15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 Basit Ama Göz Alıcı Tırnak Tasarımları

31. Metalik Gümüşlü Çıplak Çiviler

Böyle bir tasarımla tırnaklarınıza şık gümüş ekleyin. Bu tırnaklar kısa ve çıplaktır ve her iki elinde birer gümüş vurgulu çivi bulunur. Vurgulu çivi iki şık gümüş çizgiye sahiptir. Bu görünümün yeniden oluşturulması kolaydır ve metalik bant kullanabilirsiniz. Gümüş bant da deneyebilirsiniz.

Metalik Gümüş Bantlı Nude Nails

Kaynak: @nailsrnd

32. Güzel Kalp Çivileri

Bir sonraki fikrimiz güzel ve süper sevimli. Burada ince bir vurgu çivisi olan çıplak tırnaklarımız var. Vurgulu çivi muhteşem bir kırmızı kalbe sahiptir. Bu kadar basit ama etkili bir görünüm. Tırnaklarınız için kalp satın alabilirsiniz. Bunlar randevu gecesi ve Sevgililer Günü gibi durumlar için mükemmel olurdu.

güzel kalp çivi

Kaynak: @kangannynails

33. İnce Parıltılı Pembe Çiviler

Pembeyi sev? O zaman bu tırnaklar tam size göre. Bu manikür, şık vurgulu tasarıma sahip hafif, güzel pembe tırnaklara sahiptir. Vurgulu çivi, kütikül boyunca ince bir pembe parıltı taramasına sahiptir. Bu çok ince ve narin bir görünüm ama parıltı ışığı ve ışıltıyı yakalayacak. Bu fikri seviyoruz!

İnce Parıltılı Pembe Tırnaklar

Kaynak: @tior_nailleri

34. Mavili Fransız Ucu Çiviler

Ardından, Fransız manilerinizi canlandırmanın başka bir yolu var. Bu görünüm için, tek bir canlı farkla klasik çıplak ve beyaz uçlar var. Her bir eldeki bir çivide, her bir ucun altında şık bir mavi çizgi bulunur. Bu çok basit, ancak gördüğünüz gibi gerçekten göze çarpıyor. Mavi görünümü veya farklı bir rengi yeniden oluşturun. Pembe harika görünecek.

Mavili Fransız Ucu Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

35. İnce Altın ile Hafif Çiviler

Bir sonraki fikrimiz çok ince ama süper şık. Bu bizim favorilerimizden biri. Çivilerin tümü hafif bir gölgede boyanmıştır ve iki vurgu tasarımı vardır. İki çivide çok ince altın bir çizgi var. Her iki çizgi birbirine doğru gidiyor ve buluşuyor gibi görünüyor. Bu muhteşem, şık ve klas bir fikir. Gümüş ile benzer bir görünüm deneyebilirsiniz.

İnce Altın ile Hafif Tırnaklar

Kaynak: @kangannynails

36. Siyah Nail Art ile Trendy Çıplak Çiviler

Basit çizgilerle birçok harika tasarım yaratabilirsiniz. Bu tırnaklar harika bir örnek. Tırnakların hepsi çıplak ve her bir çivinin her iki yanında modaya uygun siyah bir çizgi deseni var. Tasarım minimal ve basit olsa da, gerçekten bir açıklama yapar.

Siyah Nail Art ile Trendy Nude Nails

Kaynak: @tior_nailleri

37. Pembe, Gri ve Parıltı

Gri, olmazsa olmaz bir oje rengidir. Tek başına şıktır ve simli, metalik, krom, parlak renkler ve daha fazlasıyla birlikte kullanılabilir. Bu tırnaklar grinin nasıl güzel giyileceğini gösteriyor. Tırnakların çoğu, bir gri parlak çivi ve bir gri parıltılı çivi ile açık pembedir. Tüm görünümü deneyin veya iki çividen birini seçin. Herkese yakışacak şık bir mani fikri.

Pembe, Gri ve Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @nikishina.nail.studio

38. Nötr Tabut Çivileri

Ardından, şık bir nötr görünüme sahibiz. Şık kahverengi gölge dışında her çivi hafif nötr bir tonda boyanmıştır. Her renk farklı olsa da hepsi birbirini çok güzel tamamlıyor. Bu, sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak bir ifadedir..

Basit Nötr Tabut Çivileri

Kaynak: @kangannynails

39. Rhinestones ile Yumuşak Mavi Çiviler

Tırnaklarınız için bir başka güzel renk de mavidir. Burada basit ve sade ama süper şık olan çok yumuşak bir mavimiz var. Mavi tırnaklarda, oldukça kristal bir tasarıma sahip, ışıltılı bir vurgulu tırnak bulunur. Bu harika bir tırnak fikri ve görünümü yapay elmaslarla veya taşlar olmadan benzer bir gölgeyle yeniden yaratabilirsiniz..

Rhinestones ile Yumuşak Mavi Çiviler

Kaynak: @nikishina.nail.studio

40. Işıltılı Parıltılı Tırnak Fikir

Bir sonraki fikrimiz başka bir ışıltılı görünüm. Tırnaklar, ince bir parıltı taramasına sahip hafif bir gölgedir. Bu tırnaklar, parıltının yumuşatılabileceğinin ve şık olabileceğinin kanıtıdır. Şık ve zarif bir görünüm elde etmek için aşırıya kaçmanıza gerek yok. Bu tasarımı size uygun herhangi bir renk kombinasyonu ile kullanabilirsiniz..

Işıltılı Parıltılı Tırnak Fikir

Kaynak: @superflynails

41. Gümüş İşlemeli Açık Pembe Çiviler

Pembe tırnaklarınıza böyle bir tasarımla bir kenar verin. Tırnaklar gümüş süslemeli oldukça açık pembedir. Her çivide üç küçük daire vardır. Bunun gibi küçük tırnak süslerini internetten satın alabilir ve uygulaması oldukça kolaydır..

Gümüş İşlemeli Açık Pembe Çiviler

Kaynak: @fenomenail

42. İnce Beyaz Uçlu Çıplak Tırnaklar

Ardından, Fransız maniküründen ilham alan başka bir görünümümüz var. Bunlar klasik ten rengine sahiptir ancak beyaz uç süper incedir ve tırnağı güzelce sarar. Bu, herkese uyacak şık, şık ve zarif bir görünüm. Bunun gibi bir tasarım, herhangi bir tırnak şekli ve herhangi bir tırnak uzunluğu üzerinde çalışacaktır..

İnce Beyaz Uçlu Nude Tırnaklar

Kaynak: @laquenailbar

43. Şık Çizgi Tırnak Sanatı

Siyah ve beyaz çok şık bir renk kombinasyonudur. Bunun gibi tırnaklarla nedenini görebilirsiniz! Bu tırnaklar çıplaktır ve tırnakların üçünde siyah, ikisinde beyaz bir şerit vardır. Bu basit ama çok yaratıcı bir görünüm. Tırnaklarını hareketlendirmek isteyen bayanlar için birebir..

Şık Çizgi Tırnak Sanatı

Kaynak: @tior_nailleri

44. Beyaz Çiçekli Pembe Çiviler

Sırada güzel ve basit bir tırnak fikrimiz var. Tırnaklar pembe ve beyaz çiçekli bir vurgu çivisi var. Şık bir tırnak tasarımıdır ve ilkbahar ve yaz için mükemmeldir. Yaprakları ince bir fırça ile boyayabilir ve çiçeğin merkezi için noktalama aracı kullanabilirsiniz..

Beyaz Çiçekli Pembe Çiviler

Kaynak: @beautyby_angharad

45. Rhinestones ile Çıplak Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri glam ve muhteşem. Bu görünüm için tırnaklar parlak çıplaktır ve yapay elmaslarla süslenmiştir. Bu çok basit ve parlak bir fikir. Tüm görünümü yeniden yaratın veya yapay elmasları bir çiviye koyun. Yapay elmasları çevrimiçi satın alabilir ve ıslak cila üzerine yapıştırabilir, ardından bir üst kat uygulayabilirsiniz..

Rhinestones ile Basit Çıplak Çiviler

Kaynak: @stylizacjakarolinawiatr

46. ​​Mavinin Farklı Tonları

Cesur renkleri seviyorsanız, buna bir göz atın. Burada mavinin tüm tonlarını kullanan bir mani var. Bunun gibi bir şeyi oluşturmak çok kolaydır, çünkü yalnızca farklı renklere ihtiyacınız olacaktır. Bu tasarımı tüm tırnak uzunluklarında ve şekillerinde kullanabilirsiniz. Bunu seviyoruz ve bir açıklama yapacağını düşünüyoruz.

Kısa Mavi Badem Çiviler

Kaynak: @haramiananailleri

47. Kelebek Tırnak Sanatı

Güzel ve parlak bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Bu tırnakların üzerlerinde farklı renkler vardır ve bir çivi kelebeklerle süslenmiştir. Kelebekler ile tüm tırnaklarda tek renk kullanarak bu maniyi daha da basitleştirebilirsiniz. Kelebek payetleri internetten satın alabilir ve ıslak oje üzerine yapıştırabilirsiniz..

Kelebek Tırnak Sanatı

Kaynak: @biaamei

48. Güzel Pembe Çiviler

Bu sonraki mani ile pembe güzel olun. Bu görünüm için, hem koyu hem de açık pembenin birkaç farklı tonu ve ayrıca kırmızı gölge kullanılmıştır. Bu muhteşem bir tırnak tasarımı ve ilkbahar ve yaz için harika. Pembeyi sevenler için mükemmeldir ve herhangi bir uzunlukta ve şekilde tırnaklarda kullanılabilir..

Oldukça Mat Pembe Çiviler

Kaynak: @amanda.sudolll

49. Yıldızlı Kısa Çıplak Çiviler

Bu sonraki tırnak fikrini seviyoruz ve favorilerimizden biri. Tırnaklar kısa ve çıplaktır ve her biri neon yıldızlarla süslenmiştir. İlkbahar ve yaz için eğlenceli bir mani ve yıldızların yaratılması kolaydır. Sadece bir yıldız şablon satın alın ve şablonla neon cila kullanın. Benzer bir şey deneyin veya yıldızları tek bir çiviye koyun.

Renkli Yıldızlı Kısa Tırnaklar

Kaynak: @_beyliz_

50. Işıltılı Mat Çıplak Tırnaklar

Ardından, size göstermek için başka bir çıplak tırnak tasarımımız var. Bu sefer tüm tırnaklar mat çıplak ve her biri kütikülün etrafı altın yaldızla süslenmiş. Bu harika bir fikir ve giymek kolaydır. Bu tasarım için ten rengi bir ojeye, altın yaldızlı bir cilaya ve mat bir üst kata ihtiyacınız olacak. Nude sizin tarzınız değilse, tasarımı pembe veya mor gibi farklı bir renkte deneyin..

Mat Nude Kısa Çiviler

Kaynak: @m.güzellik.bar

51. Parıltılı Şık Lavanta Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri şık ve ışıltılı! Mat lavanta, mor sim ve krom lavanta olmak üzere üç farklı cila kullanılmıştır. Güzel tırnak tasarımı ve herkes üzerinde harika görünecek. Bunu yeniden yaratın ya da farklı bir renk kombinasyonunu kullanın, belki gümüş veya altın parıltıyı bile deneyebilirsiniz. Bu tasarım kısa tırnaklarda da harika görünecek..

Lavanta Tabut Çivileri

Kaynak: @m.n.b.güzellik

52. Şık Geometrik Mani

Bazı tırnak tasarımları karmaşık görünebilir ancak oldukça basit olabilirler. Bu onlardan biri. Burada süper şık bir tırnak tasarımımız var. Tırnaklar çıplak. Daha sonra modaya uygun bir geometrik desen oluşturmak için siyah ve farklı bir nude tonu kullanıldı. Bu görünümü tırnak bandı ile oluşturabilirsiniz. Bunu deneyin veya farklı renkler kullanabilirsiniz.

Şık Geometrik Mani

Kaynak: @superflynails

53. Zarif Tırnak Tasarımı

Zarif tasarımları seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu fikir tam size göre. Burada Fransız ombre var ve bazı tırnaklar da minik yapay elmaslarla süslenmiş. Bu güzel bir tırnak fikri ve yapay elmaslar görünümü gerçekten canlandırdı. Bunu yeniden oluşturun veya ombre yerine tek blok rengi kullanabilirsiniz. Rhinestones çevrimiçi satın alınabilir.

Zarif Fransız Ombre Çiviler

Kaynak: @stylizacjakarolinawiatr

54. Mavi ve Çıplak Çiviler

Ardından, size göstermek için başka bir güzel mavi tırnak tasarımımız var. Bu görünüm için açık mavi tırnaklarımız var. Üç çivinin bir tarafında açık mavi, diğer tarafında çıplak çapraz bir çizgi vardır. Yaz için mükemmel olan şık ve ışıltılı bir fikir. Tırnak bandı kullanarak düzgün bir çizgi oluşturabilir ve her iki taraftaki renkleri boyayabilirsiniz..

Açık Mavi Tabut Çivileri

Kaynak: @kessyjones.nails_beauty

55. Kiraz Tırnak Sanatı

Bir sonraki tırnak fikri, sevimli kiraz sanatına sahiptir. Bu görünüm için tırnaklar kısa badem şeklindedir ve üzerlerine kiraz boyanmıştır. Kiraz tasarımı çok güzel ve mavi uçlar da harika görünüyor. Kiraz tırnak çıkartmaları satın alabilir veya elle boyayabilirsiniz. İnternette öğreticiler var.

Şirin Kiraz Tırnak Sanatı

Kaynak: @hardasnails_studio

56. Trendy Karanlık Mani

Modaya uygun ama basit bir şey mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. İki uç tırnağı koyu renklidir ve diğer tırnaklarda mavi ve ten renginin farklı tonları kullanılmıştır. Bu renk paletini seviyoruz, çok şık ve sonbahar ve kış için mükemmel olacak. Ayrıca daha uzun tırnaklarda harika görünecek.

Kısa Tırnaklar İçin Trendy Dark Mani

Kaynak: @lovefreshpaint

57. Renkli Puantiyeli Sevimli Çıplak Çiviler

Polka noktaları başka bir basit ama güzel tasarımdır. İşte puantiyeli giymenin harika bir yolu. Tırnaklar kısa ve mat çıplak, renkli puantiyeli. Bu eğlenceli bir fikir ve bir noktalama aracıyla noktalar oluşturabilirsiniz. Puantiyeler için herhangi bir renk kullanılabilir.

Renkli Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @naailartbar

58. Kelebekli Pembe Çiviler

Ardından, başka bir kelebek tasarımımız var. Bu sefer tırnaklar pembe ve her bir eldeki iki tırnak kelebeklerle süslenmiş. Muhteşem bir tasarımdır ve kelebekleri elle boyayabilir veya kelebek tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız muhteşem görünecek. Bunu deneyin veya tüm tırnaklara kelebekler koyun.

Kelebekli Pembe Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

59. Rhinestones ile Fransız Ombre

Fransız ombresini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Gördüğünüz gibi, tüm tırnaklarda şık bir ombre var, ancak tırnaklardan sadece birinde yapay elmaslar var. Harika bir fikir ve bunun gibi bir şey düğünler için mükemmel olacak. Rhinestones online satın alabilir ve bu görünümü herhangi bir renk kombinasyonu ile deneyebilirsiniz..

Rhinestones ile Fransız Ombre Çiviler

Kaynak: @gandziuchaa

60. Botanik Sanatlı Çıplak Çiviler

Daha sade ve daha ince tırnaklardan hoşlanıyorsanız, bu sizin için. Burada çıplak tırnaklarımız var ve iki vurgulu tasarım var. Vurgu sanatı beyaz bir botanik desene sahiptir. Bu harika bir fikir ve giymek çok kolay. Bunun gibi bir şey tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Benzer bir tasarımı elle boyayabilir veya bir şablon kullanabilirsiniz..

Botanik Sanatlı Çıplak Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

61. Sarı Uçlu Hafif Çiviler

Böyle bir tasarımla görünümünüze bir renk patlaması katın. Bu mani hafif tırnaklara sahiptir ve her birinin üst kısmında neon sarı bir şerit vardır. Yani sarı ipuçları gibi görünüyor. Bu çok moda ve basit bir fikir. Bunu yeniden oluşturabilir veya ipucu için herhangi bir koyu renk kullanabilirsiniz. Neon pembe yaz için mükemmel olacak.

Sarı Uçlu Hafif Tırnaklar

Kaynak: @nailsrnd

62. Oldukça Mavi Mani

Bir sonraki tırnak fikri, oldukça mavi bir mani içeriyor. Bu görünüm için tırnakların çoğu açık mavi ve parlak mavi vurgulu bir tırnak var. Bu, ilkbahar ve yaz için mükemmel olan başka bir tasarım. Oluşturması kolay ve kısa tırnaklarda da harika görünecek. Açık tonlar size göre değilse, mavinin daha koyu tonlarını da kullanabilirsiniz..

güzel mavi mani

Kaynak: @nailbykatrins

63. Yaylı Işıltılı Çiviler

Ardından, ışıltılı bir görünüm elde ediyoruz. Bu sefer tırnaklar simli ombre ile gri. Bir çivide ayrıca sevimli bir gümüş fiyonk vardır. Bu maniyi çok sevimli ve ışıltılı olduğu için seviyoruz. Tırnaklarınız için küçük fiyonklar online olarak satın alabilirsiniz. Bu görünümü herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde yeniden oluşturabilirsiniz..

Fiyonklu Işıltılı Tırnaklar

Kaynak: @naislbyeffi

Umarız bu basit ve göz alıcı tırnak tasarımlarından ilham almışsınızdır..

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos