15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Siyah Saçlar İçin 43 Göz Alıcı Büküm Örgülü Saç Modelleri

31. Tıknaz Karamel Büküm Örgüler

Bir sonraki saç fikri de güzel tutku kıvrımları içeriyor. Bu görünüm için saç, çok tonlu uzun bükümlü örgüler halinde şekillendirilir. Saç, siyah, kahverengi ve karamel sarısı içeren farklı tonlardadır. Renk kombinasyonunu seviyoruz, yaz için mükemmel olacak. Bu kıvrımları yeniden oluşturabilir veya farklı bir sarışın tonu kullanabilirsiniz..

Tıknaz Karamel Büküm Örgüler

Kaynak: @n.skyye_did_it

32. Sinirli Bükümler

Bu sıradaki saç modeli, sinirli ve moda olduğu için favorilerimizden biri. Saçın bir tarafı uzun kıvrımlı diğer tarafı kısadır. Bunu seviyoruz çünkü son zamanlarda gündemde olan yarı traşlı şık bir görünüme sahip. Cesur bir saç modeli ve biraz farklı bir şey denemek isteyen bayanlar için mükemmel..

Kısa Bölümlü Yan Bükümler

Kaynak: @thrivehairsalon

33. Şık Yarım Bükümler

Yarım saç modellerini seviyorsanız, buna bir göz atın. Burada kıvrımlı başka bir yarım at kuyruğumuz var. Saç ayrıca boncuk ve manşetlerle süslenmiştir. Bu çok güzel ve muhteşem bir tarz. Ve bunun en iyi yanı? Bu bir peruk! Doğru, bu saç modelini toka olmadan satın alabilir ve kolayca giyebilirsin! Bu Angelica peruktur ve Rayzee Signature Hair’da mevcuttur..

Şık Yarım Bükümler

Kaynak: @tailormadejane

34. Modaya Uygun ve Basit Bükümlü Örgüler

Ardından, size göstermek için başka bir modaya uygun ve basit saç fikrimiz var. Saç, uzun ve tıknaz kıvrımlar halinde şekillendirilir. Bükümlerin çoğu bir tarafa süpürülür. Bu, herkese yakışacak, göz alıcı, çok yönlü ve takması kolay bir saç fikridir. Bunu yeniden oluşturun veya daha kısa bir büküm uzunluğu deneyebilirsiniz.

Trendy ve Basit Bükümlü Örgüler

Kaynak: @ketillinribeiro

35. Muhteşem Yarım Kabarık

Bu sıradaki saç stilini çok sevdik, yine favorilerimizden biri! Bu görünüm için, yarım kabarık stilde uzun kıvrımlarımız var. Bükümlerin çoğu gevşekken, geri kalanı rahat bir şekilde bağlanır. Bu şık ve muhteşem bir saç fikri. Yaz aylarında size boho bir hava verecektir. Bu saç modeli de sarı renkte harika görünecek.

Muhteşem Yarım Kabarık

Kaynak: @eusaholiveira

36. Basit ve Uzun Bükümlü Örgüler

Bir sonraki saç modeli, zahmetsizce şık görünen başka bir basit saç modeli. Burada süper uzun kıvrımlarımız var. Gördüğünüz gibi, çarpıcı görünüyorlar ve sade ama çok çekiciler. Böyle saçlar herkese yakışır. Benzer bir görünüm deneyebilir veya daha kısa bir uzunluk seçebilirsiniz. Altın manşetler de bu kıvrımlarla güzel görünecek.

Basit ve Şık Bükümlü Örgüler

Kaynak: @eusaholiveira

37. Çarpıcı Yarım Yukarı Saç Modeli

Ayrıca örgüler ve kıvrımlarla bir saç modeli oluşturabilirsiniz. İki stilin kombinasyonu muhteşem görünüyor. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, bu fikre bir göz atın. Gördüğünüz gibi, saçın geri kalanı bükülürken kafadaki saçlar güzelce örülür. Vay canına, modaya uygun ve açıklama yapma tarzıdır. Aksesuarları seviyoruz, saçları mükemmel bir şekilde tamamlıyorlar. Kalabalığın arasından şık bir şekilde sıyrılmak istiyorsanız bu saç tam size göre..

Çarpıcı Yarım Yukarı Saç Modeli

Kaynak: @manuucabelos

38. Altın Manşetli Glam Twists

Bu gibi kıvrımlarla saçınıza göz alıcı bir görünüm kazandırın. Bu görünüm uzun, jumbo kıvrımlara sahiptir. Saçlar ayrıca altın aksesuarlarla süslenmiştir. Bu saç modeli güzel, çok yönlü ve herkese yakışacak. Bu kıvrımları yeniden yaratın ya da boncuk gibi farklı aksesuarlarla görünümü deneyebilirsiniz..

Altın Manşetli Glam Twists

Kaynak: @0690.16

39. Uzun ve Tıknaz Havana Kıvrımları

Ardından, çarpıcı ve basit bir stilimiz var. Burada yana giyilen uzun Havana kıvrımları var. Çok şık ve kolay giyilebilen bir modeldir. Böyle saçlar her yaşa ve duruma uygun olacaktır. Kolaylıkla şık görünen saçlara ihtiyacınız varsa, bu sizin için. Uzun kıvrımları deneyin yoksa daha kısa gidebilirsiniz.

Uzun ve Tıknaz Havana Kıvrımları

Kaynak: @curly_binky

40. Küçük Bükümlü Örgüler

Ombre rengini sever misiniz? Eğer öyleyse, bu saç stiline bakın. Bu görünüm, siyahla başlayan ve ardından rengi yarıda değiştiren yandan kıvrımlı kıvrımlara sahiptir. Renk değişimi, sarışın ve sıcak bakırımsı ton gibi farklı tonlar kullanır. Bu şık ve modaya uygun bir saç fikri. Çok tonlu ombreyi yeniden yaratın ya da herhangi bir rengi kullanabilirsiniz. Hatta cesur olabilir ve kırmızı gibi canlı renkleri deneyebilirsiniz..

Küçük Büküm Örgüler

Kaynak: @msnaturallymary_

41. Uzun ve Tıknaz Bükümler

Bir sonraki saç modeli daha fazla tutku kıvrımına sahip. Bu kıvrımlar uzun ve orta kısımlıdır. Bunları seviyoruz çünkü basit, modaya uygun ve çarpıcılar. Bu, her yaştan kadına uyacak başka bir kolay saç modeli. Bunu böyle basit tutun ya da aksesuarlarla saçı canlandırabilirsiniz. Kordonlar bu bükülmelerle harika görünecek.

Uzun ve Tıknaz Tutku Kıvrımları

Kaynak: @nnennab

42. Yüksek Yarım Topuz

Bu sonraki saç fikri başka bir yarım topuz. Bu, jumbo kıvrımlara sahiptir ve bunların yarısı gök yüksekliğinde bir topuz şeklindedir. Bunun gibi yüksek topuzlar çok şık ve iddialı. Her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz – olmazsa olmaz topuzu giyebilir, aynı zamanda uzun ve gevşek kıvrımlar da yapabilirsiniz. Bu yaz için harika olacak sevimli ve güzel bir stil.

Yüksek Yarım Yukarı Topuz

Kaynak: @kay.yarms

43. Tıknaz ve Aksesuarlı Senegalli Bükümler

Aksesuarlarla güzel bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bunu görmeniz gerekir. Burada kordonlu ve altın manşetli tıknaz Senegalli kıvrımlarımız var. Eşsiz ve şık bir saç modelidir. Bu bükülmeleri yeniden yaratmak istiyorsanız, yapabilirsiniz. Ardından, kıvrımlarınız olduğunda, her gün farklı bir görünüm giyebilmeniz için Senegalli kıvrımları denemek için yedi farklı saç stiline göz atabilirsiniz! Videoyu aşağıdaki sayfadan izleyebilirsiniz.

Tıknaz ve Aksesuarlı Senegalli Twists

Kaynak: @kinsleydeborrah

Umarız bükümlü örgü saç modellerimizden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos