15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 Yazı için 41 Sevimli Örgülü Saç Modeli

31. Trendy Örgülü Pigtailler

Bir sonraki fikrimiz eğlenceli, sevimli ve giymesi kolay. Burada korkak örgülü bir tasarıma sahip at kuyruklarımız var. Bunun gibi saçlar modaya uygun ve rahat bir yaz vesilesiyle mükemmel. Bunu yeniden oluşturabilir veya iki tek örgü at kuyruğuna sahip olabilirsiniz. Her iki durumda da saçlarınız şık görünecek. Stili yeniden oluşturmayı biraz daha kolaylaştırmak için saç yerine farklı bölümler için saç bağları da kullanabilirsiniz..

Trendy Örgülü Pigtailler

Kaynak: @michaelgrayhair

32. Yaylı Oldukça Örgülü Stil

Bu sonraki saç fikri bizim favorilerimizden biri. Saç, güzel bir fiyonk aksesuarıyla mohawk örgüsü şeklinde şekillendirilir. Böyle saçlar sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak. Özel bir durum için mükemmel olur ve bunu yeniden yaratabilir veya farklı bir örgü ile bir fiyonk deneyebilirsiniz..

Fiyonklu Oldukça Örgülü Stil

Kaynak: @hairicome_

33. Zarif Örgülü At Kuyruğu

Sırada şık ve şık bir saç fikrimiz var. Bu görünüm için saç, yüksek tek bir örgü şeklinde şekillendirilir. Örgü ayrıca inci aksesuarlara da sahiptir. Böyle saçlar göz alıcıdır ve giyilmesi kolaydır. Bir parti veya özel gün için mükemmel bir saç modeli olurdu. Aksesuarlarla veya aksesuarlar olmadan yeniden oluşturabilirsiniz.

Zarif Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @natalieannehair

34. Dağınık Halo Örgü

Halo örgü saç modellerini sevdiniz mi? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel. Yanlarda gevşek bukleler ile saça taç görünümü vermek için iki örgü vardır. Bu, bir parti ya da özel yaz günleri için mükemmel olacak göz alıcı ve zarif bir saç fikri. Bu da harika bir düğün saç modeli olurdu. Daha rahat örgüler yaparsanız daha rahat bir görünüme sahip olabilirsiniz..

Dağınık Halo Örgü

Kaynak: @dvir_tvik

35. Eşarplı Yarım Örgüler

Bir sonraki saç fikri, eşarplı başka bir örgülü görünüm. Bu yarı yukarı, yarı aşağı bir saç modeli. Saçın üst yarısı iki örgü şeklinde şekillendirilir ve geri kalanı serbest bırakılır. Her iki örgü de buluşuyor ve şık bir eşarp ile bağlanıyor. Bu çok güzel ve şık bir görünüm. Eşarpı seviyoruz çünkü saç stilini benzersiz kılıyor. Herhangi bir eşarp ile yeniden oluşturabilirsiniz.

Eşarp ile Yarım Yukarı Örgüler

Kaynak: @livlina93

36. At Kuyruğu ve Örgü

At kuyruğu basit ve şık bir saç modelidir ancak onu bir örgü ile canlandırabilirsiniz. İşte harika bir örnek. Bu stil, saçın üst tabakasında ek bir örgü ile düşük bir at kuyruğuna sahiptir. Bu modaya uygun fikre bayılıyoruz çünkü bir arada iki saç stili elde ediyorsunuz. Böyle saçların giyilmesi kolaydır ve herkese yakışır.

At Kuyruğu ve Örgü

Kaynak: @michaelgrayhair

37. Aksesuarlı Yan Örgü

Ardından, başka bir aksesuarlı görünümümüz var. Saç, geniş bir yan örgü ile güzelce kıvrılmış ve örgü birçok farklı klipsle aksesuarlandırılmıştır. Bu sevimli bir saç modeli ve benzer bir örgüyü herhangi bir saç tokası ile süsleyebilirsiniz. Belki benzerlerini arayın veya harfleri veya inci klipsleri seçin. Her iki durumda da saçınız süper şık görünecek.

Aksesuarlı Yan Örgü

Kaynak: @michaelgrayhair

38. Sevimli Örgülü Kabarık

Şirin bir yazlık kabarıklık mı arıyorsunuz? O zaman bu saç stiline bir göz atın. Burada güzel bir kabarıklık yaratmak için başın ortasında buluşan iki örgümüz var. Çok şık ve zarif bir saç fikri ama aynı zamanda çok yönlü. İşten bir geceye kadar her yerde giyebilirsin. Özel bir durum için çiçek gibi bazı aksesuarlar bile ekleyebilirsiniz..

Sevimli Örgülü Kabarık

Kaynak: @hairdobyanni

39. Küçük Yan Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Örgüler ile dışarı çıkmanıza gerek yok, daha ince örgülü bir görünüme sahip bir saç modeli deneyebilirsiniz. İşte şık bir örnek. Saç, küçük bir yan örgü ile yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilir. Gördüğünüz gibi, örgü atkuyruğuna daha trend bir görünüm kazandırıyor ama aynı zamanda şık ve sade. Böyle saçların kullanımı kolaydır ve bizim favorilerimizden biridir..

Küçük Yan Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Kaynak: @natalieannehair

40. Renkli Örgüler

Yazının önceki bölümlerinde renk katan örgüler paylaştık. Bu fikri sevdiyseniz, bunu da beğenebilirsiniz. Burada iki muhteşem örgümüz var ve saçların bir kısmı farklı mor tonlarında boyanmış. Gördüğünüz gibi, mor gerçekten örgüleri canlandırıyor. Saçınızı kalıcı olarak boyayabilir veya uzun süre dayanmayan durulama renkleri kullanabilirsiniz. Denemek için havalı ve renkli bir görünüm.

Renkli Cornrow Örgüler

Kaynak: @grimerka6

41. Son Moda Saç Klipsli Tek Örgü

Bir sonraki saç fikrimiz başka bir tek örgü. Burada basit bir üç telli örgümüz var. Saçta ayrıca muhteşem bir inci saç tokası bulunur. Saç tokasını seviyoruz çünkü klasik örgüyü süslüyor. Bunun gibi uzun bir örgü ile yeniden oluşturabilir veya daha kısa bir örgü deneyebilirsiniz. Bunun için bir saç eğitimini aşağıdaki sayfada görüntüleyebilirsiniz..

Son Moda Saç Klipsli Tek Örgü

Kaynak: @sabrinadijkman

Umarız denemek için birkaç mükemmel örgülü yaz saç modeli bulmuşsunuzdur..

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos