15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Glitzy NYE Makyaj Fikirleri

31. Şık Gümüş Göz Makyajı

Yeni yılı böyle gümüş göz makyajı ile şık bir şekilde kutlayın. Gözler gümüş rengine başlar ve daha sonra koyu kahverengiye karışır. Bu büyüleyici bir fikir ama ışıltılı görünümlerin bazıları kadar cesur değil. Bu durum için yeni bir şeyler denemek isteyen ancak makyajını biraz daha ince tutmak isteyen bayanlar için mükemmel..

Şık Gümüş Göz Makyajı

Kaynak: @jaquelinevandoski

32. Oldukça Pembe Parıltılar

Pembeyi sev? O halde bu makyaj tam size göre. Gözler ışıltılı bir pembedir ve ışıltılı bir dudak rengiyle eşleştirilmiştir. Gözleri oluşturmak için Huda Beauty Desert Dusk Palette’e ihtiyacınız olacak, diğer ürünlere ve aşağıdaki sanatçı sayfasından bir eğitime göz atabilirsiniz. Dudaklar için Snobby gölgesinde Huda Beauty Lip Strobe veya benzeri bir ürüne ihtiyacınız olacak..

Işıltılı Pembe Göz Makyajı Eğitimi

Kaynak: @theamazingworldofj

33. Işıltılı Dumanlı Göz

Sırada başka bir ışıltılı göz makyajı fikrimiz var. Gözler, üstte ince bir ışıltı olan şık bir gri tondur. Bu çok hoş bir görünüm ve partiler ve geceler için mükemmel. Koyu bir dudak rengiyle eşleştirin veya yumuşak bir pembe deneyin. Bunun gibi makyajı öğrenmek harika olurdu çünkü diğer özel günlerde de giyilebilir..

Mavi Gözler için Işıltılı, Siyah Dumanlı Göz

Kaynak: @theamazingworldofj

34. Glam Pembe ve Altın Gözler

Bir sonraki fikrimiz başka bir altın görünüm. Bu daha incelikli ve benzersiz çünkü altın parıltı göz kapağında gezinmez. Bunun yerine parıltı yaklaşık yarıya yerleştirilir ve alt kapakta da bulunur. Bu çok glam ve şık bir görünüm. Altın gözleri yeniden yaratın veya bunun yerine gümüş ışıltıyı deneyin.

Glam Pembe ve Altın Göz Makyajı Fikri

Kaynak: @salma_khanbeauty

35. Gümüş Gözler ve Metalik Pembe Dudaklar

Gümüş göz makyajı pembe dudaklarla muhteşem görünüyor. Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, bir sonraki bakışa bakın. Gözler ışıltılı ve gümüştür ve metalik pembe dudak rengiyle eşleştirilmiştir. Bu rengi seviyoruz, NYE ve ötesi için giyilebilir. Ruj, Soho’daki Gerard Cosmetics Liquid Lipstick.

Gümüş Gözler ve Metalik Pembe Dudaklar

Kaynak: @theamazingworldofj

36. Renkli NYE Makyaj Görünümü

NYE olduğu için, tüm parıltıyla dışarı çıkabilirsiniz. İşte bunu yapmanın şık bir yolu. Üst göz kapakları gümüş, alt göz kapağı ise canlı bir mücevher tonu. İki parıltılı rengi birleştirmek, herhangi bir parti için göz alıcı ve muhteşem bir görünüm yaratır. Bunu yeniden oluşturun veya kendi kombinasyonunuzu deneyin.

Renkli NYE Makyaj Görünümü

Kaynak: @theamazingworldofj

37. Gümüş Dumanlı Gözler

Dumanlı bir göz sever misin? O zaman bu makyaj fikri tam size göre. Bu gözler gümüş ilavesiyle koyu dumanlı bir görünüme sahiptir. Gümüş, NYE için hazır olan klasik makyajı canlandırıyor. Gümüş gözleri bordo veya mor gibi koyu bir dudak rengiyle eşleştirin ya da belki daha açık bir pembe tercih edin..

Gümüş Dumanlı Gözler

Kaynak: @alisa.güzellik.pro

38. Şık Parıltılı Gözler

Tüm parıltıların hafif ve ışıltılı olması gerekmez. Bunun gibi daha koyu bir görünüm seçebilirsiniz. Bu gözler, üstte gri bir parıltılı koyu gri göz farı içerir. Bu, bir parti için mükemmel olan şık ve benzersiz bir görünüm yaratır. Kullanılan tüm ürünleri aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz..

Şık, Koyu Parıltılı Gözler

Kaynak: @priscillavanity

39. Bordo Dudaklı Kara Gözler

Bordo dudaklı koyu renk gözlerden daha şık ve şık pek bir şey yok. Bu renk kombinasyonu sonbahar, kış ve NYE gibi özel günler için idealdir. Cesur olmayı seven ve makyajının dikkat çekmesini isteyen bayanlar için harika. Buna benzer bir görünüm oluştururken parıltıyı öne çıkan gibi ince tutun veya biraz daha ekleyin. Sonuçta Yeni Yıl!

Bordo Dudaklı Işıltılı Kara Gözler

Kaynak: @swetlanapetuhova

40. Glitter ve Klasik Eyeliner

Bir fiske ile klasik siyah eyeliner sürmeyi seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu fikir tam size göre. Burada böyle gözlerimiz var ama bir NYE bükümüyle. Göz kapağının üzerinde de gümüş bir parıltı var. Bu herkese yakışacak güzel bir görünüm. Gümüş görünümü deneyin veya altın deneyin. Belki mavi veya yeşil gibi cesur bir parıltı rengi deneyin.

Glitter Göz Makyajı Fikri ve Klasik Eyeliner

Kaynak: @salma_khanbeauty

41. Çarpıcı Kahverengi Dumanlı Göz

Tüm ışıltı ve ışıltı size göre değilse, NYE için böyle bir makyajı deneyebilirsiniz. Gözler kahverengi astarlı dumanlı ve sadece bir miktar altın var. Bunun gibi makyaj, herhangi bir etkinlik için şık ve çekici görünmenizi sağlar, ancak çok da abartılı değildir..

Çarpıcı Kahverengi Dumanlı Göz

Kaynak: @sarahanne616

42. Işıltılı Gümüş Gözler

Sizi öne çıkaracak cesur göz makyajı mı arıyorsunuz? O zaman bu olabilir. Bu gözler güzel bir gümüş taramasına sahiptir. Görünüm, bitmiş sonucu gerçekten büyüleyen koyu siyah astar ile tamamlanmıştır. Bu görünümü yeniden yaratın veya altınla koyu, dramatik astarı deneyin. Her iki durumda da, harika görünecek.

Mavi Gözler İçin Işıltılı Gümüş Göz Makyajı Fikri

Kaynak: @salma_khanbeauty

43. Gümüş Parıltılı Göz Makyajı Eğitimi

Gümüş makyajı seviyorsanız, bu göz makyajı fikrine göz atmalısınız! Gözler çok çekici ve ışıltılı, bu da NYE için mükemmel. Bu görselde görünümün nasıl oluşturulacağına dair adım adım öğreticiyi görebilir, ancak kullanılan ürünleri sanatçının sayfasında da inceleyebilirsiniz. Bunu seviyoruz!

Gümüş Parıltılı Göz Makyajı Eğitimi

Kaynak: @theamazingworldofj

Umarız mükemmel NYE makyajını bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos