15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2021’de Kopyalanacak En İyi 43 Jel Tırnak Tasarımı

31. Çıplak ve Gümüş Folyo Çiviler

İnce ama modaya uygun tırnak sanatını seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin! Bu mani, uçlarında gümüş folyo ile çıplak tırnaklara sahiptir. Bu görünümü seviyoruz çünkü göz alıcı ve modaya uygun ama zarif ve giymesi kolay. Tırnak folyolarını online olarak satın alabilir ve yapıştırıcı ile kolayca uygulanabilirler. Bu tasarım herhangi bir çivi uzunluğuna ve şekline uyacaktır..

Nude ve Gümüş Folyo Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

32. Modern ve Eşsiz Pembe Mani

Ardından, size eğlenceli ve modern bir manikür göstereceğiz. Bunun için her çivi farklıdır ancak tüm sanatı bir araya getiren aynı renk paletini kullanır. Biri hariç tüm tırnaklarda modaya uygun geometrik sanat var. Bu eşsiz ve parlak bir mani ve farklı bir şey denemek isteyenler için mükemmel.

Modern ve Eşsiz Pembe Mani

Kaynak: @nail_sunny

33. Çiçekli Tırnak Sanatı ile Güzel Jel Tırnaklar

Bu sonraki mani güzel ve çiçekli! Her çivi, biri hariç muhteşem bir mor gölgede boyanmıştır. Güzel çiçeklerle açık mor olan bir vurgu çivisi de var. Bunun gibi çiçekleri elle boyayabilir veya online çiçekli tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız harika görünecek. Bu renk paleti her mevsime yakışacak.

Çiçekli Tırnak Sanatı ile Güzel Jel Tırnaklar

Kaynak: @loveliness.nailleri

34. Parlak ve Glam Sarı Çiviler

Parlak sarı tasarımları seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Bu bir glam ve muhteşem sarı tırnak tasarımıdır. Bazı tırnaklar tamamen sarı, bazıları sarı çiçekler ve payetler ile çıplak, son tırnak ise yapay elmaslarla beyaz. Cesur, eğlenceli ve ışıltılı bir görünüm ve yaz partileri için mükemmel. Hatta tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya tüm tırnaklarda tek bir tasarım kullanabilirsiniz..

Parlak ve Glam Sarı Tırnaklar

Kaynak: @kangannynails

35. Siyah Beyaz Tırnak Tasarımı

Ardından, modaya uygun ve benzersiz bir mani var. Bu görünüm için tırnaklar ya siyah, beyaz ya da çıplaktır. Nude tırnağı da şık bir geometrik tasarıma sahiptir. Bu renk paleti şıktır, kullanımı kolaydır ve tasarımı tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Havalı, sinirli ve benzersiz bir şey istiyorsanız, bunu yapmanın yolu budur..

Siyah Beyaz Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nail_sunny

36. Sevimli Pembe ve Leopar Çiviler

Leopar baskısını daha önce sevdiyseniz, bunu görmeniz gerekir! Burada daha cesur ve daha vahşi bir görünüme sahibiz. Bu sefer bazı tırnaklar mat pembe, bazıları ise muhteşem bir leopar desenli tasarıma sahip! Eğlenceli, yazlık ve canlı bir tasarım ve herkesin üzerinde harika görünecek. Bu sanat, daha uzun tırnak şekillerinde de harika görünecek.

Sevimli Pembe ve Leopar Tırnaklar

Kaynak: @beautyroom.karinalesniak

37. Sevimli ve Güzel Jel Tırnak Tasarımı

Bir sonraki fikir sevimli ve güzel. Böylece, her çivi, ortasında bir şerit bulunan çıplak veya mermerdir. Şeritin diğer tarafında ise çiviler ya renk değiştirir ya da aynı mermer sanatına sahiptir. Görünüm renkli, neon yapay elmaslarla tamamlandı. Bu eğlenceli ve benzersiz bir tırnak fikri ve çok şey olmasına rağmen, genel mani hala oldukça incelikli..

Sevimli ve Güzel Jel Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kangannynails

38. Rhinestones ile Neon Sarı Çiviler

Bu sıradaki tırnak fikriyle yaz kıyafetlerinizi canlandırın. Yani her çivi kısa ve hepsi aynı neon sarı tonunda boyanmış. Kalın yapay elmaslarla kaplı bir vurgu çivisi de var. Bu yaz için olmazsa olmaz, modaya uygun ve göz alıcı bir tırnak tasarımı. Bunu yeniden oluşturun veya pembe veya turuncu gibi farklı bir neon rengi deneyin.

Rhinestones ile Neon Sarı Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

39. Altın Folyo ile Çıplak Çiviler

Yazının başlarında gümüş folyo uçlu nude tırnakları paylaşmıştık. Bu fikri beğendiyseniz, bunu da görmelisiniz. Bu da benzer ama bunun yerine altın ipuçları var! Sadece farklı folyoların kullanılmasının nasıl farklı bir görünüm yaratacağını gösteriyor. Altın veya gümüşü deneyin veya cesur olun ve folyoları pembe veya mavi gibi canlı bir renkte deneyin.

Altın Folyo ile Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @nail_sunny

40. Meyve Sanatı ile Parlak Çiviler

Ardından, size göstermek için başka bir eğlenceli, parlak ve benzersiz görünümümüz var. Bazı tırnaklar pembe, biri turuncu ve diğer tırnak sulu boya meyveli tırnak sanatı ile beyazdır. Bu çok eğlenceli ve benzersiz bir tırnak fikri. Tropikal meyveler yaz mevsimi için mükemmeldir. Bunu yeniden oluşturun veya herhangi bir meyveyi kullanabilirsiniz. Narenciye popüler bir seçimdir.

Meyve Sanatı ile Parlak Tırnaklar

Kaynak: @nailsrnd

41. Büyülü Mor Çiviler

Bu sonraki tırnak fikri, favorilerimizden bir diğeri. Burada mor jel tırnaklarımız var ve mor rengin ışıltısı var. Gölge çarpıcı ve tüm maninin büyülü bir tek boynuzlu at havası var. Benzer renkler çevrimiçi olarak satın alınabilir ve ışıltılı mor tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Büyülü Mor Tırnaklar

Kaynak: @jana_gronwaldtova

42. Muhteşem Mavi Mani

Belki daha koyu tırnak renklerini seviyorsun? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Bu mani, muhteşem koyu mavi gölgeli stiletto tırnaklara sahiptir. Bazı tırnaklar galaksi görünümüne sahipken, diğeri ışıltılı. Bu çarpıcı bir tırnak tasarımı ve partiler ve geceler için mükemmel olacak. Tüm görünümü yeniden yaratın veya tüm tırnaklarda tasarımlardan birini kullanın.

muhteşem mavi mani

Kaynak: @beglamorous.eu

43. Trendy ve Parlak Jel Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri parlak ve çok moda. Burada stiletto tırnaklarımız var ve her biri siyah ve sarı tırnak sanatı ile çıplak. Bazı tırnaklarda ayrıca gümüş şeritler veya yapay elmaslar bulunur. Bu benzersiz ve açıklama yapan bir mani ve bol sabır ve tırnak bandı ile benzer bir şeyi yeniden yaratabilirsiniz..

Trendy ve Parlak Jel Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kangannynails

Denemek için güzel bir jel tırnak tasarımı bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
23 En İyi Uzun Kutu Örgüler Saç Modelleri ve Fikirler
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos