15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kısa Akrilik Tırnaklar için 63 Güzel Nail Art Tasarımları

51. Trendy Kısa Akrilik Çiviler

Sıradaki mani bizim favorilerimizden bir diğeri! Üç farklı tasarım kullanılır ve bunlar mermer, parıltı ve geometrik sanatı içerir. Bu çok glam ve modaya uygun bir fikir! Mermer eğitimlerini çevrimiçi olarak bulabilir ve daha karmaşık tırnak sanatı için tırnak şablonlarını çevrimiçi satın alabilirsiniz. Tüm görünümü yeniden yaratın ya da sadece mermer ve parıltı muhteşem görünecek.

Trendy Kısa Akrilik Çiviler

Kaynak: @blushnaiartist

52. Renkli Fransız İpuçları

Ardından, başka bir sevimli ve renkli görünümümüz var. Bu sefer tırnaklar çıplak ve her birinin farklı renkte bir ucu var. Uç renkleri pembe, sarı, klasik beyaz ve daha fazlasını içerir. Daha parlak renkler giymenin çok şık ve daha ince bir yolu. Benzer bir şey deneyin veya beş farklı canlı renk seçin.

Renkli Fransızca İpuçları

Kaynak: @nail_sunny

53. Güzel ve Eşsiz Pastel Mani

Eşsiz ve güzel tırnak sanatı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için olabilir. Görünen tırnaklardan ikisi yumuşak mavi bir ombreye sahipken, diğerlerinde neredeyse çiçeksi bir görünüm yaratan farklı renklerde kırıklar var. Başparmak tırnağı üzerindeki tasarımlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Bu güzel bir tırnak fikri ve ilkbahar ve yaz için harika.

Güzel ve Eşsiz Pastel Mani

Kaynak: @kangannynails

54. Glitter Ombre ve Mat Siyah Tırnaklar

Ardından, size göstermek için başka bir parıltılı tırnak tasarımımız var. Bazı tırnaklar mat siyah, biri ışıltılı pembe ve son tırnakta siyah ve pembe ombre var. Pembe sevimli ve hoş, mat siyah ise maniye bir avantaj sağlıyor. Bunu deneyebilir veya mat yerine parlak siyah kullanabilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız harika görünecek.

Glitter Ombre ve Mat Siyah Tırnaklar

Kaynak: @karlee.mcvee.nail.artist

55. Sevimli Botanik Kısa Çiviler

Pek çok farklı tırnak tasarımı var ama botanik sanatı çok popüler hale geldi. İşte onu giymenin muhteşem bir yolu. Bazı tırnaklar düzdür, ancak geri kalanı, ortasında parlak renkli bir şerit bulunan siyah botanik sanatına sahiptir. Eğlenceli ve yazlık bir tırnak tasarımıdır. Yapraklı ve çiçekli sanat, şablonlarla oluşturulabilir ve tırnak şablonlarını çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Sevimli Botanik Kısa Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

56. Canlı Pembe Tırnak Fikri

Belki de daha cesur tırnak sanatı ve karmaşık desenler senin işin değil mi? Eğer öyleyse, bunun gibi şık bir blok rengi tercih edebilirsiniz! Gördüğünüz gibi kısa tırnaklar canlı pembe renge boyanmış. Bu maniyi yaratmak ve giymek çok kolay. Neon rengi yazın olmazsa olmazı.

Canlı Neon Pembe Tırnak Fikir

Kaynak: @nail_sunny

57. Tropikal Kısa Akrilik Çiviler

Bunun gibi tırnak sanatıyla tırnaklarınıza yazlık ve tropikal bir görünüm kazandırın! Bazı tırnaklar yumuşak sarıdır, birinin ışıltılı bir geçişi vardır ve son tırnakta aynı renk geçişi vardır ancak bir plaj sahnesi vardır. Çok eğlenceli, renkli ve eşsiz bir fikir. Bu yaz ve tatiller için idealdir. Bunu yeniden yaratın veya tüm sahne yerine sadece palmiye ağacı sanatını deneyin. İşleri kolaylaştırmak için ağacı boyayabilir veya bir şablon veya çıkartma satın alabilirsiniz..

Tropikal Kısa Akrilik Çiviler

Kaynak: @kangannynails

58. Beyaz Çiçekli Güzel Pembe Parıltılı Tırnaklar

Bu sonraki tasarımı seviyoruz! Bu görünüm için tırnakların çoğu ışıltılı pembe ve bir vurgulu tırnak var. Vurgulu çivi, pembe parıltının üstünde üç beyaz çiçeğe sahiptir. Çok güzel bir fikir ve çiçekler pembe ile çok güzel görünüyor. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha açık bir pembe tonu veya hatta farklı bir çiçek türü kullanabilirsiniz..

Beyaz Çiçekli Güzel Pembe Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @kangannynails

59. Siyah ve Gri Akrilik Çiviler

Ardından, size göstermek için güzel ama sinirli bir görünümümüz var. Bir çivi blok renkli, biri gri ombre, diğeri mermer işlemeli ve son çivi ışıltılı. Sanatın tamamı şık ve güzel ama koyu renk ona kenar veriyor ve modaya uygun bir görünüm yaratıyor. Tüm maniyi yeniden yaratın veya tüm tırnaklarda tasarımlardan bir veya ikisini kullanın.

Siyah ve Gri Akrilik Çiviler

Kaynak: @tenacioustips

60. Zarif Kısa Akrilik Çiviler

Daha ince ve şık bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Bu kısa tırnakların hepsi beyaz uçlu çıplaktır. Ayrıca çiçek sanatına sahip bir vurgu çivisi vardır. Giymesi kolay çok güzel bir fikir. Çiçekleri elle boyayabilir veya tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz. Bu mani bahar için mükemmel olurdu.

Zarif Kısa Akrilik Tırnaklar

Kaynak: @nailsrnd

61. Neon Fransız İpuçları

Bir sonraki tırnak fikri daha şık ipuçları içeriyor ama bunlar biraz farklı. Bu görünüm için tırnaklar açık tondadır ve her birinin neon sarı bir ucu vardır. Gördüğünüz gibi neon uçlar çok şirin ve trendy görünüyor. Bunu yeniden oluşturabilir veya ipuçları için farklı bir neon gölge kullanabilirsiniz. Yazın olmazsa olmazı neon renkler.

Neon Fransız İpuçları

Kaynak: @nailsrnd

62. Zarif Kelebek Çiviler

Yazının önceki bölümlerinde kelebek tırnaklara yer verdik ve bu fikri beğendiyseniz, bunu da görmelisiniz. Bu sefer tırnaklar, açık vurgulu tırnaklarla yumuşak pastel mor renktedir. Vurgulu tırnaklarda ayrıca parıltı ve beyaz kelebekler bulunur. Sadece bir trendden nasıl ilham alabileceğinizi ancak farklı bir versiyon yaratabileceğinizi gösterir. Beyaz kelebekler çevrimiçi satın alınabilir.

Zarif Kelebek Çiviler

Kaynak: @nassbytayla

63. Parıltılı Kısa Akrilik Çiviler

Ardından, size göstermek için başka bir şık görünümümüz var. Bu nedenle, çivilerin çoğu şık gri bir tonda, ikisi ise gümüş parıltılı uçlarla çıplak. Renkleri seviyoruz ve ışıltı çok güzel görünüyor. Bu tırnak tasarımı çok çekici ve takması kolay. Herkese uyacak! Bunu yeniden oluşturun veya daha koyu bir gri tonu deneyin. Yine de gümüş parıltıyı korumaya çalışın.

Kısa Gri Çiviler ve Parıltı

Kaynak: @nataliepacitti

Denemek için şık bir kısa akrilik tırnak fikri bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos