15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Stilinde Kutlanacak En İyi 4 Temmuz Çivileri

31. Amerikan Bayrağı Çivileri

Ardından, size göstermek için şık ve vatansever bir tasarımımız var. Bazı tırnaklarda kırmızı beyaz çizgili, diğer iki tırnakta mavi beyaz yıldız desenli. Tüm çiviler birlikte Amerikan bayrağını oluşturur. Herkese uyacak havalı ve yaratıcı bir tasarım. Yıldızları ve şeritleri elle boyayabilir veya bir şablon kullanabilirsiniz..

Amerikan Bayrağı Çivileri

Kaynak: @çivi fırtınası

32. 4 Temmuz Tabut Çivileri

Bunun gibi bir tırnak tasarımı ile 4 Temmuz’u şık bir şekilde kutlayın. Tırnaklar tabut şeklindedir ve tırnakların çoğu beyaza boyanmıştır. İki vurgulu çivi de var – birinin çizgileri ve diğerinin yıldızları var. Bunlar şık bir tırnak setidir ve görünümü oluşturmak için kullanılan ürünleri görebilir ve aşağıdaki sayfada bir öğreticiyi görüntüleyebilirsiniz..

4 Temmuz Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbycambria

33. Kısa Çiviler için 4 Temmuz Tasarımı

Ardından, göz alıcı ve şık bir tırnak fikrimiz var. İki çivi mavi, bir çivi kırmızı ve beyaz çizgili ve son çivi gümüş yaldızla kaplı. Şık ve kullanımı kolay bir tırnak tasarımıdır ve tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Bu görünümü yeniden yaratın ya da çizgili mavi tırnakları seçebilirsiniz..

Kısa Çiviler için 4 Temmuz Tasarımı

Kaynak: @lalalovenailart_

34. Şık 4 Temmuz Çivileri

Bir sonraki fikrimiz güzel ve şık. Tırnakların çoğu koyu mavi tonda boyanmıştır ve iki vurgulu tırnak vardır. Bir vurgu çivisi kırmızı ve beyaz çizgili, diğeri ise mavi kalpli beyazdır. 4 Temmuz kutlamalarından herhangi birine yakışacak şirin bir görünüm. Kalbi ve çizgileri elle boyayabilir veya bir şablon kullanabilirsiniz..

Şık 4 Temmuz Çivileri

Kaynak: @lalalovenailart

35. Işıltılı Yıldızlar ve Çizgiler

Parıltılı tırnak tasarımlarını seviyorsanız, bu 4 Temmuz görünümüne göz atmalısınız. Tırnaklardan ikisi gümüş parıltılı çizgili kırmızı, diğer tırnaklar ışıltılı yıldızlarla mavi. Özel günler için mükemmel olan göz alıcı bir tırnak fikri. Görünümü oluşturmak için kullanılan ürünleri aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz..

Işıltılı Yıldızlar ve Çizgiler

Kaynak: @ nail4kokteyller

36. Şık Mat Tırnak Tasarımı

Size göstermemiz gereken bir sonraki tırnak fikri başka bir mat görünüm. Tırnakların çoğu mat kırmızı, biri çizgili, diğeri ise gümüş 3D yıldız ile mat mavi. Modaya uygun bir tırnak fikri ve 4 Temmuz etkinlikleri için şık görünecek. Bunun gibi bir tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır ve küçük yıldızlar çevrimiçi olarak satın alınabilir.

Şık Mat Tırnak Tasarımı

Kaynak: @lalalovenailart

37. Işıltılı 4 Temmuz Çivileri

4 Temmuz kombininizi böyle tırnaklarla canlandırın! İki çivi, kırmızı veya mavi tek renkte boyanır ve ayrıca iki vurgu çivisi vardır. Vurgulu bir çivi ışıltılı çizgilere sahiptir ve diğeri yıldızla birlikte mavidir. Bu, bir parti için mükemmel olacak glam ve ışıltılı bir görünüm. Tüm görünümü yeniden yaratın veya vurgulu tasarımlardan sadece birini deneyin.

Işıltılı 4 Temmuz Çivileri

Kaynak: @gabbysnailart

38. Puantiyeli & çizgili

Sonra, başka bir puantiyeli çivi fikrimiz var. Bu görünüm için iki çivi mavi ve beyaz puantiyeli desene sahiptir. Ayrıca iki vurgu tasarımı vardır. Biri çizgili, biri sim kaplı. Şirin ve şık bir oje fikri ve kutlamalar bittikten sonra da şık görünecek. Bu tırnakları seviyoruz.

Puantiyeli ve Çizgili

Kaynak: @badgirlnails

39. Yıldızlı ve Çizgili Cesur Mavi Çiviler

Bu 4 Temmuz’da böyle tırnaklarla cesur ve canlı olun. Üç çivi parlak mavi renkte boyanmış ve ikisi düz ama bir tanesi beyaz yıldızlara sahip. Ayrıca kırmızı ve beyaz şerit vurgulu bir çivi de var. Herkese yakışacak havalı ve şık bir tasarımdır. Bu görünümü bir tırnak kalıbıyla kolayca yeniden oluşturabilirsiniz..

Yıldızlı ve Çizgili Cesur Mavi Tırnaklar

Kaynak: @lalalovenailart

40. Kırmızı, Beyaz ve Mavi Işıltılı Tırnaklar

Giymesi ve yaratması kolay bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? O zaman bu sizin için mükemmel olabilir. İki çivi mavi parıltılı, ikisi kırmızı parıltılı ve son çivi beyaz parıltılı. Parıltı eğlenceli duruma uygunken renkler mükemmel ve vatanseverdir. Tek ihtiyacınız olan üç parlak cila.

Kırmızı, Beyaz ve Mavi Işıltılı Tırnaklar

Kaynak: @maceralarinaseton

41. Eşsiz 4 Temmuz Çivileri

Tüm mavi, kırmızı ve beyaz tırnak görünümleri size göre değilse, bir sonraki tırnak fikrine göz atın. Her çivi farklı bir yıldız ve çizgili tasarıma sahiptir ancak kullanılan renkler siyah, beyaz ve gridir. Gördüğünüz gibi tırnaklar hala çok vatansever ama kullanılan renkler o kadar cesur değil. Bu, farklı ve benzersiz bir 4 Temmuz görünümü isteyen herkes için harika..

Eşsiz 4 Temmuz Çivileri

Kaynak: @çivi fırtınası

Bu tırnak fikirlerine bayılıyoruz ve umarız 4 Temmuz kutlamalarınız için mükemmel tırnakları bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos