara kadar daha kısa uzunluklarda yeniden yaratabilirsiniz. Bu nedenle, modaya uygun bob kesime sahip olanlar için mükemmeldir..

Daha Kısa Saçlar İçin Çarpıcı Balo Saç Modeli

Kaynak: @voudetranca

52. Yan Bükümlü Güzel At Kuyruğu

At kuyruğu sever misin? O zaman bu sizin için başka bir harika stil. Bu sefer saç, güzel bir yandan kıvrımlı alçak bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilir. Büküm bir örgüye benziyor, bu yüzden örgülerden hoşlanan ama aynı zamanda şık, zarif ve daha benzersiz bir tarz isteyenler için harika. Bunu yeniden yaratabilirsin, yoksa büküm de bir topuzla harika görünür..

Yan Bükümlü Güzel At Kuyruğu

Kaynak: @jodycallanhair

53. Düşük Topuzlu ve Sevimli Kalp Aksesuarlı Örgüler

Ardından, başka bir güzel ve aksesuarlı görünümümüz var. Saç, ense kısmında alçak bir topuz halinde buluşan iki gevşek örgüye sahiptir. Bu tarz, yapay elmaslarla süslenmiş kalp şeklinde klipslerle tamamlanmıştır. Romantik aksesuarları ve modaya uygun kabarıklığı seviyoruz. Böyle saçlar herkese yakışır. Bu stili deneyin ya da benzer saç tokaları ve at kuyruğu ile örgüleri deneyebilirsiniz..

Düşük Topuzlu ve Sevimli Kalp Aksesuarlı Örgüler

Kaynak: @hairby_chrissy

54. Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Bir sonraki saç modeli başka bir yüksek at kuyruğuna sahiptir. Bu görünüm için saçın üst kısmı hacimlidir, yan örgü vardır ve saç modeli at kuyruğu ile tamamlanır. Sinirli ve güzel bir görünüm. Bu, modaya uygun ve zarif arasında bir denge yaratan bir saç modeli, rock piliçleri için mükemmel bir balo stili..

Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Kaynak: @kassiahair2

55. Kıvırcık Saçlar İçin Zarif Kabarık

Doğal ve sıkı bukleleriniz varsa, kabarık bir makyaj yapmak zor olabilir. Bununla birlikte, bu sonraki fikir, balo gibi özel bir fırsat için kabarık bir kıyafet giymenin güzel bir yolunu gösteriyor. Saç, ense kısmında alçak bir kabarıklıkta şekillenir ve gevşek bukleler de vardır. Çarpıcı bir saç fikri ve gevşek bukleler muhteşem. Aşağıdaki sayfada bu saç modeli için bir YouTube eğitimine göz atabilirsiniz..

Doğal Saçlar İçin Zarif Balo Kabarıklığı

Kaynak: @natural.nikah

56. Örgüler ve Aksesuarlar ile Trendy Balo Saçları

Bu sonraki fikri seviyoruz, en sevdiğimiz görünümlerden biri! Saç dokulu dalgalar ve iki tek örgü ile orta uzunluktadır. Bu tarz şık saç tokalarıyla tamamlanır. Büyüleyici görünmenize izin veren ama aynı zamanda benzersiz stil anlayışınızı da gösteren güzel bir saç modeli. Benzer klipleri çevrimiçi olarak satın alabilir ve bu tarz bir stil, kısa boblardan çok uzun saçlara kadar herhangi bir saç uzunluğunda oluşturulabilir..

Örgüler ve Aksesuarlar ile Trendy Balo Saçı

Kaynak: @kykhair

57. Şık ve Şık Düşük At Kuyruğu

Giymesi kolay şık bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Saç, önde gevşek bukleler ile alçak ve dokulu bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiştir. Herkese yakışacak şık bir görünümdür. Bu, daha kısa saçlar için harikadır, ancak daha uzun saç uzunluklarında da yeniden oluşturulabilir. Bu basit ve çarpıcı balo saç modeli.

Şık ve Şık Düşük At Kuyruğu

Kaynak: @jodycallanhair

58. Balo için Örgülü Yarım Kabarık

Ardından, size göstermek için başka bir yarım kabarıklığımız var. Saçlar uzun ve güzel kıvrılmış. Ayrıca başın arkasında buluşan iki yan örgü vardır. Plaj havası olan başka bir zarif saç modeli. Bunu yeniden yaratabilir veya stili daha da güzelleştirmek için örgülere küçük çiçekler veya yapay elmaslarla süsleyebilirsiniz..

Balo için Örgülü Yarım Kabarık

Kaynak: @sarahspadaforahair

59. Tıknaz Örgülü Düşük Topuz

Örgülü stilleri seviyorsanız, bunu kontrol etmeniz gerekir. Bu görünüm için saç, kalın bir yan örgü, düşük bir topuz ve önde gevşek bukleler içeriyor. Bu güzel bir kabarık ve topuzun yandan nasıl giyildiğini seviyoruz çünkü popüler stile daha trend ve daha benzersiz bir görünüm kazandırıyor.

Kalın Örgülü Düşük Topuz

Kaynak: @olhaessatranca

60. Bukleli Yüksek At Kuyruğu

Bir sonraki saç modeli başka bir muhteşem at kuyruğuna sahip. Saç, yüzü güzel bir şekilde çerçeveleyen ön kısımda gevşek saçlarla yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiştir. Saçlara zarif bukleler de eklendi. Çarpıcı ve giymesi kolay bir tarz ve herhangi bir balo elbisesi ve makyajıyla harika görünecek..

Balo için Zarif Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @dommiecole

61. İki Yan Örgülü Kabarık

Burada sunulan saç stillerinden birkaçı sadece bir yandan örgü kullanır, peki ya iki tane giyseydiniz? İki örgü takarak bunun gibi çarpıcı bir stile sahip olabilirsiniz! Saç, her ikisi de düşük bir kabarıklıkta buluşan iki farklı yan örgüye sahiptir. Gördüğünüz gibi, örgüler muhteşem görünüyor! Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya iki farklı örgü türünü deneyebilirsiniz. Her iki örgü de aynı olabilir.

İki Yan Örgülü Kabarık

Kaynak: @samirasjewelry

62. Eşsiz ve Trendy Balo Saçı

Büyüleyici görünmek, aynı zamanda modaya uygun ve benzersiz görünmek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bu tarzı görmelisiniz. Burada düşük bir at kuyruğumuz var. Saçlar üst kısımda örülmüştür ve tek yan örgü de bulunmaktadır. Bunu seviyoruz çünkü iki farklı örgü stili at kuyruğu ile harika görünüyor. Bu, baloda kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen biri için mükemmel.

Eşsiz ve Trendy Balo Saçı

Kaynak: @olhaessatranca

63. Çarpıcı Düşük At Kuyruğu

Ardından, size göstereceğimiz başka bir alçak at kuyruğumuz var. Saçın üst kısmında hacim vardır ve saçlar güzelce kıvrılır. Bu görünüm, öndeki gevşek bukleler ve küçük değerli taşlarla da tamamlanmıştır. Herkesin üzerinde harika görünecek glam ve çarpıcı bir stil. Bu mükemmel balo at kuyruğu.

Çarpıcı Düşük At Kuyruğu

Kaynak: @tonyastylist

Balo için mükemmel saç modelini bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos