15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Denenecek 63 Badass Tribal Örgü Saç Modeli

51. Şirin Yarım Yukarı Topuz

Ardından, size göstermek için sevimli ve rahat bir stilimiz var. Burada uzun kabile örgülerimiz var. Yarısı gevşek bırakılır ve diğer yarısı yüksek bir topuz haline getirilir. Bu, giymesi kolay eğlenceli ve güzel bir stil. Benzer bir stil deneyebilir veya daha kısa örgüler kullanmayı deneyebilirsiniz. Daha sade bir görünüm için topuz daha alçakta şekillendirilebilir.

Şirin Yarım Topuz

Kaynak: @braidsbybah

52. Trendy Parlak Sarışın Örgüler

Sarı saç modellerini beğendiniz mi? Eğer öyleyse, size göstereceğimiz bir tane daha var. Bu sefer örgüler daha havalı ve daha parlak bir sarışınken, stilde şık örgü desenli gevşek örgüler var. Daha parlak sarışını seviyoruz çünkü daha çok ifade ediyor. Bu, trend belirleyen bayanlar için mükemmel olan sinirli bir görünüm..

Trendy Parlak Sarışın Örgüler

Kaynak: @kitokobysarah

53. Boncuklu ve Aksesuarlı Muhteşem Tribal Örgüler

Bir sonraki saç fikri, başka bir aksesuarlı görünüme sahip. Bu tarz, boncuklar, girdaplar ve daha fazlasıyla aksesuarlandırılmış uzun kabile örgülerine sahiptir. Çarpıcı bir görünüm ve aksesuarlar saçı gerçekten eşsiz kılıyor. Bunu yeniden oluşturabilir veya farklı boncuklarla benzer örgüler deneyebilirsiniz. Aksesuarlarla eğlenin ve dünyaya kişisel tarzınızı gösterin.

Boncuklu ve Aksesuarlı Muhteşem Tribal Örgüler

Kaynak: @kersti.pitre

54. Siyah ve Açık Pembe Örgüler

Sırada, başka bir eğlenceli saç rengi fikrimiz var. Bu sefer örgüler çok uzun ve saçların bir kısmı şekillendirilmiş. Arkadaki saç kısmı da açık pembe renktedir. Bu çok tonlu görünümü seviyoruz, çok moda ve sinirli. Bunu yeniden oluşturabilir veya farklı bir pembe ton seçebilirsiniz. Bu saç modeli ile kırmızı harika bir seçim olur!

Siyah ve Açık Pembe Tribal Örgüler

Kaynak: @braidsbybah

55. Üçgen Parçalı ve Boncuklu Örgülü Bob

Örgülü bobları sever misin? Eğer öyleyse, bir sonraki bakışı görmeniz gerekir. Burada üçgen parçaları ve şeffaf boncukları olan sevimli bir bobumuz var. Üçgen parçalara bayılıyoruz çünkü çok şıklar ve klasik bob’u canlandırıyorlar. Bu güzel ve modaya uygun bir saç fikri. Bunu yeniden oluşturun veya farklı boncuklar kullanabilirsiniz. Boncukları atabilir ve bob’un basit bir versiyonuna gidebilirsiniz..

Üçgen Parçalı ve Boncuklu Örgülü Bob

Kaynak: @pearlthestylist_

56. Küçük Yarım Yukarı Örgüler

Kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel. Örgülerin yarısı gevşek bırakılır ve yarısı yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilir. Önde patlama yaratan daha kısa örgüler de vardır. Bütün bunlar yetmezse, örgüler altın boncuklarla da süslenir. Bu cornrow kabile örgüleri harika!

Boncuklu Küçük Tribal Örgüler

Kaynak: @zumbahairgüzellik

57. Kıvırcık Örgü ile Örgülü Stil

Modanın olmazsa olmazı haline gelen bir diğer renk ise gri. Ardından, size göstermek için havalı bir gri stilimiz var. Bu görünüm için, saçlar önde örülür, arkada ise gevşek saçlar bulunur. Kıvırcık örgü, siyah ve gri rengin bir karışımıdır. Kendini ifade etmeyi seven bayanlar için mükemmel olan eşsiz bir görünüm. Bunu yeniden yaratın ya da griyi farklı bir örgülü stilde deneyebilirsiniz..

Trendy Siyah ve Gri Örgülü Stil

Kaynak: @ckdess

58. Düzgün Kabile Cornrows

Belki daha basit saç modelleri daha çok senin işindir? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada geriye doğru taranmış uzun kabile örgülerimiz var. Güzel ve kolay giyilebilen bir modeldir. Böyle saçlar herkese çok yakışacak, sade tutabilir ya da aksesuarlarla saçı canlandırabilirsin. Bu tarz daha kısa örgülerle de harika görünecek.

Temiz Kabile Cornrows

Kaynak: @silverhairgh

59. Sıcak Kahverengi Renkle Kolay Giyilebilir Örgüler

Sonra, giymesi kolay başka bir stilimiz var ama bu biraz renkle canlandırıldı. Yani bu örgüler uzundur ve iki orta örgü ile geriye doğru süpürülür. Saç da güzel bir kahverengi tonudur. Rengin gerçekten stilde bir fark yarattığını düşünüyoruz. Bunun gibi kahverengi tonlar herkese yakışacak ve her mevsime yakışacak.

Sıcak Kahve Rengi ile Kolay Giyilebilir Örgüler

Kaynak: @lerato_falasie

60. Boncuklu Sevimli Bob Örgüler

Bu sıradaki saç modeli bizim favorilerimizden bir diğeri. Saç, şık ve düzgün bir desende güzelce örülür. Bu örgüler ayrıca altta şeffaf boncuklarla orta uzunluktadır. Deseni, boncukları ve uzunluğu seviyoruz. Bu sadece her yaşa uygun sevimli ve güzel bir stil. Tabii ki, bunu yeniden yaratabilir veya farklı boncuklarla stili deneyebilirsiniz..

Boncuklu Sevimli Bob Örgüler

Kaynak: @zumbahairgüzellik

61. Güzel Ombre Örgülü Saç Modeli

Ombre hala olmazsa olmaz bir görünüm ve bu örgüler nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösteriyor. Gördüğünüz gibi, saçlar modaya uygun örgülü bir desende şekillendi. Saç da siyah başlar ve daha sonra kahverengi bir gölgeye karışır. Bu ombre güzeldir ve doğal görünen rengi, giymesi kolay olduğu anlamına gelir. Benzer bir görünüm deneyebilir veya ombre ile daha cesur olabilirsiniz..

Güzel Ombre Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @zumbahairgüzellik

62. Sarışın Örgüler

Ardından, size göstermek için başka bir glam görünümümüz var. Burada çarpıcı örgü desenli uzun örgülerimiz var. Saçları da sarı. Örgülerin uzunluğu ve rengi sadece muhteşem. Bunun gibi bir saç modeli harika olacak, bu yüzden etkilemek için giyinmek istediğiniz zamanlar için mükemmel. Bu örgü modelini renk eklemeden de deneyebilirsiniz..

Sarışın Tribal Örgüler

Kaynak: @missy_did_em

63. Tıknaz Orta Örgüler

Bir sonraki saç modeli, modaya uygun kabile mısır tarlalarına sahiptir. Saçın tepesinde muhteşem bir desen var ve gerçek örgüler orta uzunlukta. Her örgü ayrıca boncuklarla süslenmiştir. Herkese yakışacak eğlenceli, güzel ve şık bir görünüm. Stil herhangi bir boncukla ve herhangi bir uzunlukta yeniden oluşturulabilir.

Tıknaz Orta Tribal Örgüler

Kaynak: @zumbahairgüzellik

Umarız denemek için mükemmel yeni saç stilini bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos