15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bir Sonraki Mani’nize İlham Verecek 43 Tırnak Fikri

31. Şık Mavi Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tasarım favorilerimizden biri. İki çivi mat mavi, ikisi çarpıcı beyaz ve mavi bir tasarıma sahip ve diğer iki çivi mavi taşlarla çıplak. Başparmak tırnaklarını da maviye boyayabilirsin. Cesur bir tırnak fikri ve görünüşünüzü büyüleyecek. Tüm manikürü veya tasarımlardan sadece birini veya ikisini yeniden yaratın.

Şık Mavi Tırnak Tasarımı

Kaynak: @tırnakkokteyli

32. Mat Mor Çiviler

Şık ama kullanımı kolay bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? O zaman bu sizin için mükemmel olabilir. Burada mat mor tırnaklarımız var. Mor renk o kadar parlak ve canlı ki, yaz için giymek için harika bir gölge olurdu. Bu basit bir fikir ama bir açıklama yapıyor. Bu görünümü oluşturmak için sadece normal bir mor ojeye ihtiyacınız olacak, çünkü modaya uygun bir görünüm vermek için mat bir üst kat kullanabilirsiniz. Tabii ki mat bir ojeniz varsa onu kullanın..

Mat Mor Tırnaklar

Kaynak: @nailcity_gdl

33. Leopar Baskı ve Kırmızı Tırnak Tasarımı

Sırada, size göstermek için çılgın bir çivi fikrimiz var. Tırnakların çoğu mat kırmızıdır ve iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu tırnaklardan biri mat ten rengi, diğer tırnak ise şık bir leopar desenli desene sahiptir. Tüm renkler ve desen birlikte harika görünüyor. Leopar desenini kendiniz nasıl oluşturacağınızı gösterebilecek çevrimiçi birçok öğretici var. Tüm manikürü deneyin veya sadece leopar baskısını deneyin.

Leopar Baskı ve Kırmızı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @amanda.sudolll

34. Işıltılı Çıplak Tırnak Tasarımı

Size göstermemiz gereken bir sonraki tırnak fikri çok güzel ve zarif. Her çivi ombre, parıltı ve daha fazlasını içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Böyle bir manikür, özel bir durum için, belki bir parti ya da bir düğün için mükemmel olurdu. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya tasarımlardan yalnızca birini veya ikisini deneyebilirsiniz. Çok kalınsa, daha ince bir sürüm oluşturabilirsiniz. Sadece daha az yapay elmas ve daha az parıltı kullanın.

Işıltılı Çıplak Tırnak Tasarımı

Kaynak: @_alured

35. Mat Siyah ve Kırmızı Badem Çivileri

Tırnaklarınızda deneyebileceğiniz bir diğer havalı model ise çizgili desenlerdir. Bu tırnaklar çizgili tarzda nasıl giyileceğini gösterir. Bazı tırnaklar mat siyah, ikisi kırmızı ve biri beyaz ve siyah çizgilidir. Çizgiler kırmızı ve siyahla çok harika görünüyor. Tırnak bandı veya bir şablonla şeritler oluşturabilirsiniz. Bu görünümü yeniden yaratın veya kendi şık şerit tasarımınızı deneyebilirsiniz.

Mat Siyah ve Kırmızı Badem Çiviler

Kaynak: @dorkanals

36. Pembe ve Gül Altın Çiviler

Ardından, glam tırnak tasarımımız var. Tırnakların çoğu açık pembe tonda boyanmıştır ve bir adet gül altın vurgulu tırnak da vardır. Pembe altın ve pembe birlikte göz alıcı görünüyor ve en sevdiğimiz renk kombinasyonlarından biri. Her eldeki bir çivi de yapay elmas tasarımına sahiptir. Herkesin üzerinde harika görünecek güzel ve zarif bir manikür..

Pembe ve Rose Gold Tabut Çivileri

Kaynak: @_alured

37. Yaz Mercan Tırnak Tasarımı

Tırnaklarınızın yaz gibi görünmesini ister misiniz? O zaman böyle bir tasarım seçin! Burada parlak mercan tonları kullanan şık bir manikürümüz var. Kullanılan tırnak tasarımları mercan uçları, altın şeritler ve parıltı içerir. Bu modaya uygun bir fikir ve yaz sezonu için mükemmel olurdu. Farklı tırnak tasarımlarını yeniden oluşturabilir veya sadece birini deneyebilirsiniz. Mercan renkleri çevrimiçi olarak kolayca bulunabilir.

Yaz İçin Neon Mercan Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailfashionbyjenny

38. Eşsiz ve Renkli Tırnaklar

Eşsiz ve renkli tırnak sanatı giymek ister misiniz? O zaman bu tasarımı inceleyin. İki tırnak düz pastel tonlardır ve üç tırnak güzel tırnak sanatına sahiptir. Bu çok sevimli ve güzel bir tırnak tasarımı. Bunun gibi sanatlar pratik yapacak, ama buna değecek. Deseni elle boyamak istemiyorsanız, bunun yerine benzer bir tasarıma sahip bir şablon kullanabilirsiniz..

Eşsiz ve Renkli Tırnaklar

Kaynak: @amanda.sudolll

39. Basit ve Zarif Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri, göz alıcı ve şık bir tasarımdır. İki çivi beyaz, ikisi mat siyah ve bir çivi altın yaldızla kaplanmıştır. Renk kombinasyonunu seviyoruz çünkü çok şık ve güzel. Tırnakların şekli manikürün daha da zarif görünmesini sağlar. Bunu yeniden oluşturabilir veya bunun yerine gümüş parıltıyı deneyebilirsiniz..

Basit ve Zarif Tırnak Tasarımı

Kaynak: @charmingnails_slc

40. Glam Tırnak Tasarım Fikri

Yaklaşan özel bir gününüz var ve göz alıcı bir tırnak setine mi ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, bu manikürü görmeniz gerekir. İki tırnak ışıltılı, biri kırmızı, biri çıplak. Kırmızı ve ten rengi tırnaklar yapay elmaslarla süslenmiştir. Çarpıcı bir tırnak fikri ve vay olacak. Bu, etkilemek istediğiniz zamanlar için mükemmeldir..

Kısa Tabut Çivileri için Glam Nail Tasarım Fikri

Kaynak: @nassbyjenny96

41. Çıplak, Siyah ve Şerit Sanatı

Deneyebileceğiniz bir diğer moda model ise köşeli çift ayraçlardır. Burada iki tırnağı çıplak, biri mat siyah ve bir tırnağı zikzak tasarımlı bir manikürümüz var. Gördüğünüz gibi, şivronlar çok şık görünüyor. Bu deseni tırnak bandı veya bir şablon ile oluşturabilirsiniz. Size yardımcı olacak çevrimiçi eğitimler var. Bunu yeniden oluşturun veya başka bir renk paleti kullanın.

Nude, Black ve Chevron Nail Art

Kaynak: @badgirlnails

42. Parlak, Mat Degrade Çiviler

Gradyan tırnak sanatı, denenecek en havalı görünümlerden biri haline geldi. Bu tırnaklarda ombre gibi renk değişimi vardır ancak daha fazla renk kullanılır. Burada görebileceğiniz gibi, çivilerin her biri gökkuşağı görünümü oluşturmak için farklı bir renk karışımına sahiptir. Yaz için mükemmel olan eğlenceli ve renkli bir oje fikri. Bunu yeniden oluşturabilir veya herhangi bir renk karışımını kullanabilirsiniz..

Parlak, Mat Gradyan Tırnaklar

Kaynak: @onyxfiles

43. Ombre Nane Tırnak Tasarımı

Ardından, baby boomer tırnaklarımız var. Bebek boomer tırnakları, açık pembe ve beyaz renklerde ombre sanatına sahiptir. Tıpkı Fransız ombre veya Fransız solması gibi. Bu tırnakların hepsi ombre tasarımına sahiptir ve yapay elmaslarla da süslenmiştir. Bir gelin için mükemmel olacak glam ve şık bir fikir. Bunun gibi değerli taşlar internetten satın alınabilir ve üzerine tırnak yapıştırıcısı ile yapıştırılabilir..

Rhinestones ile Ombre Nane Tırnak Tasarımı

Kaynak: @cheyennesnails_

Bu, tırnak fikirlerimizin sonu, şu anda sahip olduğunuz tek sorun, hangi tasarımı deneyeceğinize karar vermek.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos