15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020 için 81 Noel Nail Art Tasarımları ve Fikirleri

51. Şenlikli Kar Tanesi Çivileri

Sizinle paylaşmamız gereken son Noel çivi fikri, bu şenlikli kar tanesi görünümü. Her çivide farklı bir tasarım var. Birinde kar tanesi, diğerinde lekeli, ardından Noel kazağı tasarımı ve son olarak kırmızı bir çivi var. Bu çok şık bir fikir! Tüm görünümü yeniden yaratın veya tasarımlardan birini veya ikisini kullanın.

Şenlikli Kar Tanesi Çivileri

Kaynak: @kt_tk1

52. Şeker Kamışı Noel Çivileri

Baston şekerler çok şenlikli ve sonra tatlı Noel ikramlarından ilham alan bir tırnak tasarımımız var. İki çivi kırmızı, biri kırmızı çizgili beyaz ve son çivi iki şeker kamışı ile ışıltılı. Güzel, eğlenceli ve Christmassy bir tırnak tasarımıdır. Bu tırnakları oluşturmak için hangi ürünlerin kullanıldığını aşağıdaki sayfada kontrol edebilir, böylece görünümü kendiniz deneyebilirsiniz.!

Şeker Kamışı Noel Çivileri

Kaynak: @melcisme

53. Şenlikli Polka Noktaları

Şık bir manikür arıyorsanız, bu fikir tam size göre. Üç çivi parlak yeşil ve diğer ikisi Noel renkli puantiyeli beyazdır. Renkler harika ve puantiyeler şenlikli ve çok şık. Aşağıdaki sayfada hangi ojelerin kullanıldığını görebilirsiniz. Düzgün lekeli noktalar, çevrimiçi satın alınabilen bir noktalama aracıyla yeniden oluşturulabilir.

Şenlikli Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @nailuponatime

54. Noel Süslü Glam Tırnak Tasarımı

Süsler olmadan Noel olmazdı ve bir sonraki tırnak fikri biblo tırnak sanatına sahip! Bazı tırnaklar mat kırmızı, bir tırnak gümüş ve diğer tırnaklar güzel süslemelerle beyazdır. Bu, Noel günü için harika görünecek bir glam ve Christmassy tırnak tasarımı. Benzer bir tasarım oluşturabilmeniz için çevrimiçi biblo tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Yılbaşı Süsleri ile Glam Tırnak Tasarımı

Kaynak: @tırnakkokteyli

55. Sevimli Noel Baba Tırnak Tasarımı

Noel’i seviyorsanız, bu tırnaklara bir göz atmalısınız! Üç çivi beyaz kar tasarımlı kırmızıdır, bir tanesi Noel Baba’ya sahiptir ve son çivi Rudolph çivi sanatına sahiptir. Tüm Noel kutularını işaretler ve tatil sezonuyla ilgili her şeyden hoşlananlar için olmazsa olmazlardandır. Görünümü yeniden yaratmak için tırnak sanatını elle boyayabilir veya benzer tırnak çıkartmalarını çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz..

Noel Baba, Ren Geyiği ve Kar Tırnak Tasarımı

Kaynak: @art.skk

56. Noel Ağacı Tırnak Tasarımı

Kırmızı, yeşil ve diğer şenlikli renkler size göre değil mi? Eğer öyleyse, bu tırnak tasarımı mükemmel olabilir. Bu manikür, klasik Noel renklerinden ziyade parlak mavi ve gümüş kullanır. Üç çivi mavi, biri gümüş. Her çivi ayrıca yapay elmaslarla süslenmiştir ve bu tasarımlar bir Noel ağacı ve bir yay içerir. Bu parlak ve eğlenceli bir fikir. Bu görünüm OPI Gelato On My Mind ve Champagne For Breakfast ile oluşturuldu.

Rhinestones ile Yılbaşı Ağacı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @melcisme

57. Cesur ve Eşsiz Noel Tırnak Sanatı

Bu sıradaki tırnak tasarımı, Noel’de dışarı çıkmayı sevenler için mükemmel! Her çivi şenlikli her şeyle dekore edilmiştir. Tasarımlar arasında parıltı, şeker kamışı şeritleri, Noel Baba tırnak sanatı ve çok daha fazlası yer alıyor. Bu maniyi seviyoruz, favorilerimizden biri ve kesinlikle bu Noel gününde giymek istediğimiz bir şey! Tüm görünümü yeniden yaratın ya da tasarımlardan sadece birini deneyebilirsiniz.

Cesur ve Eşsiz Noel Tırnak Sanatı

Kaynak: @simplybeauty_bridgend

58. Glitzy ve Glam Şenlikli Çiviler

Sırada, gösterişli ve göz alıcı bir tırnak fikrimiz var. Üç çivi yeşil ve ışıltılı, biri gümüş parıltılı, diğeri şık zikzak tasarımına sahip. Bu gibi şenlikli ve şık tırnaklar, Noel partileri ve özel gün için mükemmel olacak. Yeşil görünümü deneyin yoksa tasarımı kırmızı ve altın renginde de yeniden oluşturabilirsiniz..

Glitzy ve Glam Şenlikli Çiviler

Kaynak: @nailuponatime

59. Yapay Elmaslı Noel Ağacı ile Şık Mat Tırnaklar

Mat tırnak renkleri hala olmazsa olmaz bir görünüm ve şimdi size gösterilecek şenlikli bir versiyonumuz var. Hemen hemen her çivi farklı bir mat renge boyanır ve bir çivide yapay elmas bir Noel ağacı bulunur. Noel ağacını seviyoruz çünkü çok eşsiz ve çekici. İnternetten satın alınabilen altın saplamalarla benzer bir ağacı yeniden oluşturabilir ve bunları tırnak yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsiniz..

Yapay Elmaslı Noel Ağacı ile Şık Mat Tırnaklar

Kaynak: @melcisme

60. Beyaz Parıltılı Çiviler + Çizgili Vurgulu Çiviler

Çizgili tırnak tasarımlarını sevdiniz mi? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel bir şenlikli mani olabilir! Tırnakların çoğu, uçlara eklenen ışıltı ile beyaza boyanmıştır. Kırmızı ve yeşil çizgili beyaz bir vurgu çivisi de var. Bu, bir partiden bir aile yemeğine kadar her Noel etkinliğine uyacak sevimli ve canlı bir görünüm. Çizgileri elle boyayabilir veya tırnak bandı veya şablon kullanabilirsiniz..

Şenlikli Çizgili Vurgulu Beyaz Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @the_nail_lounge_miramar

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos