15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020’de Kopyalanacak En İyi 63 Bahar Nail Art Tasarımları

31. Şık Pembe ve Siyah Çiçekli Tırnak Tasarımı

Bahar olması siyah gibi koyu renkleri kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Siyah aslında parlak bahar renklerini mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu sonraki tırnaklar güzel bir örnek. Her çivi, çiçekler ve çizgiler içeren siyah ve pembe bir tasarıma sahiptir. Ayrıca ışıltılı bir çivi de var. Gördüğünüz gibi, siyah çarpıcı görünüyor. Bunun gibi çivileri deneyin veya kendi siyah ve pembe bahar tasarımınızı bulmak için deney yapın.

Şık Pembe ve Siyah Çiçekli Tırnak Tasarımı

Kaynak: @badgirlnails

32. Pastel Gökkuşağı Çivileri

Pastel tırnakları sever misin? O zaman bir sonraki fikrimizi kontrol etmeniz gerekiyor. Burada pastel gökkuşağı tırnaklarımız var. İlk tırnak turuncu ve pembe, son tırnak parlak sarıdır. Aradaki tüm tırnaklar, gökkuşağı görünümü oluşturan mavi ve mor gibi diğer tonları kullanır. Bu çok moda bir fikir. Pastel görünümü deneyebilir veya daha canlı tonlar kullanabilirsiniz..

Pastel Gökkuşağı Çivileri

Kaynak: @nail_sunny

33. Mat Çiçek Tırnak Fikir

Ardından, canlı bir çiçek tırnak fikrimiz var. Tüm tırnaklar açık pembe renktedir ve her birinin uçlarının yanında parlak bir çiçek tasarımı vardır. Bunun gibi çiviler, gerçekten bir açıklama yaptıkları için bahar için mükemmeldir. Bu görünüm, düğün gibi özel bir fırsat için mükemmel olurdu. Bunun gibi bir tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Mat Çiçek Tırnak Fikir

Kaynak: @ana0m

34. Pembe ve Işıltılı Bahar Çivileri

Bu bahar görünümünüzü böyle tırnaklarla süsleyin! Tırnaklar açık pembedir ve iki vurgulu tırnak vardır. Bir vurgu çivinin tamamı parıltılı, diğeri ise korkak, ışıltılı bir tasarıma sahip. Parıltılı tırnak sanatını tırnak bandı ile yeniden yaratabilirsiniz. Sabır ve pratik alacak ama sonuç buna değer!

Pembe ve Işıltılı Bahar Çivileri

Kaynak: @badgirlnails

35. Çiçek Sanatlı Mat Siyah Çiviler

Daha önce siyah rengi kullanan yaylı tırnaklara yer verdik. Bu fikri sevdiyseniz, bunu da seveceksiniz. Burada başka bir şık siyah manikürümüz var ama bunun canlı, çiçekli tırnak sanatı var. Çiçekler çok güzel ve parlak renkler siyah tabana mükemmel bir şekilde uyuyor. Bunun gibi tırnaklar, tırnaklarının öne çıkmasını isteyen modaya uygun bayanlar için harika..

Çiçek Sanatlı Mat Siyah Çiviler

Kaynak: @ninanailedit

36. Çizgiler, Parıltı ve Çiçekler

Bir sonraki fikrimiz zarif ve süper şık. Tırnakların hepsi farklı bir tasarıma sahiptir. Biri neon turuncu, ikincisi suluboya çiçek sanatına sahip, diğeri ışıltılı ve son tırnak çizgili. Çarpıcı bir tasarım ve bir bahar düğününe katılıyorsanız mükemmel olacak başka bir manikür. Görünümü oluşturmak için kullanılan ürünler: Floss Gloss Pony, OPI Don’t Pretzel Düğmelerim ve OPI En Sevdiğim Süsleme.

Şeftali Çiçek Nail Art Tasarım

Kaynak: @badgirlnails

37. Sevimli Bahar Tırnak Fikri

Size göstereceğimiz bir sonraki tırnak görünümü çok renkli ve sevimli! Her çivi farklı bir pastel renktedir ve her biri güzelce dekore edilmiştir. Görünümü oluşturmak için kullanılan ürünleri aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz. Bu tırnakları deneyin ve yeniden yaratın ya da hepsi yerine renklerden birini seçebilirsiniz. Her iki durumda da, muhteşem görünecek. Bunun gibi bir tırnak tasarımı, tüm tırnak uzunluklarında ve şekillerinde harika görünecek..

Sevimli Bahar Tırnak Fikir

Kaynak: @badgirlnails

38. Güzel Çiçek Çivileri

Çiçekli tırnak sanatını öğrenmek harika çünkü onu diğer tırnak trendleriyle de eşleştirebilirsiniz. Bu tırnaklar harika bir örnek. Tırnakların bazıları çiçekli, biri ışıltılı, diğeri ise altın işlemeli. Sevimli bir kombinasyon ve tüm farklı stiller birlikte mükemmel görünüyor. Altın süslemeleri online olarak satın alabilir ve tırnak yapıştırıcısı ile kolayca tırnaklarınıza yapıştırabilirsiniz..

Altın Detaylı Güzel Çiviler

Kaynak: @xxlovelauren

39. Pastel Pembe ve Turuncu Tırnak Tasarımı

Birlikte harika görünen diğer iki renk ise pastel pembe ve turuncu. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, bu tırnaklara bir bakın. Bu manikür, bir parıltı vurgulu çivi ile açık turuncu ve pembe tırnaklara sahiptir. Yeniden yaratılması kolaydır ve her durum için şık görünecektir. Tüm görünümü deneyebilir veya sadece bir renk seçebilirsiniz..

Pastel Pembe ve Turuncu Tırnak Tasarımı

Kaynak: @m.güzellik.bar

40. Tabut Çivileri için Glam Çiçekli Tırnak Fikirleri

Ardından, çok çekici bir görünüme sahibiz! Çiviler, her iki elinde iki vurgulu çivi ile açık pembedir. Vurgulu tırnaklardan ikisi çiçek desenli beyaz, diğerleri ise farklı kristal görünümlere sahip. Bu, özel bir fırsat için mükemmel olacak muhteşem bir manikür. Bu görünümü deneyin veya başka bir çiçek tasarımını deneyebilirsiniz.

Tabut Çivileri için Glam Çiçekli Tırnak Fikirleri

Kaynak: @riyathai87

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos