15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

71 Havalı ve Trend Orta Boy Saç Modelleri

61. Şık Pastel Saç

Modaya uygun yeni bir saç modeli arıyorsanız, bunu kontrol etmeniz gerekir. Bu stil, tonlanmış pastel gölgede renklendirilmiş şık orta saça sahiptir. Bu rengi seviyoruz çünkü diğer pasteller kadar canlı değil ve bu da onu benzersiz kılıyor. Trend belirleyiciler için mükemmel olan güzel bir saç modeli.

Şık Pastel Saç

Kaynak: @lo.rean

62. Gökkuşağı Saç Rengi Fikri

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç modeli cesur ve cüretkar! Bu görünüm için saçlar gökkuşağı renkleriyle parlak sarıya boyanmıştır. Bu, saçlar açık olmadığı sürece gökkuşağı renginin gizlendiği havalı stillerden biridir. Eşsiz ve canlı bir saç fikridir ve onu yeniden yaratabilir veya gökkuşağı renklerini seçtiğiniz bir şeyle değiştirebilirsiniz..

Gökkuşağı Saç Rengi Fikir

Kaynak: @supvalerie

63. Cesur Sarı Saç Fikri

Şık bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Burada hafif ve koyu sarı bir tonda renklendirilmiş orta boy bir saç modelimiz var. Bütün saç modeli çok zarif ve herkesi şaşırtacak ve onlara saç gıpta edecek. Bu görünümü yeniden yaratın ya da daha sıcak bir sarışın gölgeye gidebilirsiniz..

Kalın Sarı Saç Fikir

Kaynak: @romeufelipe

64. Balayajlı Trendy Orta Boy Saç Modeli

Daha ince saç stillerini tercih ediyorsanız, bir sonraki görünüme göz atın. Saç kökünde çok koyudur ve daha sonra daha açık bir gölgeye dönüşür. Sade bir renk değişimidir ve saç kesimi herkese yakışacaktır. Tüm görünümü deneyebilir veya herhangi bir saç rengiyle kestirebilirsiniz. Açık sarışın güzel görünecek. Dalgalı yerine düz saç stilini de deneyebilirsiniz elbette..

Balayajlı Trend Orta Saç Modeli

Kaynak: @colorbymichael

65. Sevimli Allık Pembe Saç Modeli

Ardından, sevimli bir renk fikrimiz var. Bu saç modeli şık bir orta kesime sahiptir ve saçlar yumuşak ve açık pembe renktedir. Saç, oldukça yarım bir stil ile bitti. Bu pembe rengi çok seviyoruz çünkü modaya uygun ve ilkbahar ve yaz aylarında harika görünecek. Pembe size göre değilse, aynı stili seçtiğiniz bir renkte deneyin..

Sevimli Allık Pembe Saç Modeli

Kaynak: @loveisinthehair_byjanet

66. Şık Sarı Orta Saç

Bunun gibi bir saç modeli ile görünümünüze şıklık katın. Burada kökte koyu ve uçlara doğru daha açık olan açık sarı saçlarımız var. Herkese yakışacak çarpıcı ve şık bir saç modeli. Bu çok yönlü bir saç fikri ve muhteşem kıvırcık veya düz görünecek. Zamansız ve asla modası geçmeyecek.

Şık Sarı Orta Saç

Kaynak: @romeufelipe

67. Kalın Renkli Orta Boy Saç

Bu sonraki saç modeli favorilerden biri! Saç muhteşem bir mor renkle başlar, sonra koyu mora dönüşür ve sonunda saç koyu maviye döner. Bu renk kombinasyonu çarpıcı ve kesinlikle bir açıklama yapacak. Bunu deneyebilir veya sadece iki moru mavi olmadan alabilirsiniz. Her iki durumda da, harika görünecek.

Kalın Renkli Orta Boy Saç

Kaynak: @kristalkaos

68. Sade ve Şık Orta Boy Saç Modeli

Belki de tüm parlak renkler ve korkak kesimler senin işin değil. Eğer öyleyse, bu basit ve şık saç modeli tam size göre olabilir. Orta uzunlukta saç künt bir kesime sahiptir ve sadece bir koyu gölgedir. Muhteşem bir saç modeli ve herkese yakışacak. Böyle saçlar her durumda şık görünmenizi sağlayacak.

Basit ve Şık Orta Saç Modeli

Kaynak: @emmasedition

69. Trendy Saç Rengi Fikri

Eşsiz renk fikirlerini sevdiniz mi? O zaman bu saç stiline bir göz atmalısın. Burada orta boy bir kesime sahibiz ve saçlar modaya uygun mavi bir tonda boyanmış. Kalabalıktan sıyrılmanızı sağlayacak çarpıcı bir renk. Bunu yeniden oluşturun veya açık tonlar veya ombre rengi olarak benzer bir maviye sahip olabilirsiniz..

Trendy Saç Rengi Fikir

Kaynak: @loveisinthehair_byjanet

70. Yazlık Sarı Orta Saç

Ardından, yaz sezonu için harika olacak muhteşem bir saç modelimiz var! Saç omuzların hemen altına kadar kesilir ve çarpıcı, parlak sarı bir tonda boyanır. Dalgalar ve bir yan kısım ile tamamlanmıştır. Böyle saçların giyilmesi kolaydır ve herkese yakışır. Bu yazlık saç fikrini seviyoruz!

Yazlık Sarı Orta Saç

Kaynak: @charlie_edwardsandco

71. Canlı Öne Çıkanlar

Cesur renkleri denemek istiyor ama saçınızın tamamının boyanmasını istemiyor musunuz? Eğer öyleyse, neden böyle canlı vurgular eklenmiyorsunuz? Saç, eklenen şeftali ve pembe vurgularla güzel bir sarışın tonudur. Saçınıza herhangi bir renk katabilir ve daha ince bir görünüm için daha küçük saç bölümlerini renklendirebilirsiniz..

Canlı Öne Çıkanlar

Kaynak: @romeufelipe

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos