15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 En İyi Sonbahar Saç Renkleri ve 2019 İçin Fikirler

21. Koyu Kahverengi Saçlar İçin Bal Sarısı Öne Çıkanlar

Sarışın vurguları seçerken tek bir renge bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Aşağıdaki resimdeki gibi saça çoklu tonlar ekleyebilirsiniz. Açık ve koyu sarışınların kombinasyonu muhteşem ve saça doğal bir görünüm kazandırıyor. Bunun gibi saçlar, mevsim değiştiğinde bile size yazlık bir görünüm verecek, böylece yazı sonbahara getirebilirsiniz..

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Bal Sarısı Öne Çıkanlar

Kaynak: @mane.terapi

22. Sıcak Kahverengiden Ballı Sarıya

Ardından, başka bir renk karışımımız var. Saç çok koyu başlar, sonra açık kahverengiye karışır ve sonra sarıya döner. Bu renk kombinasyonunu seviyoruz çünkü süper şık. Bunun gibi saçlar herkese yakışacak ve yeni sezon için görünümünüzü güncellemenin harika bir yolu..

Sıcak Kahverengiden Bal Sarısı Saça

Kaynak: @anunziohair

23. Güz Ombre Saç

Listemizde sıradaki bu muhteşem ombre saç rengi fikri. Kullanılan tonlar çok güzel uyum sağlıyor. Bu görünümde kullanılan tonları seviyoruz çünkü hepsi sezonun moda renkleri. Koyu kahverengi, bakır kırmızısı ve sarışın var. Ödün vermenize gerek olmayan bu stille tüm şık renkleri bir arada yakalayabilirsiniz..

Sonbahar Ombre Saç Rengi Fikir

Kaynak: @cassiohpro

24. Sonbahar İçin Sıcak Kırmızı Tonlar

Bir sonraki saç fikri cesur, güzel ve sonbahar için mükemmel. Bunun için saçlar koyu ve açık kırmızı tonlarda renklendirilir. Kırmızı, sonbahar mevsimi için harika bir renk çünkü sıcak ve soğuk gri günlerde görünümünüzü aydınlatacak. Çoklu tonları seviyoruz ve bunun gibi renkler herkese harika görünecek. Bunu yeniden oluşturun veya daha açık veya daha koyu kırmızı tonları kullanabilirsiniz..

Sonbahar için Sıcak Kırmızı Öne Çıkanlar

Kaynak: @color.yeşim

25. Karamel Sarışının Öne Çıkanları

Sarışın en popüler renk seçeneklerinden biridir. Denemek için çok farklı tonlar var ve sonbahar için en güzeli karamel sarısı. Karamel sarısı ile hala o parlak görünümü elde edersiniz, ancak yılın zamanı için mükemmel olan daha sıcak bir tonu vardır. Gördüğünüz gibi, koyu saç renkleri ile de harika görünüyor..

Karamel Sarışının Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @danilocabelos

26. Koyudan Sarıya Renk Karışımı

Bu sonraki saç fikri sadece çarpıcı. Burada güzel bir karışımımız var. Bunun için saç, siyah veya kahverengi olabilen çok koyu bir tonda başlar ve daha sonra renk sarı olana kadar yavaş yavaş açılır. Bunu seviyoruz çünkü ombre gibi çok çarpıcı bir renk değişimi yok çünkü saçlar en açık olana kadar karışıyor. Çarpıcı bir görünüm ve gerçekten bir açıklama yapıyor.

Koyudan Sarıya Renk Karışımı

Kaynak: @colorbykendyl

27. İnce Açık Kahverengi Öne Çıkanlar

Mevsim değiştiğinde, saçınızı değiştirmek ve yeni bir şeyler denemek için mükemmel bir zaman. Ancak, dramatik bir değişiklik olmak zorunda değildir. Böyle bir şey deneyebilirsin. Burada ince vurgulu koyu saçlarımız var. Vurgular incedir çünkü saçtan çok daha hafif değildirler. Bunun gibi düşük anahtar renk, saçınıza sağlıklı bir görünüm kazandıracak ve saçı kaldıracaktır. Bunu herhangi bir saç rengiyle deneyebilirsiniz, sadece yakın bir gölge olan vurguları seçin.

Hafif Açık Kahverengi Öne Çıkanlar

Kaynak: @tabetha_and_co

28. Cesur Zencefil ve Çilekli Sarı Renk Fikir

Ardından, size göstermek için başka bir kırmızı bakışımız var. Bu sefer saçlarda zencefil ve çilek sarısı renk karışımı var. Saçın kökleri oldukça koyudur ve biz o açık sarı tonuna ulaşana kadar renk yavaş yavaş değişir. Çarpıcı bir renk fikri ve sonbahar için mükemmel bir görünüm. Bunu yeniden oluşturabilir veya tüm renkler için kırmızı tonlarından sadece birini seçebilirsiniz..

Cesur Zencefil ve Çilekli Sarı Renk Fikir

Kaynak: @megan.e.grimm

29. Mor Tonlarda Koyu Saç

Sonbaharın olmazsa olmazlarından bir diğer renk ise koyu mor ve bu saç fikri onu nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösteriyor. Burada siyah saçlarımız var ve gördüğünüz gibi mor tonları var. Mor renk sadece çok şık ve muhteşem. Koyu saçlarda oldukça incedir, bu nedenle saçınız ne kadar açık olursa, mor renk o kadar koyu olur. Bu bizim favorilerimizden biri!

Mor Tonlarda Koyu Saç

Kaynak: @tabetha_and_co

30. Baharatlı Kızıl Saç

Sonbahar için görünümünüzü böyle saç rengiyle renklendirin! Burada, içinden geçen bakırımsı vurguların olduğu sıcak bir kızıl saç rengimiz var. Bu renk kombinasyonunu seviyoruz çünkü çok baharatlı ve ateşli. Böyle saçlar herkese harika görünecek. Bunu yeniden yaratın ya da bazı sarışın olayları da ekleyebilirsiniz..

Sonbahar için Baharatlı Kızıl Saç

Kaynak: @hair_elizabetharthurpurdy

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos