15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Afrika Örgülerini Sallamanın 43 Trend Yolu

31. Jumbo Örgü At Kuyruğu

Ardından, size göstermek için şık bir at kuyruğumuz var. Bu, tıknaz mısır örgüsü örgülere sahip yüksek bir at kuyruğu. Jumbo örgülerin arasına daha küçük örgüler de eklenmiştir. Bu herkese uyacak modaya uygun bir saç modeli. Bu görünümü deneyebilir veya kafada farklı bir örgülü desen oluşturabilirsiniz. Bu, cesur bir renkle harika görünecek başka bir stil. Böyle uzun bir atkuyruğu ile ombre deneyebilirsiniz, harika olur.

Jumbo Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @pearlthestylist_

32. Uzun Kabile Örgüleri

Bu sonraki saç modeli daha uzun Afrika örgülerine sahip. Bunlar güzel ve başında şık ve benzersiz bir örgü deseni var. Modeli seviyoruz çünkü çok moda görünüyor. Benzer bir görünümü deneyebilir ve yeniden oluşturabilir veya deseni daha kısa uzunlukta deneyebilirsiniz. Desen bir bob ile çok sinirli görünürdü.

Uzun Tribal Örgüler

Kaynak: @tasha_worldofstyles

33. Kabile Tanrıça Örgüleri

Vay be bir saç modeli arıyorsanız bu saç modeli tam size göre! Burada güzel aksesuarlarla süslenmiş kabile tanrıçası örgülerimiz var. Saçlar uzundur ve sonunda bukleler ile örgülüdür. Bazı örgüler ayrıca kordonlar ve manşetlerle süslenmiştir. Saç modelinin ortasında da güzel bir kabuk var. Bu, sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak çarpıcı bir saç fikri.

Aksesuarlı Afrika Örgüleri

Kaynak: @qthebraider

34. Tıknaz Çapraz Örgüler

Örgülerdeki bir başka popüler model de çapraz çaprazdır. Bu sonraki saç modeli, onu giymenin güzel bir yolunu gösteriyor. Saç orta uzunlukta ve örgülüdür. Gördüğünüz gibi çapraz desenli bir bölüm de var. Krizi seviyoruz çünkü modaya uygun ve açıklama yapıyor. Stili yeniden yaratın veya deseni farklı örgülerde kullanın.

Tıknaz Çapraz Bob Örgüler

Kaynak: @ravishing_tresses

35. Kordonlu ve Manşetli Uzun Örgüler

Saçınıza aksesuar yapmayı sever misiniz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Burada altın kordonlar ve manşetlerle süslenmiş uzun Afrika örgülerimiz var. Bu stili seviyoruz çünkü altın örgülerle çok çarpıcı görünüyor. Bu, herkesin üzerinde harika görünecek şık ve modaya uygun bir stil. Benzer bir stil deneyin veya aynı deseni ve aksesuarları daha kısa örgülerde deneyebilirsiniz..

Kordonlu ve Manşetli Uzun Örgüler

Kaynak: @zumbahairgüzellik

36. Zig Zag Parçalı Örgülü Topuz

Yazının başlarında zikzak parçalı bir topuz saç modeli paylaşmıştık. Bu fikri beğendiyseniz, bunu da kontrol etmeniz gerekir. Burada başka bir yüksek topuzumuz var ama bunun daha fazla zikzak kısmı var. Gördüğünüz gibi, daha fazla zikzak ekleyerek, daha fazla ifade veren bir görünüm yaratıyorsunuz. Bu modaya uygun bir tarz ve kırmızı veya mor gibi canlı bir renkle harika görünecek..

Zig Zag Parçalı Örgülü Topuz

Kaynak: @fancy_claws

37. Jumbo Örgüler Bob

Sonra, size göstermek için başka bir bobumuz var. Bu sefer tıknaz örgülere sahip asimetrik bir bobumuz var. Saçlar ayrıca altın aksesuarlarla süslenmiştir. Bu yaz için mükemmel olacak sevimli ve şık bir görünüm. Bu saç stilini oluşturmak için bir öğreticiyi aşağıdaki Instagram sayfasında görüntüleyebilirsiniz..

Jumbo Örgüler Bob

Kaynak: @frizzybri

38. Eşsiz Afrika Örgüleri

Bir sonraki saç modeli çok benzersiz ve şık. Burada tıknaz Afrika örgülerimiz var. Örgüler modaya uygun bir desende şekillendirilir ve yarısı at kuyruğu ile bağlanır ve yarısı gevşek bırakılır. Bu, giymesi kolay harika bir stil. Herhangi bir duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı çekici olabilir. Bunun gibi saçlar da kırmızı veya sarı renkte harika görünür..

Benzersiz Afrika Örgüler Saç Modeli

Kaynak: @blackhairideas

39. Şık Örgüler ve Bükümler

Örgüler ve kıvrımlar arasında seçim yapamıyor musunuz? O zaman yapma! Böyle bir saç stiline sahip olabilirsin. Burada örgülü bir bobumuz var. Saçın yarısı örgüler, alt kısmı ise bukleler şeklinde şekillendirilir. Gördüğünüz gibi, iki stilin kombinasyonu muhteşem görünüyor. Bu herkese uyacak sevimli bir stil. Bunu yeniden oluşturun veya daha uzun kıvrımlar deneyin.

Şık Örgüler ve Bükümler

Kaynak: @hairhealthinsanlik

40. Canlı Örgüler

Cesur ve cüretkar mı hissediyorsunuz? Eğer öyleyse, neden bunun gibi bir saç modeli seçmiyorsunuz? Burada uzun ve renkli Afrika örgülerimiz var. Bazı örgüler siyah, diğerleri ise canlı renklerdir. Canlı renkleri seviyoruz çünkü böyle bir açıklama yapıyorlar. Bunun gibi eğlenceli bir saç modeli yaratın veya örgüler için herhangi bir renk seçin.

Örgülerde Canlı Besleme

Kaynak: @manuucabelos

41. Uzun Tutku Bükümleri

Bir sonraki saç modeli süper glam. Bu görünüm tutku kıvrımlarına sahiptir. Bu stili seviyoruz çünkü çok zarif ve şık görünüyor. Böyle saçlar her durum için harika görünecek. Tutku büküm örgülerini yeniden yaratın ya da sonunda bukleler olan farklı örgüler deneyebilirsiniz. Daha kısa bir uzunluk bile deneyebilirsiniz.

Bukleli Uzun Örgüler

Kaynak: @tshanimarithe

42. Trendy Cornrow Örgüler

Son zamanlarda saçınızın biraz sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, bu stil tam size göre. Burada son moda örgüler var. Baştaki saçlar muhteşem bir desende şekillendirilmiş ve örgülere de sarışın eklenmiştir. Bu renk ve örgü kombinasyonu harika ve saçınızı sıkıcıdan muhteşeme götürecek.

Trendy Cornrow Örgüler

Kaynak: @slayedbyqueenbenz

43. Aksesuarlı Uzun Cornrows

Ardından, başka bir aksesuarlı görünümümüz var. Saçlar uzun mısır tarlaları şeklinde şekillendirilmiş ve boncuklar ve manşetlerle aksesuarlandırılmıştır. Saçınızı benzersiz kılmanın bir yolu olduğu için bu gibi aksesuarları seviyoruz. Bu görünümü yeniden yaratmaya çalışın veya boncukları farklı bir renkte kullanın. En çok sevdiğiniz renkleri seçin veya en sevdiğiniz kıyafetle eşleştirin.

Aksesuarlı Uzun Cornrows

Kaynak: @tshanimarithe

Umarız bir sonraki örgülü saç modelinizi bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos