15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Her Sezon Renkli Güzel Kutu Örgüler

31. Sarışın, Kahverengi ve Siyah Örgüler

Çok tonlu saç modellerini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel. Bu görünüm için tıknaz örgülerimiz var ve farklı saç renklerinin bir karışımı kullanıldı. Yani renkler siyah, bakırımsı kahverengi ve sarışındır. Çarpıcı bir renk kombinasyonu ve genel stil çok moda. Benzer bir stil deneyin veya bu renklerin farklı tonlarını kullanabilirsiniz..

Sarışın, Kahverengi ve Kara Kutu Örgüler

Kaynak: @pinkvalenciaga_

32. Yazlık Saç Fikri

Yaz için yeni bir saç modeli ister misiniz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Burada uzun örgülerimiz var ve her biri siyah, kahverengi ve sarı tonlarında renklendirilmiş. Mor ipli bir örgü de var ve saçlar da kabuklarla süslenmiş. Renkler ve aksesuarlı tarz çok yazlık ve daha sıcak mevsimler için mükemmel.

Yaz Sarısı Örgülü Saç Fikirleri

Kaynak: @glowprincesss

33. Muhteşem Koyu Pembe Örgüler

Ardından, size göstermek için başka bir pembe görünümümüz var. Bu sefer örgüler uzun ve tıknaz. Her örgü çarpıcı bir metalik pembe gölgedir. Bu saç rengini seviyoruz ve daha cesur örgülerden hoşlanan bayanlar için mükemmel. Böyle basit tutun yoksa altın aksesuarlarla renk harika görünecek.

Muhteşem Koyu Pembe Örgüler

Kaynak: @tifhaniemakyaj

34. Canlı Sarı Saç Fikri

Yazının başında sarı bir örgü fikri paylaşmıştık. Bunu beğendiyseniz, buna da bir göz atın. Bu örgüler daha canlıdır ve daha canlı bir sarı tonuna sahiptir. Çok eğlenceli ve şık bir saç fikri. Bu örgüler, görünümünüze bir renk patlaması katacak ve ruh halinizi de yükseltecek. Bunları seviyoruz! Stil, altı paket Rastafri Yellow Freed’m’Silky Braid Hair ile oluşturuldu..

Sarı Kutu Örgüler Saç

Kaynak: @kersti.pitre

35. Mavi ve Pembe Ombre

Bir sonraki saç fikri, başka bir ombre fikri sunuyor. Bu sefer saçlar siyaha başlar, sonra pembeye döner ve sonunda maviye döner. Bu çok güzel ve cesur bir fikir. Bu renk kombinasyonu ilkbahar ve yaz için harika. Bunu yeniden oluşturun veya farklı mavi ve pembe tonları kullanabilirsiniz. Belki daha koyu ve daha canlı tonlar.

Mavi ve Pembe Ombre Örgüler

Kaynak: @fatou_amina

36. Canlı Mavi Saç

Canlı maviden bahsetmişken, bu saç modeli muhteşem bir parlak mavi gölge kullanır. Gördüğünüz gibi, örgüler uzun ve tıknaz. Her örgü çok cesur bir mavi tondur ve aynı zamanda karışık parlak mor da vardır. Renk muhteşem ve kalabalığın arasından sıyrılmalarını sağlayan çarpıcı saçları seven bayanlar için mükemmel. Bu rengi seviyoruz!

Canlı Mavi Saç

Kaynak: @mariapaulamapo

37. Yarım Renk Fikir

Ardından, başka bir cesur saç fikrimiz var. Bu sefer örgülerin yarısı siyah, diğer tarafı açık sarı. Bu çok havalı, modaya uygun ve benzersiz bir fikir. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya yarım ve yarım stili oluşturmak için diğer iki rengi kullanabilirsiniz. Bu renk fikri herhangi bir örgü uzunluğunda kullanılabilir..

Yarım Renk Fikir

Kaynak: @afrolaytina

38. Eğlenceli Pembe Örgüler

Bu sonraki saç fikrini seviyoruz! Bu örgüler uzundur ve siyah ve pembe karışımıdır. Pembe renk çok eğlenceli ve gösterişli, yaz için mükemmel. Bunun gibi saçlar güzel ve gerçek örgülü stil de çok sinirli. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya farklı bir pembe tonu kullanabilirsiniz. Daha koyu tonlar sonbahar ve kış için daha iyidir.

Eğlenceli Pembe Örgüler

Kaynak: @_deusadabeleza

39. Bakır Saç Fikri

Modaya uygun bir saç rengi ve stili arıyorsanız, bu sizin için. Burada muhteşem bir bakır rengi olan uzun örgülerimiz var. Örgüler ayrıca bir at kuyruğuna bağlanır. Bununla ilgili her şeyi seviyoruz ve bakır örgüler gökyüzü yüksek at kuyruğunda harika görünüyor. Basit tutun veya aksesuarlarla süsleyin, altın manşetler harika görünecek.

Bakır Saç Fikir

Kaynak: @zhaanaay

40. Kalın Açık Mavi Örgüler

Bir sonraki saç fikri güzel ve mavi. Bu görünüm için saç siyah başlar ve daha sonra saçın ortasına eklenen çok mavi tonları vardır. Bu muhteşem bir saç fikri ve topuz stilini seviyoruz. Benzer bir şey deneyin veya çok tonlu mor veya pembeyi deneyin. Bu topuz stiliyle de sevimli görünecek.

Kalın Açık Mavi Örgüler

Kaynak: @ronkeraji

41. Muhteşem Yeşil Örgüler

Ardından, başka bir benzersiz renk fikrimiz var. Bu örgüler muhteşem ve koyu yeşil bir gölgedir. Çok havalı bir saç fikri ve bu kadar sık ​​yeşil örgü görmemiştik. Bu, öne çıkmayı sevenler ve biraz farklı bir şeyler denemek isteyenler için mükemmeldir. Bunu yeniden oluşturun veya neon gibi farklı bir yeşil tonu deneyin!

Muhteşem Yeşil Kutu Örgüler

Kaynak: @vibeofanubian

42. Altın Aksesuarlı Parlak Kırmızı Örgüler

Kırmızı çok popüler bir renktir ve bunun gibi örgülerle nedenini görebiliriz. Burada uzun ve parlak örgülerimiz var. Bazı örgüler de aksesuarlıdır. Bunun gibi kırmızı bir renk her tarza, mevsime ve her kadına çok yakışacaktır. Saçınızı canlandırmanın eğlenceli ve kolay bir yolu. Herhangi bir kırmızı gölge harika görünecek, bu yüzden herhangi birini deneyin!

Altın Aksesuarlı Parlak Kırmızı Örgüler

Kaynak: @camilladelucas

43. Kahverengi ve Sarışın Örgüler

Bu sonraki saç modeli, başka bir güzel renk kombinasyonuna sahiptir. Bu görünüm için uzun ve jumbo örgülerimiz var. Tüm örgüler kahverengi ve ayrıca sarışın eklendi. Bu muhteşem bir saç fikri ve renkler şık olduğu için giymesi çok kolay. Bu stili deneyin veya renklerin farklı tonlarını kullanın.

Kahverengi ve Sarışın Örgüler

Kaynak: @braid_and_beyond

Kutu örgüleriniz için mükemmel saç rengini bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos