15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Yaratıcı Aziz Patrick Günü Çivileri Çok Seveceksiniz

31. Çarpıcı Aziz Patrick Günü Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri çarpıcı. Bazı tırnaklarda Kelt sanatı, birinde yonca, diğer tırnaklarda göz alıcı yeşil yapay elmas tasarımı var. Bazı popüler temaların daha geleneksel İrlanda sanatıyla nasıl karıştırıldığını seviyoruz. Bu güzel bir görünüm ve aile ile yapılan kutlamalardan bir partiye kadar her türlü etkinliğe uyacaktır..

Çarpıcı Aziz Patrick Günü Çivileri

Kaynak: @milunatas

32. Pot Altın Tırnak Tasarımı

Sonra, başka bir altın tasarım potumuz var. Bu sefer bazı tırnaklar yeşilin farklı tonlarında ve her iki elde de birer tırnağın gökkuşağı ile birlikte altın bir çömleği var. Bu eğlenceli ve benzersiz bir görünüm. Bu, daha önce de öne çıkanlar gibi altın pulları kullanmanın başka bir yolunu gösterir. Tırnak sanatı, Wildflowers Nail Academy’den parıltıyla oluşturuldu ve ayrıca aşağıdaki Instagram bağlantısında tam bir oje listesi var..

Pot Altın Tırnak Tasarımı

Kaynak: @getnailedbyriss

33. Yoncalar ve Parıltılar

Küçük bir ışıltı ile yonca tırnaklarını seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol etmeniz gerekir. Bir çivi açık yeşil, biri koyu yeşil, ışıltılı payetler ve diğer tırnaklar yeşil yonca desenli nude. Bu, farklı yeşil renklerden dolayı şık bir mani ve eğlenceli olayı da kutluyor. Bunun gibi tırnak sanatı, daha uzun tırnaklarda da harika görünecek.

Yonca ve Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @superflynails

34. Işıltılı Aziz Patrick Çivileri

Bir sonraki tırnak tasarımı başka bir ışıltılı. Bu sefer biri hariç tırnaklar ışıltılı yeşil. Vurgulu çivi, ışıltılı bir yonca ile beyazdır. Bu güzel bir Aziz Patrick Günü manisidir ve herkese yakışacaktır. Bunu yeniden oluşturmak oldukça basittir. Yeşil bir parıltılı cilaya, beyaz ojeye ve bir yonca oje şablonuna ihtiyacınız olacak..

Işıltılı Aziz Patrick Çivileri

Kaynak: @nailartbypam

35. Eğlenceli Gökkuşağı Tırnak Tasarımı

Daha eşsiz bir Aziz Patrick Günü mani arıyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir. Bu görünüm için tırnağın üst ucuna doğru sevimli bir gökkuşağı oluşturulmuştur. Tırnağın geri kalanı çıplak ve üstüne ince bir parıltı eklendi. Bu, gökkuşağı tırnak sanatını giymenin eğlenceli ve cesur bir yoludur. Bunun gibi bir gökkuşağını elle boyayabilir veya tırnak bandı kullanabilirsiniz. Bu görünümü yeniden yaratın veya altın vurgulu bir çivi ekleyin, bu harika olurdu.

Eğlenceli Gökkuşağı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @superflynails

36. Gökkuşağı, Altın ve Shamrocks

Ardından, altın, yonca ve gökkuşağı tasarımının başka bir versiyonuna sahibiz. Bu görünüm için bir çivi yeşil, biri gökkuşağı ve altın kap ile beyaz, diğerleri ise yonca ile beyaz. Klasik bir Aziz Patrick Günü manisidir ve kutladığınızı göstermenin harika bir yoludur. Gökkuşağı çivisinin elle boyanması gerekecek, bu yüzden pratik yaptığınızdan ve ince bir fırça kullandığınızdan emin olun. Rainbow ve pot of gold nail eğitimlerini çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Gökkuşağı, Altın ve Shamrocks

Kaynak: @_hannahweir_

37. Yeşil Parıltılı Uçlu Çıplak Çiviler

Belki tüm gökkuşakları ve yoncalar sizin için biraz abartılıdır… eğer öyleyse, bu mükemmel olabilir. Burada parlak yeşil uçlu çıplak tırnaklarımız var. Bu herkese yakışacak şık ve zarif bir görünüm. Bu maniyi Aziz Patrick Günü’nden sonra da giyebilirsiniz çünkü tüm yıl boyunca şık görünecek. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha da küçük ve daha ince bir yeşil uç tasarımına gidebilirsiniz..

Yeşil Parıltılı Uçlu Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @diamondnailsstudio

38. Şirin Gökkuşağı Aziz Patrick Günü Çivileri

Bu sonraki tırnak tasarımı bizim favorilerimizden biri. İlk çivide bir yonca var, sonraki çivilerin hepsinde gökkuşağı çizgileri var ve sonuncusunda bir çömlek altın var. Bunu seviyoruz çünkü parmaklar bir araya geldiğinde gökkuşağı sanatı birleşiyor ve tam bir gökkuşağı oluşturmak için tamamlanıyor. Bu akıllı, sevimli ve eğlenceli bir fikir.

Sevimli Gökkuşağı Çivileri

Kaynak: @limoney2

39. Güzel Kelt Tırnak Tasarımı

Tüm parlak renkler gerçekten size göre değilse, buna bir göz atın. Bu, başka bir benzersiz Aziz Patrick Günü mani fikri. Tüm tırnaklar uzundur ve siyaha boyanmıştır. Bazı tırnaklarda bir tutam yeşil parıltı varken, diğerleri Kelt haçı tasarımına sahiptir. Bu çarpıcı bir mani ve İrlanda’yı güzel bir şekilde kutluyor. Kelt tırnak çıkartmalarını çevrimiçi satın alabilirsiniz.

Güzel Kelt Tırnak Tasarımı

Kaynak: @livgordon1

40. İrlandalı Çivilerin Şansı

Bu sevimli mani ile İrlandalıların şansını tırnaklarına getir. Bazı tırnaklar sadece yeşilken, diğerleri şanstan ilham alan tırnak sanatına sahiptir. Biri yonca ile şans kelimesine sahipken, diğeri yonca ve altın at nalları ile beyazdır. Eğlenceli bir tasarımdır. Tırnak sanatçısının sayfasında hangi ürünlerin kullanıldığını görebilir ve bir eğitim görebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

İrlandalı Çivilerin Şansı

Kaynak: @nailbycambria

41. Altın Parıltılı Aziz Patrick Günü Çivileri

Ardından, başka bir ışıltılı tasarımımız var. Bu sefer tırnaklar altın yaldızlı uçlarla çıplak. Çiviler oldukça yeşil bir yonca ile tamamlanmıştır. Bu tırnak sanatı çok çekici ve kutlamalar için mükemmel. Stiletto veya tabut çivileri gibi daha uzun tırnaklarda sanatın harika görüneceğini düşünüyoruz. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha ince bir altın kullanabilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız muhteşem olacak.

Altın Parıltı ve Yonca

Kaynak: @superflynails

Aziz Patrick günü tırnaklarımızdan ilham aldığınızı umuyoruz.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos