15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Tamamen Evde Yapabileceğiniz 63 Süper Sevimli Çivi

41. Kiraz Yapay Elmas Çiviler

Deneyebileceğiniz bir diğer sevimli nail art tasarımı ise meyve ve işte size şık bir örnek! Burada kırmızı elmaslarla oluşturulmuş sevimli kirazlı kırmızı ve beyaz tırnaklarımız var. Yaz sezonu için mükemmel olacak eşsiz bir fikir. Kirazları yeniden yaratın veya farklı bir meyve seçin. Portakal veya limon popülerdir.

Kiraz Yapay Elmas Çiviler

Kaynak: @ilahi tırnaklar__

42. Tabut Kelebek Çivileri

Kelebek tırnak tasarımlarını sevdiniz mi? Eğer öyleyse, bir sonraki bakışa bakmanız gerekir. Tüm tırnaklar, açık uçlu ve ışıltılı kelebeklere sahip açık mor renktedir. Çiviler uzun ve tabut şeklindedir. Bu çok şirin bir fikir! Bunun gibi bir şey herkese uyacak ve herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde harika görünecek. Görünümü yeniden oluşturabilir veya iki yerine bir oje rengi seçebilirsiniz..

Işıltılı Kelebek Tabut Çivileri

Kaynak: @tiffanynails_az

43. Siyah Beyaz Çizgili Neon Tırnaklar

Ardından, başka bir şerit çivi fikrimiz var. Bu tasarım, altın süslemeli siyah ve beyaz çizgilere sahiptir. Tırnakların üçü neon pembe, ikisi neon turuncu ve biri siyah. Çizgiler tüm tırnaklarda olmadığından, bu, çizgili tırnak sanatında yeni olanlar için harika. Herkese yakışacak şirin ve yaratıcı bir görünüm.

Siyah Beyaz Çizgili Neon Tırnaklar

Kaynak: @nailz_ann.indigo_

44. Sevimli Ayıcık Çivileri

Sonra, sevimli oyuncak ayı tırnaklarımız var. Bu tırnaklar uzundur ve hafif puantiyeli desene sahiptir. Her çivi ayrıca sevimli bir boz ayı ile süslenmiştir. Bu eğlenceli ve benzersiz bir tırnak fikri. Noktalama aracı veya ince bir fırça ile puantiyeler oluşturabilirsiniz ve ayılar elle boyanabilir. Çevrimiçi olarak takip edilmesi kolay öğreticiler var.

Sevimli Ayıcık Çivileri

Kaynak: @nail_sunny

45. Sevimli Disney İlhamlı Çiviler

Disney hayranıysanız, buna bayılacaksınız. Burada uzun tabut çivilerimiz var ve her çivinin farklı bir tasarımı var. Bazı tırnaklar leopar gibi modaya uygun sanatlara sahipken, diğerleri Disney’den ilham alıyor ve Minnie ve Mickey Mouse’a sahip. Güzel ve şirin bir tasarımdır. Görünüm, Semilac’ın renk tonlarıyla oluşturuldu: Girl on Fire, Frappe, Black Diamond, 259 Platinum Silver, 075 Şık Brown, Semiart Red, White ve Black.

Sevimli Disney İlhamlı Çiviler

Kaynak: @amanda.sudolll

46. ​​Çıplak ve Pembe Parıltılı Tabut Çivileri

Bu sonraki tırnak fikri güzel ve giymesi kolay. Burada iki vurgulu çıplak tırnaklarımız var. Vurgulu tasarımlardan biri çıplak ve pembe parıltılı, diğer tırnak ise pembe ışıltılı. Partiler ve yaz için mükemmel olan muhteşem bir tasarım. Bu tırnakları yeniden yaratın ya da herhangi bir parıltılı rengi çıplak olarak deneyebilirsiniz..

Nude ve Pembe Glitter Tabut Çivileri

Kaynak: @cheyennesnails_

47. Sevimli Puantiyeli Çiviler

Parlak ve eğlenceli bir mani mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel! Burada uzun oval tırnaklarımız var. Tırnağın alt kısmı beyaz puantiyeli ten rengi ve tırnağın geri kalanı parlak hardal rengindedir. Çok canlı ve cesur olduğu için kullanılan bu daha sıra dışı sarı tonu seviyoruz. Bu tırnaklar yaz için mükemmeldir. Noktalama aracıyla puantiyeler oluşturun ve çizginiz için bir kılavuz olarak iki rengi tırnak bandıyla ayıran düzgün bir çizgi oluşturun..

Sevimli Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @gandziuchaa

48. Parlak Çiçek Tırnak Sanatı

Bir sonraki tırnak fikri renkli ve sevimli. Burada yuvarlak tırnaklarımız var ve her biri parlak ve güzel bir desenle boyanmış. Üç çivi blok renkli ve ikisi canlı çiçeklerle çıplak. Bu, ilkbahar ve yaz için harika olan muhteşem bir mani. Benzer bir görünüm elde etmek için çiçekleri elle boyayabilir veya tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Parlak Çiçek Tırnak Sanatı

Kaynak: @gandziuchaa

49. Rhinestones ile Ayçiçeği Çivileri

Bir sonraki tırnak fikriyle görünümünüze bir renk patlaması ekleyin. Tüm tırnaklar açık veya ten rengi ama üçü parlak ayçiçekleriyle süslenmiş! Canlı sarı yapraklar gerçekten bir açıklama yapar ve aksi takdirde basit tasarımı aydınlatır. Bu mani yaz için olmazsa olmazlardan. 3D çiçekleri yeniden yaratın ya da onları tırnakların üzerine boyayabilirsiniz..

Taşlı Ayçiçeği Çivileri

Kaynak: @ nailbydon239

50. Gümüş Yıldızlı Çıplak Çiviler

Ardından, sevimli bir yıldız tasarımımız var. Yani tırnakların çoğu çıplak, biri gümüş ve her bir eldeki bir tırnak yıldızlarla bezenmiş. Yıldızlar çok güzel ve gümüş ışıltısı çarpıcı görünüyor. Bunun gibi bir tasarım tüm tırnak şekillerine ve uzunluklarına uyacaktır. Ayrıca, görünümü yeniden oluşturabilmeniz için yıldız şekilli tırnak şablonlarını çevrimiçi satın alabilirsiniz..

Gümüş Yıldızlı Kısa Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @nail_va_

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos