15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020’de Denenecek 41 Cesur Sivri Çivi

31. Glitzy Rhinestone Çiviler

Bir sonraki tırnak tasarımı çok gösterişli ve herkesi şaşırtacak! Bu tırnaklar uzundur ve sivri uçlu gibi görünürler. Her çivi açık bir tondadır ve pembe ve berrak yapay elmaslarla süslenmiştir. Yapay elmas tasarımı çarpıcı ve sivri tırnak şekliyle harika görünüyor. Bu tırnaklar gösterişten, çekicilikten ve kendini ifade etmekten hoşlanan bayanlar için harika..

Glitzy Rhinestone Sivri Tırnaklar

Kaynak: @fiina_naillounge

32. Şık Mat Tasarım

Cesur ve yaratıcı tırnak sanatını seviyorsanız bu fikir tam size göre. Burada mat siyah tırnaklarımız var. Bazı tırnaklar canlı mor ve mavi yama tasarımına sahipken, diğerleri çizgi desene sahiptir. Tırnaklar çarpıcı ve benzersiz. Benzer bir görünümü yeniden oluşturabilir veya tüm tırnaklar için tasarımlardan birini seçebilirsiniz..

Şık Siyah, Mavi ve Mor Tırnak Sanatı

Kaynak: @riyathai87

33. Mermer ve Rhinestones

Mermer sanatı çok popüler ve bunun gibi harika tırnaklar yaratıldığında bu hiç de şaşırtıcı değil. Bu mani beyaz, turuncu ve pembe mermer sanatına sahiptir. Tırnakların bazıları da yapay elmas tasarımı veya altın varak ile sarıdır. Olması gereken birçok tasarımın kullanıldığı şık bir mani. Takip etmesi kolay olan mermer tırnak sanatı eğitimlerini çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Bu tasarımı deneyin veya tüm tırnaklara mermer koyun.

Mermer ve Rhinestones

Kaynak: @erick.d_longnails_better

34. Işıltılı Neon Turuncu Çiviler

Bunlar gibi turuncu ojelerle görünümünüze canlı renkler katın! Tırnakların çoğu, parlak turuncu, parıltılı ve yapay elmaslar dahil olmak üzere farklı bir tasarıma sahiptir. Bir açıklama yapan cesur ve ışıltılı bir görünüm. Turuncu renk yaz için idealdir. Bu görünümü yeniden yaratın veya elmas taklidi vurgulu bir çiviyle sadece turuncu tırnakları deneyin, bu çarpıcı olurdu.

Işıltılı Canlı Turuncu Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

35. Glam Gül Tırnak Tasarımı

Ardından, favorilerimizden biri olan çarpıcı bir mani var! Bu görünüm için bazı tırnaklar pembe, bazıları ışıltılı altın, diğerleri ise pembe tırnak sanatına sahiptir. Pembe tırnak sanatı her iki tırnağa da farklı ama biz gül tırnağı seviyoruz! Romantik bir fırsat için mükemmel olacak güzel bir tasarım. Gül tırnak sanatı eğitimlerini çevrimiçi olarak bulabilir veya gül çıkartmaları kullanabilirsiniz..

Glam Gül Tırnak Tasarımı

Kaynak: @riyathai87

36. Ay ve Parıltılı Mavi Tırnaklar

Mavi tırnak tasarımlarını sevdiniz mi? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Burada mavi sivri tırnaklarımız var. Bazıları sadece mavi ve bazı vurgulu tırnaklar da var. Biri ombre, diğeri altın çizgili ve son vurgulu çivi altın ay ve yıldızlarla süslenmiş taşlarla kaplı. Güzel ve büyülü bir tırnak tasarımıdır. Şeritleri tırnak bandıyla yeniden oluşturabilirsiniz ve çevrimiçi ombre eğitimlerini bulacaksınız. Altın aylar, yıldızlar ve kristaller çevrimiçi olarak satın alınabilir.

Ay ve Parıltılı Mavi Tırnaklar

Kaynak: @riyathai87

37. Smokey Art ile Eşsiz Stiletto Çiviler

Bir sonraki tırnak tasarımı başka bir benzersizdir. Bu sefer bazı ojeler zarif ombre sanatına sahipken, iki oje siyah ve dumanlı bir tasarıma sahip. Tüm görünümü yeniden yaratın ya da tüm tırnaklarda siyah ve dumanlı sanata sahip olabilirsiniz. Bu tür tırnak sanatı için çevrimiçi öğreticiler var, böylece tasarımı kendiniz deneyebilirsiniz. Dumanlı tırnaklar her duruma uyacak.

Smokey Art ile Eşsiz Stiletto Çiviler

Kaynak: @erick.d_longnails_better

38. Taşlı ve Puantiyeli Mat Tırnaklar

Polka noktaları çok şık ve çok yönlü bir modeldir. Bu tırnaklar, puantiyeli giymenin glam bir yolunu gösteriyor. Bazı tırnaklar mat kırmızıdır ve bazılarının buzlu siyah etkisi vardır. Tırnakların çoğu altın ve ışıltılı yapay elmaslarla süslenmiştir. Gördüğünüz gibi puantiyeler çok güzel görünüyor! Noktalama aracıyla noktalar oluşturabilirsiniz. Bu görünümü evde deneyebilir veya kendi versiyonunu oluşturabilirsiniz..

Taşlı ve Puantiyeli Mat Tırnaklar

Kaynak: @nailbymztina

39. Parıltılı ve Rhinestones ile Çarpıcı Stiletto Çiviler

Ardından, size göstermek için çarpıcı bir tırnak tasarımımız var. Burada ekstra uzun stiletto tırnaklarımız var. Tırnakların yumuşak pembe, mavi ve gümüş renk paleti vardır. Ayrıca bazı yapay elmaslar da var. Bu büyülü bir mani ve her durum için bir prenses gibi görünmenizi sağlayacak. Bu tasarım tatil sezonu için harika olurdu.

Glitter ve Rhinestones ile Çarpıcı Stiletto Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

40. Sanatsal Mat Tırnak Tasarımı

Yaratıcı, sanatsal ve benzersiz tırnak tasarımlarını seviyorsanız, bu tam size göre. Tüm tırnaklar mat siyahtır ve mavi, mor ve altın varak tasarımıyla süslenmiştir. Bazı tırnaklar modaya uygun altın süslemelerle süslenmiştir. Tırnak folyoları ile benzer bir görünüm yaratabilirsiniz. Benzer bir mani deneyin veya tasarımı ekstra uzun, keskin tırnaklarda kullanın. Bu harika görünecek.

Sanatsal Mat Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbymztina

41. Beyaz Çiçekli Pembe Çiviler

Bu sonraki fikir çok güzel ve zarif. Bu görünüm için bazı tırnaklar açık pembe, geri kalanı beyaz çiçeklerle açık. Tırnak sanatı ve renkler birbirini güzelce tamamlar. Böyle bir mani ilkbahar ve yaz için mükemmel olacak. Düğün gibi özel günler için harika olur çünkü tırnakların romantik ve şık bir havası vardır..

Beyaz Çiçekli Pembe Çiviler

Kaynak: @sheadgüzellik

Umarız sivri uçlu tırnak sanatı tasarımları listemizden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos