15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

65 Sevimli ve Şık 2020 Yaz Çivisi

31. Canlı Çok Renkli Çiviler

Ardından, birden fazla parlak ton içeren başka bir tırnak görünümümüz var. Tırnaklar uzundur ve her biri iki canlı renge boyanmıştır. Tüm renkler daha sonra bir degrade tasarımı oluşturur. Bu çok moda bir tırnak fikri ve tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde harika görünecek. Benzer renklerle bir manikür oluşturun veya kendi yazlık gradyanınızı seçin.

Yaz için Gökkuşağı Tabut Çivileri

Kaynak: @chaunlegend

32. Mat Neon Turuncu Çiviler

Bu yaz deneyebileceğiniz bir diğer havalı tırnak trendi ise neon. Neon tırnak renkleri olmazsa olmaz görünümlerden biri ve sıradaki bu manikür onu nasıl şık bir şekilde giyeceğinizi gösteriyor! Tırnaklar uzun, tabut şeklindedir ve neon turuncu tonunda boyanmıştır. Bu cesur ve açıklama yapan bir fikir. Benzer bir turuncu tonu deneyin veya farklı bir neon rengi seçin.

Mat Neon Turuncu Tabut Çivileri

Kaynak: @chaunlegend

33. Mat Karpuz Tırnak Tasarımı

Eşsiz bir tırnak fikri mi arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Burada sevimli bir karpuz tasarımına sahip uzun, mat bir manikürümüz var. Tırnakların çoğu, karpuz tasarımına sahip bir vurgu çivisi ile mat bir kaplama ile canlı pembe tonda boyanmıştır. Yaz için mükemmel olan eğlenceli ve canlı bir görünüm. Vurgulu tırnağın üzerindeki karpuz elle çizilmiştir ancak tasarımın yeniden oluşturulmasını daha da kolaylaştırmak için karpuz çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Yaz Mat Karpuz Çivileri

Kaynak: @daria_zatynaichenko

34. Neon Yıldız Tırnak Tasarımı

Bir sonraki fikrimiz Kylie Jenner’ın en son maniküründen ilham aldı. Çiviler, üstte çarpıcı bir yıldız tasarımına sahip hafif bir gölgedir. Her çivi farklıdır ancak isterseniz aynı deseni tekrarlayabilirsiniz. Böyle bir manikür çok güzel ve sıcak mevsim için mükemmel olurdu..

Neon Yıldız Tırnak Tasarımı

Kaynak: @ykc2712

İşte benzer bir tırnak tasarımı için bir YouTube eğitimi:

35. Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı

Ardından, size göstermek için başka bir tropikal görünümümüz var. Bu tırnaklarda neon v uçlar bulunur ve vurgulu bir tırnak da vardır. Vurgulu çivi, siyah bir palmiye ağacıyla gün batımı arka planına sahiptir. Bu çok korkak ve canlı bir tasarım. V ipuçları oluşturmanıza yardımcı olacak çevrimiçi öğreticiler var ve çevrimiçi olarak palmiye ağacı tırnak şablonları satın alabilirsiniz..

Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı

Kaynak: @chaunlegend

36. Renkli Glitter Ombre Çiviler

Ombre tırnakları sever misiniz? O zaman bir sonraki fikri kontrol etmeniz gerekiyor. Tırnaklar çıplaktır ve her biri canlı renkte ombre bir tasarıma sahiptir. Bu çok şık bir tırnak tasarımı ve festivaller ve diğer eğlenceli yaz etkinlikleri için mükemmel olacak. Çok renkli ombreyi yeniden yaratın veya tüm tırnaklar için parlak bir gölge seçin.

Renkli Glitter Ombre Çiviler

Kaynak: @nails_by_annabel_m

37. Parıltılı ve Açık Pembe Çiviler

Bu yaz görünümünüzü bunun gibi ışıltılı tırnaklarla süsleyin! Tırnakların çoğu açık pembedir ve iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu tırnaklarda pembe ve beyaz parıltılı ombre bulunur. Bu, tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacak güzel bir tırnak tasarımıdır. Özel günler için mükemmel olacak.

Parlak ve Açık Pembe Tırnaklar

Kaynak: @margaritasnailz

38. Havalı Zebra Tırnak Tasarımı

Vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkın ve tırnaklarınızda hayvan baskısını deneyin! İşte muhteşem bir örnek! Bu görünüm için tırnakların çoğu beyazdır ve bir adet zebra baskı vurgulu tırnak vardır. Bu çok şık bir görünüm ve yaz sezonu için harika olacak. Bir tırnak kalıbı ile benzer bir tasarım oluşturabilirsiniz. Herhangi bir hayvan baskısında çevrimiçi olarak kullanılabilen şablonlar vardır..

Havalı Zebra Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kangannynails

39. Sarı Uçlu Çıplak Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri daha modaya uygun v ipuçları içeriyor. Bu tırnaklar, neon sarı uçlarla ten renginde boyanmıştır. O kadar cool ve şık bir görüntüsü var ki. V ipuçlarını seviyoruz çünkü çok cesur olmadan canlı bir renk deneyebilirsiniz. Yazlık sarı ipuçlarını yeniden yaratın veya seçtiğiniz parlak bir rengi deneyin.

Sarı Uçlu Nude Tırnaklar

Kaynak: @chaunlegend

40. Şık Mor ve Pembe Çiviler

Sade ve şık bir oje fikri arıyorsanız bu ürün tam size göre. Tırnaklar uzun, tabut şeklindedir ve canlı mor ve pembe tonlarında boyanmıştır. Bunun gibi cesur bir renkteki tırnaklar sizi anında yaza hazır gösterecek. Bunun gibi moru deneyin ya da renk veren herhangi bir ifadeyi kullanabilirsiniz..

Mat Mor ve Pembe Tırnak Tasarımı

Kaynak: @_alured

41. Gökkuşağı Degrade Tırnak Tasarımı

Ardından, size göstereceğimiz başka bir yaz gradyanı var. Bu tırnakları seviyoruz çünkü bize bir yaz gökkuşağını hatırlatıyorlar. Daha fazla gökkuşağı tırnak tasarımları ve fikirleri için buradaki diğer makalemize göz atmayı unutmayın..

Gökkuşağı Gradyan Tabut Çivileri

Kaynak: @nadiaa_o

42. Pembe ve Turuncu Tırnak Tasarımı

Bir sonraki fikrimiz parlak ve cesur. Tırnaklar canlı pembe ve turuncu tonlarında boyanmıştır. Ayrıca bir ombre vurgulu çivi ve bazı mücevherler de var. Bu güzel, tropikal ve yazlık bir manikür. Bize kokteylleri ve buzlu şekerleri hatırlatıyor, bu yüzden yaz sezonu için mükemmel..

Pembe ve Turuncu Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbykatrins

43. Oldukça Pembe Mermer Tırnak Fikir

Bu yaz deneyebileceğiniz bir diğer nail art fikri ise mermer. Bu sonraki manikür, onu giymenin sevimli bir yolunu gösteriyor. Her çivi pembe, beyaz ve ışıltılı gümüş olmak üzere farklı bir renge boyanmıştır. Pembe ve beyaz mermer içeren bir vurgu çivisi de vardır. Tırnaklarınızı kalabalığın arasından öne çıkaracak şık bir görünüm. Mermer sanatı yaratmanın birçok yolu vardır ve çevrimiçi öğreticiler bulabilirsiniz..

Güzel Pembe Mermer Tırnak Fikir

Kaynak: @nailbykatrins

44. Canlı Jöle Çiviler

Jöle tırnaklar, yaz için denemek için çok havalı ve eğlenceli bir görünüm. Trend, yarı saydam parlak renklerde tırnaklara sahiptir. Bunun gibi bir manikürü deneyebilirsin. Bu tırnaklar neon turuncu bir gölge ve bu yaz için mükemmel bir renk. Tırnaklar uzun olduğunda jöle tırnaklar en iyi şekilde görünür.

Canlı Jöle Çiviler

Kaynak: @chaunlegend

45. Renkli Çizgiler

Hangi parlak rengi deneyeceğinize karar veremiyorsanız, neden hepsini giymiyorsunuz?! Bunun gibi çizgili tırnak sanatını oluşturmak için tüm yaz renklerinizi kullanabilirsiniz. Bu tırnaklar beyaz, sarı, mor ve pembedir. Bu çok yaratıcı ve benzersiz bir görünüm. Bunun gibi renkli şeritleri yeniden oluşturun veya kendi renk paletinizi kullanın. Tırnak bandı ile şeritler oluşturulabilir.

Renkli Çizgili Çiviler

Kaynak: @parlatılmıştwins

46. ​​Renkli Mat Stiletto Çiviler

Ardından, size göstereceğimiz renkli bir mani var. Burada uzun stiletto tırnaklarımız var. Bir elinde pembe ve kırmızı tonlarında tırnaklar vardır. Öte yandan pembe, mavi ve sarı renkleri kullanır. Yani her çivi farklı bir renktir. Bir çivi de yapay elmaslarla süslenmiştir. Tüm yaz kıyafetlerinize renk katacak eğlenceli, gökkuşağı tasarımı..

Renkli Mat Tırnaklar

Kaynak: @ Nailsbysteven92

47. Gökkuşağı Uçlu Çıplak Çiviler

Bu sonraki tırnak fikri çok sevimli ve canlı! Mani, çıplak tırnaklara sahiptir ve her birinin gökkuşağı renkli bir ucu vardır. Bunu seviyoruz çünkü daha cesur renkleri deneyebilirsiniz, ancak daha ince bir şekilde. Gökkuşağı şeritlerini deneyebilir veya on veya beş gökkuşağı tonu seçebilir ve her tırnağın ucunu farklı bir renge boyayabilirsiniz..

Gökkuşağı Uçlu Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @anouskaanastasia

48. Rhinestones ile Pembe ve Turuncu Ombre

Parlak oje renkleri giymeyi seviyorsanız, buna bir göz atmalısınız. Burada canlı bir ombre tasarımımız var. Tırnaklar pembeye başlar ve ardından turuncuya dönüşür. Bazı tırnaklar da yapay elmaslarla süslenmiştir. Yaz renklerini seviyoruz ve yapay elmaslar çok çekici görünüyor! Çevrimiçi ombre tırnak sanatı öğreticileri vardır ve yapay elmaslar çevrimiçi olarak satın alınabilir. Yani, bunu kendin yeniden yaratmaya çalışabilirsin.

Rhinestones ile Pembe ila Turuncu Ombre Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

49. Palmiye Çivileri

Hiçbir şey yaza palmiye ağaçları gibi demez ve bir sonraki mani, bir palmiye ağacı tasarımının nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösterir. Tüm tırnaklarda tropikal pembe ve turuncu renkler kullanılmıştır. İki çivi de ombre sanatı ile tonları kullanır. Ombre tırnaklarda ayrıca siyah palmiye ağaçları vardır. Bu yaz ve tatiller için mükemmel olan çarpıcı bir mani. Palmiye ağacı tırnak çıkartmaları ve şablonları satın alabilirsiniz. Sabit bir eliniz varsa, ağaçlar elle boyanabilir..

Palmiye Ağacı Yaz Çivileri

Kaynak: @gandziuchaa

50. Zarif Neon Pembe Çiviler

Bu sonraki fikri seviyoruz! Burada sevimli pembe tırnaklarımız var. Tırnakların bazıları açık pembe, bazıları ise ışıltılı pembe. İlkbahar ve yaz için mükemmel olan güzel, eğlenceli ve canlı bir mani. Bunun gibi pembe bir tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Bunu yeniden oluşturun veya daha koyu pembe tonları deneyebilirsiniz.

Zarif Neon Pembe Çiviler

Kaynak: @alinahoyonaiartist

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos