15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Instagram’dan En İyi 45 Makyaj Dupe

31. Charlotte Tilbury Toz Dupe Ayarı

Sırada bir Charlotte Tilbury dupe var. Bu sefer, spot ışığında onların Airbrush Kusursuz Son İşlem Pudrası. Bu ayar tozu bir güzellik favorisidir ama biraz pahalıdır – 45 dolar. Flower Beauty Light Illusion Perfecting Powder mükemmel bir kopyadır ve fiyatı sadece 13$’dır. Sadece bu değil, aynı zamanda CT’de olduğu gibi seçilebilecek beş renk daha var. Sadece 3 tane var. Küçük gerçek Flower Beauty de Drew Barrymore tarafından kuruldu, bu yüzden düşük maliyetli ama aynı zamanda A -listesi..

Charlotte Tilbury Toz Dupe Ayarı

Kaynak: @dupeboss

32. Haus Labs Ruj Dupe

Görünümünüze bir renk patlaması eklemek ister misiniz? O zaman bu dupe tam size göre. Burada Haus Labs tarafından Hot Rod adında çarpıcı bir pembe dudak rengimiz var. İlkbahar ve yaz için mükemmel olan muhteşem bir pembe tonudur. Bununla birlikte, Maybelline in shadow Treat Youself ile o güzel dudak rengini yarı fiyatına elde edebilirsiniz. Bu, makyaj çantanızda mutlaka bulunması gereken eğlenceli bir dudak rengi..

Haus Labs Ruj Dupe

Kaynak: @dupeboss

33. Benefit Pore Primer Dupe

Sizi bilmiyoruz ama sinir bozucu gözeneklerden kurtulmak için her şeyi deneyeceğiz. Çoğunuz Benefit POREfessional’a gideceksiniz çünkü bu bir güzellik favorisi. Ancak NYE Pore Filler, büyük bir fiyat farkıyla mükemmel bir alternatiftir. Avantaj 32$ ve NYX sadece 14$. Aynı uygulama sürecine ve çok benzer bileşenlere sahiptirler. Her iki ürünle ilgili incelemeyi aşağıdaki Instagram sayfasında okuyabilirsiniz..

Benefit Gözenek Astarı Dupe

Kaynak: @k.eastman00

34. Bu Şekilde Doğmuş Çok Yüzlü Palet Dupe

Far paletlerini sizin kadar biz de çok seviyoruz ama bileceksiniz ki özellikle Too Faced gibi markalardan satın alırken maliyeti oldukça yüksek olabiliyor. Born This Way paletleri bazı çarpıcı renklere sahip ancak ColorPop kozmetik ürünleri ile fiyatın bir kısmı için benzer renklere sahip olabilirsiniz. Hatta birkaç ekstra renk tonu elde edeceksiniz, bu yüzden bir kazan-kazan.

Çok Yüzlü Bu Şekilde Doğmuş Palet Dupe

Kaynak: @dupebossmx

35. Stila Glitter Sıvı Göz Dupe

Bu sonraki kopya ile gözlerinize biraz ışıltı verin. Burada Stila Cosmetics’in çarpıcı bir likit göz farı var. Bu Parıltı & Gölgede parla Kitten Karma. Gözlerinizde muhteşem görünecek ve partiler için mükemmel. Ancak, Polaris Peach’deki Nicka K New York Likit Göz Farı sadece 2,99 $ karşılığında harika bir alternatif! Yine de o ışıltıyı alacaksın ama biriktirdiğin parayla bir kokteyl alabilirsin.!

Stila Glitter Sıvı Göz Dupe

Kaynak: @indianbudgetgüzellikblog

36. Huda Beauty Neon Obsessions Paleti Dupe

Sırada başka bir Huda Beauty dupe var. Bu sefer Neon Green Obsessions paleti. Biraz ışıltılı çarpıcı metalik tonları var ve 29 dolar. Gördüğünüz gibi, W7 Makeup Vivid Glowin Green neredeyse aynı görünüyor. Bu çarpıcı renkleri kullanmaya devam edebilir, aynı zamanda 20 $ tasarruf edebilirsiniz! daha ne isteyebilirsin?!

Huda Beauty Neon Obsessions Paleti Dupe

Kaynak: @dupeboss

37. Tüm Gün Slayt Spreyi

Bir sonraki dupe, başka bir ayar spreyidir. Bu sefer Gerard Cosmetics Slay All Day Ayar Spreyi’ne bakıyoruz. Bu koleksiyon, her biri 22 dolara 12 koku içeriyor. Slay All Day gibi alkolsüz sabitleyici bir sprey istiyorsanız, Beauty Creations Ayar Spreylerini denemelisiniz. 4 koku var ve sadece 6,99 dolar.

Slay Tüm Gün Spreyi

Kaynak: @itsglambeautyxo

38. Çıplak Mineraller Kalıcı Line Eyeliner Dupe

Çıplak Mineraller Kalıcı Line Eyeliner’ı Seviyor musunuz? O zaman bu dupe’a bakın. Mutlak Siyah 17 $, Milani Stay Put 16HR Eyeliner gölgede After Dark sadece 9 $. Her ikisi de çarpıcı görünecek, ancak biri size biraz para kazandıracak. Bir deneyin ve ne düşündüğünüzü görün!

Mutlak Siyah Dupe'da Uzun Süreli Eyeliner Kalıcı Çıplak Mineraller

Kaynak: @k.eastman00

39. Fenty Beauty Göz Farı Dupe

Ardından, Fenty Beauty için başka bir kopyamız var. Snap Gölgeler Karışımı & Match Eyeshadows güzeldir ve bunlar 1 Gerçek Nötr ve 3 Derin Nötrdür. Tüm bu farları Profusion Master Artistry Ultra Warm Palette ile tek bir palette elde edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi renkler birbirine çok benziyor ve daha az ödeme yapmanıza rağmen daha fazla renk alıyorsunuz..

Fenty Beauty Göz Farı Dupe

Kaynak: @indianbudgetgüzellikblog

40. Nudestix Göz Kalemleri

Altın rengi bir göz kalemi ile makyajınıza biraz glam altın ekleyin. Popüler bir tanesi Nudestix Burnish’tir. Muhteşem bir renk olmasına rağmen 26 $ fiyat etiketi taşıyor. Bununla birlikte, J. Cat Beauty’nin Pırıltılı Kahverengi tonlarındaki Büyük Göz Kalemi ile aynı rengi sadece 4 $ karşılığında elde edebilirsiniz! Aşağıdaki sayfada bu iki kalemin incelemesini okuyabilirsiniz..

Nudestix Göz Kalemleri

Kaynak: @k.eastman00

41. Şeftali Astar Dupe

Yeni bir astara mı ihtiyacınız var? O zaman gidip en sevdiğiniz Too Faced Peachy Primer’i satın almadan önce, Peach Delight’a bir göz atmalısınız. I Heart Revolution tarafından hazırlanan bu astar, maliyetin bir kısmıdır ve çevrimiçi olarak mükemmel incelemelere sahiptir. Belki bir değişiklik zamanı gelmiştir, bu yüzden mutlaka deneyin ve hangisini en çok beğendiğinizi görün..

Çok Yüzlü Şeftali Astar Dupe

Kaynak: @dupebossmx

42. Exposed Dupe’da Tarte Amazon Kili 12 Saat Allık

Bir sonraki dupe bir allık. Tarte bir güzelliğin favorisidir ve Exposed’daki Amazon Clay 12 Hour Blush güzeldir. 29 dolara mal olacak ama bir alternatif var. ELF, neredeyse aynı renkte olan Shade Always Rosy’de Primer Infused Blush’a sahiptir. Durumları biraz farklı ama yine de o yumuşak pembe rengi sadece 6 dolara alıyorsunuz.!

Exposed Dupe'da Tarte Amazon Kili 12 Saat Allık

Kaynak: @k.eastman00

43. Jeffree Yıldızı Susamış Aptal

Birçoğunuz Jeffree Star makyajını seviyorsunuz ama çok pahalıya mal olabilir. Thirsty paleti, ilkbahar ve yaz için mükemmel olan pek çok harika tonlara sahiptir. Ama Trend Beauty In Rio Love Göz Farı Paleti hemen hemen aynı! Sadece 6,99 $’a, yaz gözlerine sahip bir ifadeye sahip olabilirsiniz, ancak fiyatın bir kısmı için.

Jeffree Star Susamış Dupe

Kaynak: @k.eastman00

44. Fenty Beauty Pro Filtre Dupe

Sırada başka bir Fenty Beauty dupe var. Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation, yaklaşık 35 $ karşılığında mevcuttur ancak Haleys ile benzer bir temel elde edebilirsiniz. Onların RE:SET Liquid Matte Foundation’ın harika bir alternatif olduğuna inanılıyor, ancak sadece 19.99 dolara. Böylece anında kapsama alabilir ve biraz paradan tasarruf edebilirsiniz..

Fenty Beauty Pro Filtre Dupe

Kaynak: @itsglambeautyxo

45. Fenty Beauty Primer Dupe

Fenty Beauty Pro Filt’r Anında Rötuş Astarını Seviyor musunuz? Öyleyse Touch in Sol No Poreblem Primer’i denemelisiniz. Fenty Beauty 32 dolar, Touch in Sol ise sadece 18 dolar. Her ikisi de size mükemmel bir sonuç verir, ancak biri biraz para kazandıracaktır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bunlarla ilgili bir incelemeyi okuyabilirsiniz..

Fenty Beauty Primer Dupe

Kaynak: @dupeboss

Umarız makyaj çantanız için harika, daha ucuz güzellik ürünleri bulmuşsunuzdur! En sevdiğiniz makyaj kopyalarının altına yorum yapın!

Previous Post
23 En İyi Uzun Kutu Örgüler Saç Modelleri ve Fikirler
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos