15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

69 Kolay Kış ve Noel Tırnak Fikirleri

51. Noel Baba ve Kırmızı Parıltılı Tasarım

Noel için muhteşem bir şenlikli mani arıyorsanız, o zaman bu sizin için. Burada tek vurgulu kırmızı parıltılı tırnaklarımız var. Vurgulu çivi, Santa çivi sanatına sahiptir. Eğlenceli, benzersiz ve Noel’e özgü bir tasarımdır. Ayrıca ışıltıyı ve Noel Baba’nın yapay elmas burnunu da seviyoruz. Aşağıdaki sayfada görünümü oluşturmak için hangi ürünlerin kullanıldığını görebilirsiniz..

Noel Baba ve Kırmızı Parıltılı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @simplybeauty_bridgend

52. Zarif Noel Çelengi Tırnak Sanatı

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Mani, Noel’den ilham alan zarif tasarımlara sahiptir. Bazı tırnaklar çıplak, bazıları parıltılı ve yıldızlarla gümüş ve son tırnakta çarpıcı bir Noel çelengi var. Bunun gibi çiviler, cazibe, parıltı ve Noel sevenler için mükemmeldir. Bu görünümü oluşturmak için Essence Cosmetics Sparkling Water Lily, Golden Rose Color Xpert #98 ve OPI mat üst kat kullanıldı.

Zarif Noel Çelengi Tırnak Sanatı

Kaynak: @ana0m

53. Parıltı ve Süsler

Süslemeler olmadan Noel olmazdı, o zaman neden onları tırnak sanatında kullanmıyorsun? Böyle bir şey yaratabilirsiniz! Bu görünüm için bazı tırnaklar kırmızıdır ve iki vurgulu tırnak vardır. Her vurgu çivisi, güzel biblo çivi sanatı ile beyazdır. Böyle bir mani Noel günü için mükemmeldir. Bibloları elle boyayabilir veya tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Glitter ve Baubles Noel Çivileri

Kaynak: @nailuponatime

54. Şenlikli Kırmızı Noel İlhamlı Çiviler

Tırnaklarınızla dışarı çıkmak istiyorsanız, bu fikir tam size göre! Her çivi farklıdır ve tasarımlarda şeker kamışı şeritleri, bayram mesajları ve parıltı bulunur. Noel ve eşsiz tırnak sanatını sevenler için mükemmel olan muhteşem bir mani. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya tasarımlardan yalnızca birini veya ikisini deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, tatil tırnaklarınız vay.

Kırmızı Noel İlhamlı Çiviler

Kaynak: @tırnakkokteyli

55. Holly ve Candy Cane Nail Art

Holly ve şeker kamışı, kış ve tatil mevsimlerinde en popüler tasarımlardan ikisidir. Her iki tasarımı da şık bir şekilde nasıl giyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Üç çivi koyu yeşil ve diğer ikisi beyazdır. Beyaz vurgulu tırnaklarda şeker kamışı şeritleri ve sevimli Holly sanatı bulunur. Eğlenceli ve giymesi kolay bir fikir, görünümü oluşturmak için hangi ürünlerin kullanıldığını aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz..

Holly ve Şeker Kamışı Tırnak Sanatı

Kaynak: @nailuponatime

56. Zarif Şenlikli Çiviler

Ardından, size göstermek için şık ve zarif bir tırnak fikrimiz var. Bu görünüm için tüm tırnaklar mat yeşildir. Şık bir yapay elmas tasarımına sahip bir vurgu çivisi de var. Bu maniyi seviyoruz çünkü bu yeşil renk çok şenlikli. Bunun gibi çiviler, kış aylarında partiler ve diğer özel etkinlikler için mükemmel olurdu. Kısa tırnakları yeniden oluşturabilir veya tasarımı daha uzun tırnaklarda da deneyebilirsiniz..

Zarif Vurgulu Tırnaklara Sahip Mat Yeşil Tırnaklar

Kaynak: @nails_irinamarten

57. Glam Şenlikli Tırnak Tasarımı

Bunun gibi bir tırnak tasarımıyla tatil sezonuna ışıltı ve cazibe getirin! Uzun tabut şeklindeki tırnakların bazıları ışıltılı kırmızıdır ve tırnaklardan ikisi şenlikli parıltılı ombre ile çıplaktır. Bu çok güzel ve cesur bir tırnak görünümü. Böyle bir mani, açıklama yapmayı seven bayanlar için mükemmeldir..

Glam Şenlikli Tırnak Tasarımı

Kaynak: @amelasnailz

58. Eşsiz Pembe Noel Tırnak Sanatı

Noel Baba ve Noel’i düşündüğünüzde muhtemelen kırmızı rengi düşüneceksiniz. Ya şenlikli görünümü karıştırıp onun yerine pembe kullansaydınız?! Bunun gibi bir şey yaratabilirsiniz. Burada kar taneleri, parıltı ve Noel Baba tırnak sanatı içeren benzersiz bir mani var. Bunu diğerlerinden farklı kılan şey, tüm tırnak sanatının pembe olması! Sizi bilmeyiz ama biz Noel Baba’nın pembe halini seviyoruz.

Benzersiz Pembe Noel Tırnak Sanatı

Kaynak: @simplybeauty_bridgend

59. Işıltılı Kardan Adam Tırnak Fikir

Kış ve Noel için bir başka popüler tırnak tasarımı tasarımı bir kardan adamdır. Ardından, sevimli ve ışıltılı bir versiyonumuz var. Tırnakların çoğu yeşildir ve iki vurgulu tırnak da vardır. Vurgulu bir çivi gümüş, diğeri ise ışıltılı bir kardan adam ile çıplak. Bu ışıltılı kardan adam çok sevimli ve eğlenceli. Bir kardan adamı elle boyayabilir veya bir tırnak çıkartması kullanabilir ve ardından biraz parıltı ekleyebilirsiniz..

Işıltılı Kardan Adam Tırnak Fikir

Kaynak: @paranoya.tırnaklar

60. Kış ve Noel İlhamlı Tırnak Sanatı

Hepimizin Noel ve kış hakkında sevdiğimiz şeyleri var. Neden bunları tırnak sanatına eklemiyorsun? İşte bir örnek. Bu sanatçı tırnaklarını yeşile boyamış ve iki vurgulu tırnağı da var. İlkinde elle boyanmış zencefilli ev, diğerinde ise bir fincan sıcak çikolata var. Bu çok sevimli ve eşsiz bir fikir. Bunu yeniden oluşturabilir veya sezonun en sevdiğiniz bölümünü tasarıma ekleyebilirsiniz..

Kış ve Noel İlhamlı Nail Art

Kaynak: @nailuponatime

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos