15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Denemeniz Gereken 43 Şirin Orta Boy Örgü Örgü

31. Zarif Kutu Örgü Bob

Ardından, örgülerin önde daha uzun ve arkada daha kısa olduğu başka bir ters çevrilmiş stilimiz var. Kutu örgüler oldukça tıknaz ve saç sadece şık ve zarif görünüyor. Bu saç modelinin önden görünümünü aşağıdaki sayfada inceleyebilirsiniz. Bu saç fikrini çok sevdik ve herkese çok yakışacağını düşünüyoruz..

Zarif Kutu Örgü Bob

Kaynak: @bellahairstyler

32. Kordonlu Kutu Örgüler

Saçınızı kordonlarla süslemeyi seviyorsanız, bir sonraki görünümü görmeniz gerekir. Burada altında kavisli orta boy kutu örgülerimiz var. Örgülerden ikisi de şık kordonlarla süslenmiştir. Gördüğünüz gibi, kordonlar hafif ve tıknaz olduğu için gerçekten bir açıklama yapıyorlar. Örgü rengini de seviyoruz! Bu stili yeniden yaratabilir veya istediğiniz renkte kordonlar seçebilirsiniz..

Kordonlu Kahverengi Kutu Örgüler

Kaynak: @naturezacapiler

33. Basit ve Şık Örgüler

Her durum için harika görünecek muhteşem ve takması kolay saçlar ister misiniz? Eğer öyleyse, bu saç modeli tam aradığınız şey olabilir! Bu orta boy kutu örgüler zahmetsizce güzel. Boyları sadece omuzları geçiyor ve bir tarafa takılıyorlar. Bu sadece herkese uyacak şık ve basit bir görünüm.

Basit ve Şık Örgüler

Kaynak: @laurynalexi

34. Sevimli Kutu Örgü Stili

Ardından, sevimli bir kutu örgü stilimiz var. Bu örgüler yarı yukarı, yarı aşağı ve saçın üst kısmı gök yüksekliğinde bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiş gibi görünüyor. Bu yaz için mükemmel olacak şık ve güzel bir görünüm. Bunu yeniden yaratın veya tüm örgülerinizi yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirin. Bu da güzel görünecek.

Sevimli Kutu Örgü Stili

Kaynak: @iris_samara09

35. Koyu Mor Kutu Örgüler

Belki de saçınızdan biraz sıkıldınız ve cesur ve eğlenceli yeni bir stil denemek istiyorsunuz? Bu size benziyorsa, o zaman bu saç stiline bir göz atın. Burada modaya uygun, koyu mor bir gölge olan orta boy kutu örgülerimiz var. Moru seviyoruz çünkü çok canlı ve etkileyici. Örgüler ayrıca altın saç manşetleriyle aksesuarlandırılmıştır. Bu, sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak güzel bir örgülü görünüm..

Koyu Mor Kutu Örgüler

Kaynak: @thamirismelchio

36. Yarım Kutu Örgü Topuz

Elimizdeki bir sonraki fikir, başka bir yarım stil. Bu görünüm için örgülerin üst kısmı at kuyruğu yerine topuz şeklinde şekillendirilmiştir. Gördüğünüz gibi, yarım topuz çok moda ve sinirli görünüyor. Yüksek topuzu yeniden oluşturabilir veya topuzu biraz daha alçaltabilirsiniz. Her iki durumda da saçlarınız muhteşem görünecek. Böyle bir saç modelinin kırmızı veya sarışın gibi parlak bir renkte harika görüneceğini düşünüyoruz. Kabul etmek?

Yarım Kutu Örgü Topuz

Kaynak: @laurynalexi

37. Jumbo Orta Kutu Örgüler

Saçınıza aksesuar takmayı seviyorsanız bu fikir tam size göre. Burada tıknaz orta boy kutu örgülerimiz var ve görünümü tamamlamak için birkaç farklı aksesuar kullanılıyor. Manşetler, yüzükler ve şık bir kordon da var. Gördüğünüz gibi, bu aksesuarlar saçı eşsiz kılıyor. Buna benzer bir görünüm yaratabilir veya farklı renkli kordonlarla deneyler yapabilir ve hatta belki boncuk bile ekleyebilirsiniz..

Jumbo Orta Kutu Örgüler

Kaynak: @xotic_braids

38. Karamel ve Parlak Sarı Örgüler

Karamel bir başka güzel ve popüler saç rengidir. Bunun gibi muhteşem saç stilleri yaratıldığı için bu sürpriz değil. Bu örgüler sevimli bir bob şeklinde şekillendirilmiştir ve örgülerin çoğu sıcak karamel rengindedir. Örgülerin bazıları da çarpıcı, parlak bir sarışın tonudur. Karamel örgülere bayılıyoruz ve sarışının karamele mükemmel şekilde iltifat ettiğini düşünüyoruz. Bu görünümü yeniden yaratın veya farklı bir sarışın tonu deneyin. Hatta tüm karamel alabilirsin.

Karamel ve Parlak Sarı Örgüler

Kaynak: @tatialessandra

39. Sevimli Kabuk Aksesuarlı Glam Örgüler

Bu sıradaki saç fikri bizim favorilerimizden biri! Burada altın manşetler ve güzel kabuklarla süslenmiş glam kutusu örgülerimiz var. Kabukları seviyoruz çünkü benzersiz, çarpıcı ve saça yazlık bir görünüm veriyorlar! Saçınız için kabukları çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz ve bunları örgülerinize nasıl ekleyeceğinizi gösteren çok sayıda öğretici var. Böyle saçlar yaz için ya da tatil için mükemmel olurdu!

Sevimli Kabuk Aksesuarlı Glam Örgüler

Kaynak: @hairspiration_naija

40. Şık Orta Kutu Örgüler

Ardından, size göstereceğimiz başka bir şık saç modeli var. Bu görünüm için orta boy kutu örgüler çok incedir ve yüzü çerçevelemek için alttan kavislidir. Bir de ince örgü manşet var. Asla modası geçmeyecek glam örgülü bir görünüm. Bunu yeniden yaratın veya basit tutun ve örgüleri aksesuarsız deneyin.

Şık Orta Kutu Örgüler

Kaynak: @kusursuzbraidss

41. Altın Saç Manşetleri ile Kolay Giyilebilir Örgüler

Basit ve kullanımı kolay saç stillerini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Burada omuzları aşan uzunlukta güzel kutu örgülerimiz var. Örgüler bir yan kısımda giyilir ve her örgünün sonunda altın bir manşet bulunur. Sadece zahmetsizce çarpıcı görünüyor. Böyle saçlar herkese yakışır. Görünümü yeniden oluşturabilir veya gümüş manşetleri deneyebilirsiniz. Boncuklar ayrıca örgülerin uçlarında harika görünürdü..

Altın Saç Manşetleri ile Kolay Giyilebilir Örgüler

Kaynak: @manare.coco

42. Tıknaz Yeşil Kutu Örgüler

Cesur saç renkleri giymeyi seviyorsanız, bir sonraki fikre bir göz atın. Bu stilde tıknaz bir kutu örgü bob bulunur. Örgüler canlı bir renk ve güzel aksesuarlara sahip. Rengi seviyoruz çünkü bize deniz kızı havası veriyor! Bu, kalabalığın arasından sıyrılmayı seven bayanlar için idealdir. Yaz aylarının olmazsa olmazı saç modeli.

Tıknaz Yeşil Kutu Örgüler

Kaynak: @fegerodrigues

43. Yüzüklü Trendy Örgüler

Bir sonraki saç fikri, aksesuarlarla birlikte başka bir modaya uygun stil. Bu görünüm için sade, şık ve tıknaz örgülerimiz var. Birkaç örgüde ayrıca saç manşetleri ve halkalar bulunur. Yüzükler çok şık ve sinirli görünüyor ve bunlar saçınızı canlandırmanın kolay bir yolu. Örgü yüzükleri farklı renklerde online olarak satın alabilirsiniz ve birçok farklı tasarım da vardır..

Yüzüklü Trendy Örgüler

Kaynak: @naturalgirlssociety

Umarız en sevdiğiniz orta boy kutu örgü görünümünü bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos