15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020’de Kopyalanacak En İyi 88 ​​Siyah Örgülü Saç Modeli

61. Örgülerde İnce ve Uzun Besleme

Bu sonraki saç fikri şık ve ve açıklama yapma. Örgülerdeki bu uzun besleme çok şık ve desen karmaşık ve düzgün. Böyle bir saç modeli herkese yakışacak ve her durumda göz alıcı görünmenizi sağlayacaktır. Buna benzer bir görünüm deneyebilir veya daha kısa bir sürüm deneyebilirsiniz. Omuz uzunluğu harika görünecek.

Örgülerde İnce ve Uzun Besleme

Kaynak: @cutelooksdar

62. Zig Zag Parçalı Cornrows

Bir sonraki saç fikrimiz modaya uygun bayanlar için mükemmel. Burada zig zag kısmı olan dört mısır tarlası var ve örgülerin içinden de sarışınlar geçiyor. Zig zag deseni çok şık ve benzersiz. Bunun gibi bir desen, bireysel tarzınızı gösterir. Bunu yeniden oluşturun veya örgüleri farklı bir renkte deneyin. Kırmızı veya canlı ombre harika görünecek.

Zig Zag Parçalı Cornrows

Kaynak: @erica_letstalkhair

63. Şık Ombre Örgüler

Ombre’den bahsetmişken, şimdi size göstermek için şık bir ombre görünümümüz var. Burada kökü siyah olan uzun örgülerimiz var ve daha sonra saçlar koyu bakırımsı bir gölgeye dönüşüyor. Ombre çok güzel ve şık. Bunu yeniden oluşturabilir veya ombre için seçtiğiniz herhangi bir rengi deneyebilirsiniz..

Şık Ombre Örgüler

Kaynak: @jalicia_hairstyles

64. Boncuklu ve Kabuklu Muhteşem Örgüler

Ardından, size yaz için harika olacağını gösterecek başka bir saç fikrimiz var. Saçlar uzun örgüler halinde şekillendirilir. Tüm örgüler uçlarında boncuklarla süslenmiştir ve ikisi deniz kabuğu gibi başka şeylerle süslenmiştir. Gördüğünüz gibi, kabuklar çok şirin ve yazlık görünüyor! Bu, tatiller için mükemmel olacak başka bir görünüm.

Boncuklu ve Kabuklu Muhteşem Örgüler

Kaynak: @nadirah.ali

65. Örgülerde Yarı Yukarı, Yarı Aşağı Besleme

Örgüleri şekillendirmenin popüler bir yolu yarı yukarı ve yarı aşağıdır. İşte şık bir örnek. Bu görünüm için saç, kıvırcık uçlu uzun örgüler halinde şekillendirilir. Örgülerin yarısı gevşek diğer yarısı at kuyruğu şeklindedir. Yarım at kuyruğu çok sevimli ve havalı bir görünüm. Böyle saçlar herkese çok yakışacak ve atkuyruğu kısa örgülerle de harika görünecek..

Örgülerde Yarı Yukarı, Yarı Aşağı Besleme

Kaynak: @fancy_claws

66. Kıvırcık Uçlu Limonata Örgüleri

Bunun gibi örgülü bir saç modeli ile kalabalığın arasından sıyrılın! Kafadaki saçlar modaya uygun ve karmaşık bir desende örülmüştür. Bir tarafta iki örgü var ve geri kalanı diğer tarafa takılıyor. Örgüler de kıvırcık uçlara sahiptir. Böyle saçlar limonata örgülerinden sıkılan, yeni ve şık bir görünüm denemek isteyen bayanlar için birebir..

Kıvırcık Uçlu Limonata Örgüler

Kaynak: @hairbywaavyk

67. Boncuklu Örgülü At Kuyruğu

At kuyruğu saç modellerini beğendiniz mi? O zaman bir sonraki bakışı görmelisin. Bu örgüler gök yüksekliğinde bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilir ve her bir örgünün uçları canlı boncuklarla süslenir. Boncuklar gerçekten bir açıklama yapıyor ve at kuyruğunu diğerlerinden farklı kılıyor. Benzer bir şeyi yeniden yaratın veya kendi bireysel tarzınızı temsil eden farklı renklerde boncuklar seçin.

Boncuklu Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @vanessamatsena

68. Örgülerde Bohem Yemi

Bir sonraki saç modeli modaya uygun ve muhteşem. Bu görünüm için kafadaki saçlar ince ve kalın örgüler halinde şekillendirilir ve saçların bir kısmı da kıvırcıktır. Saç ayrıca altın saç halkalarına sahiptir. Bu, herkese yakışacak şık ve kolay giyilen örgülü bir görünüm. Bu stili yeniden yaratabilir ya da örgüleri farklı aksesuarlarla ya da farklı bir renkte deneyebilirsiniz..

Örgülerde Bohem Yemi

Kaynak: @filthyrichresses

69. Güzel Halo Örgü

Ardından, güzel bir halo örgümüz var. Halo örgüler göz alıcıdır ve özel günler ve tatil sezonu için mükemmel bir saç modelidir. Bu muhteşem bir versiyon. Başın çevresini nazikçe saran kalın bir örgü ve başın arkasında da harika bir örgü deseni var. Bazı gevşek örgüler ve aksesuarlar da vardır. Bunun gibi saçlar herkese yakışır ve çevrimiçi halo örgü öğreticilerini bulabilirsiniz..

Güzel Halo Örgü

Kaynak: @magicfingersstudio

70. Sarışın Yarım Kabarık

Dramatik bir saç dönüşümü istiyorsanız, bu sizin için mükemmel. Burada yarım örgülü bir stilimiz var. Saçlar uzun sarı örgüler şeklinde şekillendirilmiştir. Yarısı gevşek ve yarısı yüksek topuzda. Ayrıca modaya uygun bir desen de var. Bu yaz için mükemmel olan çarpıcı bir görünüm. Bunu yeniden yaratabilir veya farklı bir sarışın tonunu deneyebilirsiniz. Daha sıcak tonlar daha doğal ve daha havalı görünecek, buzlu tonlar daha cesur olacak.

Sarışın Siyah Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @missy_did_em

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos